Накладне волосся | Краса та здоров'яНакладне волосся

Категорії статей: Волосся ;

накладне волосся
накладне волосся
накладне волосся

Накладне волосся: практично, ефектно, недорого
Як показує практика, накладне волосся дуже зручне. Чи вартує його купувати? Так, і ось чому:
воно в більшості випадків швидко кріпиться;
процес може займати лише декілька хвилин;
немає потреби носити його постійно, тобто навантаження на ваше власне волосся мінімальне;
накладні пасма можна обробляти нарівні з власними: мити, завивати, сушити феном, укладати, фарбувати;
з його допомогою ви створите бажаний об'єм волосся і зможете міняти свій образ як і коли захочете;
останнє в списку, але не за значенням - ціна накладного волосся відчутно менше вартості процедури простого або японського нарощування.

Накладне волосся на заколках

Це пасми, в основі яких є спеціальні кріплення, так звані кліпси або шпильки.
За допомогою пасм на шпильках можна досить легко нарощувати об'єм вашої зачіски, додати їй пишності, прикрасити декількома ефектними локонами. Крім того, різні відтінки таких пасм дозволяють без фарбування натурального волосся створити ефект меліровки або ж колорування. Можна сформувати чубок, додати волосся на скронях, збільшити довжину зачіски. Плюсів дуже багато!

Кріпиться накладне волосся дуже легко. Для цього слід розділити два власні пасма, між якими буде вставлене накладне, і в основі волосся зафіксувати його кліпсою. Далі слідує обережне розчісування.

Накладне волосся бажано знімати на ніч, оскільки воно під час сну може сплутатися.
Мити накладні пасма рекомендується в середньому 1 раз в 1,5-2 тижні при постійному використанні. Для миття використовуйте звичайний шампунь і бальзам (кондиціонер) для додання ним м'якості.

Накладний хвіст

Накладний хвіст - це класичний варіант, що забезпечує ефектну зачіску чи не у всіх життєвих ситуаціях. З ним ви виглядатимете гідно і на діловій зустрічі, і на корпоративній вечірці. Довгий хвіст робить жінку візуально стрункіше і вище.
Накладний хвіст кріпиться у високому, середньому або низькому положеннях. Процес настільки легкий, що ви легко впораєтеся самостійно в домашніх умовах. Для цього власне волосся збирається на бажаній висоті в пучок, який обвивається основою штучного хвоста і фіксується крабом, а потім стрічками.

Шиньйон

Шиньйон забезпечує вже практично самодостатню зачіску. Якщо він недовгий, то можна організувати деяку подібність хвоста, тобто волосся, зібраного в пучок на потилиці і завитого або укладеного певним чином. Довгий шиньйон використовується як накладна коса, також роблять бант з волосся, інколи з нього формують пучок, яка може стати вдалим варіантом вечірнього укладання. Кріпиться шиньйон шпильками, гребенями або кліпсами.

Афрокоси

Накладні афрокоси стоять осібно - дуже вже екстравагантними вони здаються звичайній людині. Проте у молодих і енергійних дівчат вони користуються популярністю.
Для вплітання штучних кіс досить мати власне волосся завдовжки приблизно 3-4 см, в результаті ви отримаєте розкішну шевелюру будь-якої довжини.

Процес формування афрокіс триває декілька годин, але проявлене терпіння окупиться з лишком: декілька місяців, а інколи і півроку ви будете у всеозброєнні.

Афрокоси - процедура для майстра. Лише фахівець зуміє додати їм такий напрям, аби вони природно лежали, а не стирчали в різні боки. Втім, ніхто не зможе перешкодити вам спробувати зробити собі афрокіски самостійно.

Доглядати їх досить просто, тобто за допомогою шампуня. Під час миття шкіра голови масажується акуратними рухами, а коси злегка промиваються піною. Полоскати голову слід ретельно, аби не виникало подразнення.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: