Зачіски для повних дівчат і жінок | Краса та здоров'яЗачіски для повних дівчат і жінок

Категорії статей: Волосся ;

Зачіски для повних дівчат і жінок повинні не лише відповідати формі обличчя, але і робити жінку привабливою і бажаною. Давати їй щоденне відчуття того, наскільки вона красива і приваблива.

Повне обличчя має свої особливості, які легко скоректувати під ідеал краси правильно вибраною стрижкою. Які моменти варто врахувати при виборі зачіски пані з формами? Дивіться нашу підбірку варіантів зачісок і стрижок, вибір кольору волосся і довжини для повних жінок.

Довжина зачіски для повного обличчя

Слід пам'ятати, що недоглянуте волосся, яке "живе" своїм життям, дуже звертає на себе увагу. І додають своїй хазяйці непотрібні зайві року. Якщо у вас немає часу на догляд за довгим волоссям, то ідеальною довжиною волосся для повних жінок буде довжина до плечей або короткі стрижки. Наприклад, такі, як шапочка, каре, стрижка боб 2012 і паж, каскад. Ці зачіски вже багато років не виходять з моди, і щоденне укладання волосся не займає багато часу.

зачіски для повного обличчя

Зачіски для повних дівчат: текстура

Важливим в зачісці є об'єм. У будь-якому сезоні пишні зачіски особливо модні. Добиватися ефекту пишної і об'ємної копиці волосся, допомагають спеціально розроблені засоби: шампуні, бальзами і кондиціонери. Не виникає проблем з об'ємом зачіски у власниць кучерів. Красуням з дуже в'юнким волоссям варто залишити велику довжину. Річ у тому, що при стрижці кучеряве волосся здатне, подібно до пружин, стискуватися. І зачіска виглядатиме набагато коротше за дійсну довжину, а відповідно, додавати обличчю об'єму.

Полненьким жінкам, ідеально підійдуть зачіски, які дещо додають висоти і лягають з обох боків, наприклад шарами або рваним краєм обрамувавши обличчя. Такі варіанти роблять більш стрункими і обличчя виглядає більш витягнутим і худим.

зачіски для повних дівчат

Чубок для повного обличчя

Повним жінкам або тим, хто має круглу форму обличчя, не варто носити прямий чубок. Краще зупинити свій вибір на ассиметричному, тонкому або чубку на одну сторону. Такі варіанти прикрасять обличчя і додадуть йому свіжість. Якщо він прямий, то хай хоч би буде не густий, з рваними краями.

Вибір кольору волосся

Як надати волоссю доглянутого вигляду і пишнй об'єм? Це найлегше зробити за допомогою фарби для волосся. Лише потрібно вірно вибрати відповідний колір волосся. Ідеальним стане той відтінок, що на один - два тони темніше або, навпаки, світліше за ваш природний колір. Та і зачіска з таким кольором волосся виглядатиме природнішою. Більш креативним і сміливим кроком, стануть різноколірні вкраплення в основний колір.

колір волосся для повних

Виберіть хорошого стиліста

Грамотний і знаючий стиліст здатний творити дива. Ця людина повідає вам про модні тенденції, новинки сезону і, головне, підбере зачіску, відповідну саме вам. За допомогою стиліста дівчині простіше підібрати відповідний образ і підтримувати прекрасний зовнішній вигляд.

Будьте собою

Важливе, що варто запам'ятати: вибирайте зачіску відповідно до свого стилю життя. Якщо ваш одяг спортивного напряму, то і зачіска допустима проста. Якщо ж гардероб складається з взуття на шпильці, платтів і спідниць, то і зачіска має бути більш складною.

вечірні зачіски для повних жінок

Не бійтеся експериментувати! Пробуйте міняти щось у вашому звичному образі. Лише здійснюючи зміни, ви зрозумієте, що вам личить, а чого краще не робити. Адже зачіски для повних красунь можуть бути сміливими, рішучими, простими, легкими, а також і зухвалими. Такими ж всілякими, як і самі жінки!

Джерело оz-lаdу.ru

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: