Стрижки каре 2014-2015: 20 наймодніших фото | Краса та здоров'яСтрижки каре 2014-2015: 20 наймодніших фото

Категорії статей: Волосся ;

У 2015 році одним з основних модних трендів стає лаконізм - він проявляється не лише в дизайні одягу, але і в укладанні волосся. Недивно, що хіт-парад актуальних трендів очолює старе добре каре. Стрижки каре 2015 - це якраз той варіант, з яким сміливо можна «і в бенкет, і в світ, і в добрі люди».

Каре по праву можна назвати вічним трендом - адже його придумали багато тисячоліть тому модниці Давнього Єгипту. З тих пір стрижка каре неодноразово мінялася і перетворювалася, але суть її залишилася незмінною: волосся потрібно підрізувати по рівній лінії на рівні шиї. І обов'язковим доповненням до цієї зачіски є чубок - власне, він і допомагає відрізнити каре від дуже схожої стрижки під назвою «боб» .

стрижки каре 2015 фото

Стильні стрижки каре 2015 : що нового?

Як і раніше, стрижки каре в 2015 році залишаються в ранзі «позавікових» - адже вони однаково добре личать і молодим дівчатам, і жінкам середніх років, і пані солідного віку. Тип волосся теж не є великою перешкодою для тих, хто вирішив обзавестися подібною стрижкою: особливість каре полягає в тому, що воно «обважнює» пасма. Тому тонке і слабке волосся завдяки йому придбає привабливий візуальний об'єм, а густі і щільні виглядатимуть ще виразнішими.

варіанти стрижок каре 2015

Одним з найпопулярнішим варіантом залишається каре в його класичному вигляді, тобто з волоссям, зрізаними по ідеально рівній лінії, і акуратним прямим чубком, що прочиняє брови. При такому підході пасма ефектно і графично обрамували обличчя. Особливо актуальні класичні стрижки каре укороченого типу. Втім, подовженим моделям в рейтингу трендів теж випало далеко не останнє місце. І у тому, і в іншому випадку вітається гладке блискуче волосся з ефектом «праски».

Класичні варіації каре легко піддаються творчим експериментам - досить зробити в лоба культове в 2015 році начісування або недбало наїжачити волосся, і зачіска отримає неформальний, спокусливий і інтригуючий вигляд.

варіанти класичних стрижок каре 2015

Короткі стрижки каре 2015 з чубком: модний хіт

Ультракоротка довжина, при якій з-під пасм волосся видно кінчик мочки вуха, для стрижок 2015 , у тому числі і для каре, стає деякою «точкою відліку». Зрозуміло, що при такому мінімалізмі особливу привабливість знаходить рівне волосся з гладкою фактурою і здоровим природним блиском. Проте вони непогано виглядають і на власницях в'юнких пасм.

стрижки каре 2015 з градуйованими пасмами

Величезні можливості для моделювання укорочених різновидів каре представляють чубки. Косі або асиметричні, градуйовані або оброблені гарячими ножицями, густі або тонкі, вони здатні змінювати пропорції обличчя, підкреслюючи його достоїнства і маскуючи недоліки.

короткі стрижки каре 2015

Довгі і напівдовгі стрижки каре 2015: чарівливість жіночності

До напівдовгих стрижок відносять каре, якщо його довжина досягає середини шиї, а до довгих - коли кінці волосся торкаються плечей. Стильно виглядають моделі з коротко підстриженими пасмами в області потилиці і подовженим волоссям, що обрамувало обличчя.

моделі стрижок каре 2015

Чим довше стрижа, тим більше відкривається можливостей для стайлінга, і в першу чергу це стосується чубка. У подовжених варіантах це важливо, оскільки його можна зачесати набік, укласти назад пишною хвилею, накрутити на бігуді і створити довкола обличчя романтичний ореол.

довгі стрижки каре 2015

Хитромудрі зигзагоподібні проділи, схоже, відійшли в минуле - тепер актуальні прості проділи у вигляді чітких прямих ліній: вони можуть розташовуватися як по центру верхівки, так і зрушуватися набік, створюючи ефект асиметрії.

У власниць стрижок каре 2015 довгого або напівдовгого типу напевно не виникне проблем із створенням нарядних або вечірніх укладань. При такому об'ємі волосся можна створювати елегантні, витончені і жіночні образи.

стрижки каре 2015 з чубком

Актуальні каре 2015: асиметричні стрижки

Асиметричним називається каре, при якому волосся на скронях вистрижене коротше, чим на потилиці. При цьому довжина пасм на правій і лівій скронях може бути однаковою, а може і помітно відрізнятися: наприклад, зліва пасма залишаються довгими, а справа «урізуються» до мінімуму, або навпаки.

об'ємні стрижки каре 2015

У дизайні асиметричних стрижок каре часто застосовується градуювання і філірування, за рахунок чого вони отримують додатковий візуальний об'єм і неповторну текстуру пасм. Така техніка виправдана для роботи з тонким волоссям. Якщо ж волосся відрізняється особливою щільністю і жорсткістю, то краще оформляти асиметричні елементи чіткими графічними контурами.

гладкі стрижки каре 2015 для густого волосся

Інтенсивність градуювання на волоссі легко варіюється: в деяких випадках рекомендується «накласти» її лише на кінці волосся, в інших ситуаціях є сенс прорідити пасма прямо від коріння. Цікаво виглядають моделі градуйованих стрижок з гладкими чубками і навпаки.

Джерело bеаutуhаlf.ru

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: