Модні зачіски весна-літо 2015: вишуканий безлад | Краса та здоров'яМодні зачіски весна-літо 2015: вишуканий безлад

Категорії статей: Волосся ;

З чого складаються модні зачіски 2015? Фото від іменитих дизайнерів дозволяють передбачити, що там замішані: 1 частина бунтарства, 2 частини романтики, 2 частини безтурботності, 0,5 частин прагнення до досконалості і 2,5 - жіночності. Як цей коктейль втілити на голові і на що звертати увагу, беручись за гребінець? Про це ми і поговоримо, детально розглянувши модні зачіски 2015 сезону весна-літо на прикладі брендів і їх творців.

nrm_1412072963-spring-summer-2015-hair-trends

Tom Ford пропонує поєднувати легкі кучері (ні в якому разі не укладайте їх волосок до волоска!) з косим проділом і темними виразними очима. Виходить відмінний бунтарський образ.

16_Tom-Ford_Grooming

Mary Katrantzou теж віддає перевагу кучерям, лише в романтичному ключі. Модні зачіски на середнє волосся будуються на прямому проділі і легкому безладі. Не обов'язково фіксувати локони шпилькою - можна просто закласти пасма за вухо.

09_Mary-Katrantzou_Grooming

Це дуже схоже на концепцію Burberry Prorsum, лише в цьому випадку «грають» косий проділ і максимальна природність - начебто з вашим волоссям грав морський вітер.

01_Burberry_Grooming

Свій варіант природності запропонували і в Christopher Kane, відмовившись навіть від кучерів. Додали природний макіяж. І модель помолодшала на 7 років.

03_Christopher-Kane_Grooming

Андрогінний концепт, яким керувалися дизайнери 1205, став основою ділового образу. Якщо зазвичай модні зачіски (весна 2015) страждають на легку безладність, то гладко зачесане на косий проділ і зібране в хвіст волосся створить враження акуратності і зосередженості.

01_1205_Grooming

На гладкому ж волоссі будується концепт Hunter Original. Пасма розчісуються на прямий проділ і симетрично підколюються шпильками. Здавалося б, невитіювата простота. Але погляньте, якими великими стали очі!

06_Hunter_Grooming

Eudon Choi сповідує практичний підхід: модні жіночі зачіски мають бути швидкими, а макіяж - підкреслювати здоров'я шкіри і губ. Звідси - низький пучок і матовий блиск.

04_Eudon-Choi_Grooming

Модні короткі зачіски від Erdem використовують ефект мокрого волосся, що у поєднанні з макіяжем створює ефект, неначе ви тільки вийшли з душу. Для довгого волосся пропонується гладка коса класичного плетіння. Взагалі, кіс влітку буде чимало: як спеціально спрощених, так і вітіюватих, фокусуючих на собі погляд.

05_Erdem_Grooming

А чому кучеряві зачіски (модні фото надані Jonathan Saunders) привертають увагу? Тому що світло грає на завитках. До речі, якщо на ці завитки нанести трохи фіксатора з шиммером, як це зробив Люк Хершесон, то волосся буде просто чудо.

07_Jonathan-Saunders_Grooming

Модні зачіски весна-літо 2015, звичайно, не часто поєднують з головними уборами, але таке трапляється. Для цих ситуацій підійде концепція JW Anderson: ретельно зачесати пасма назад і зібрати в тугий низький хвіст. Симпатично виглядає з капелюхом!

08_JW-Anderson_Grooming

Дівчатам з високими скулами до душі припаде хитрість від Margaret Howell: пряме волосся слід зачесати назад і заправити за вуха (увага вмить фокусується на очах і лініях обличчя). Такі модні зачіски на середньому волоссі зручно створювати, використовуючи мус, аби пасма не розпадалися.

10_Margaret-Howell_Grooming

Якщо ж з фіксуючими засобами не склалося, чхайте на правила - це єдиний закон, якому підкоряються всі модні зачіски 2015, жіночі (фото Peter Pilotto) і навіть чоловічі. Пряме волосся на прямий проділ - відмінний casual-вариант. Він буде особливо добре виглядати у власниць каштанового волосся глибоких відтінків.

11_Peter-Pilotto_Grooming

Власне, якщо говорити про кольори, то модні зачіски 2015 року дизайнери частіше фарбували в природний русявий або «цікавий» блонд. В Pringle of Scotland бачимо платиновий тон, але полуничний і відтінок шампанського теж будуть в тренді.

12_Pringle_Grooming

Не виходить з моди і омбре, як в Thomas Tait, що правда, контрастні пасма на показах були, все-таки, в меншості. Модні довгі зачіски тяжіють до природності: про це кричить все, від проділу до нарочитого мінімалізму в деталях.

15_Thomas-Tait_Grooming

На цьому фоні мокрі кучері з акцентом на підборіддя від Simone Rocha виглядають як декольте в монастирі. З іншого боку, це доказ того, що модні зачіски на довге волосся можуть використовувати плетіння і асиметрію.

14_Simone-Rocha_Grooming

Цікаво, що серед всіх вищеописаних моделей немає тієї, яку було б важко повторити в домашніх умовах. Та все ж, погодьтеся, модні зачіски (фото жіночі, звичайно, про чоловічі доки мова не йде) викликають цікаве почуття: неначе ми знали все це раніше, але чомусь соромилися використовувати. Що ж, влітку обов'язково спробуємо!

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: