Зачіски на Новий Рік 2014 | Краса та здоров'яЗачіски на Новий Рік 2014

Категорії статей: Волосся ;

Як зустрічати Рік Синього (або Зеленою) Коня? Яку зачіску на Новий 2014 рік вибрати?

Коротке волосся можна красиво укласти і зафіксувати, заздалегідь відтінивши пасма волосся забарвлюючими засобами. Прекрасно буде виглядати на короткому волоссі витончена діадема, яка додасть особливу жіночність і відчуття романтичної тендітності. Прекрасно буде виглядати (зрозуміло у поєднанні зі вбранням) яскравий обруч, оригінальна декоративна шпилька.

1

Волосся середньої довжини найбільш гнучке з точки зору створення зачіски - тут можна комбінувати всі прийоми, які відносяться як до довгого, так і до короткого волосся, тому сміливо використовуйте всі рекомендації для створення унікального новорічного образу. А для завершуючого штриха до вибраної зачіски скористайтеся символічними прикрасами у вигляді стилізованих гілочок, квітів, метеликів - Синій Кінь любить символи, пов'язані з природою.

Ретро-мода дозволяє формувати зачіски за рахунок гелів, і якщо ви прихильниця ретро, то можете укласти зачіску хвилями - об'ємними або плоскими, прилеглими до голови, це створить образ далеких двадцятих-тридцятих років минулого століття і буде більш ніж доречним в реаліях сучасної моди.

5

До класичного шикарного вечірнього плаття піде класична «ракушка», важкий нарочито недбалий вузол, доповнений виблискуючими прикрасами.

Чудово і сповна у дусі новорічної символіки виглядатимуть різноколірні стрічки у волоссі, декоративні елементи у вигляді, наприклад, метеликів або квітів. Дуже стильно може виглядати крихітний стилізований срібний або золотий дзвіночок, вплетений у волосся.

7

Новорічна зачіска - це щось особливе, вона допускає все - і особливо те, чого ми зазвичай не дозволяємо собі в звичайні свята. Тут можна втілити свої найсміливіші бажання: створити з волосся ажурну башту, фарбувати пасма в будь-які барви веселки, зав'язати довгі хвости, пофарбувати один з них в рожево-червоний, а інший, наприклад, в синьо-зелений колір, або усипати волосся зоряними лелітками. Цього дня жоден колір не виглядатиме кричущим, і жодна форма - химерною, тому що Новий Рік - це святковий карнавал, де можливі будь-які чудеса.

8

Доречними будуть також різні плетіння з волосся - кіски, коси. Воістину оригінальним рішенням для довгого волосся може бути поєднання вільно спадаючого волосся з тонкими косами і відповідними прикрасами - декоративними стрічками, шнурочками, перловими нитками, фантазувати на цю тему можна нескінченно.

6

А якщо ви не відчуваєте в собі готовності зробити таку строкату «революцію» з кольором волосся - можете обійтися традиційними фарбами, а волосся прикрасити відповідними для цього випадку аксесуарами. Модно і стильно в Рік Синього Коня виглядатимуть розкішні діадеми, блискучі нитки, виблискуючі шпильки, мерехтливі сіточки для волосся.

Довге волосся може бути зв'язане в «кінський хвіст», може також бути вільно спадаючим, рівним, або завитими, перехопленим афінкою - тонкою шкіряною, матер'яною пов'язкою, тасьмою для волосся, на кшталт тих, які носили древні гречанки або хіппі 80х років.

3

У Рік Синього Коня королем кольорів стають синій і зелений , сповна доречний також фіолетовий і похідні від нього. І якщо ви екстравагантні і упевнені в собі, можете сміливо забарвлювати пряди волосся в ці відтінки.

4

І найважливіше: яку б зачіску ви не вибрали, яке б дивне вбрання не наділи, головне в новорічну ніч все ж непередаваний, чудовий настрій і відчуття легкої закоханості в життя, в людей, в тих хто поруч - і в тих, хто за сотні кілометрів від вас. Підніміть в цю ніч келих шампанського - за те, аби це легке і світле відчуття, яке робить жінку по-справжньому чарівною, не покидало вас цілий рік.

Оригінал аllmоdа.nеt

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: