Коса - універсальна зачіска | Краса та здоров'яКоса - універсальна зачіска

Категорії статей: Волосся ;

зачіска коса
зачіска коса
Довге волосся надихає перукаря, надаючи йому простір для фантазїї. Звичайно, з ними варто повозитися, але результат, як правило, того вартує. А коса, це не просто спосіб прибрати волосся, аби воно не заважало, а чудовий варіант зачіски. Сучасні тенденції повернули плетіння кіс в моду, тому перукарі-стилісти вирішили додати цій зачіски новий свіжий вигляд і складність, наприклад, плетіння тепер відбувається за участю не трьох пасм, як в класичній техніці, і за допомогою чотирьох, п'яти і навіть шести пасм. Ефектно і красиво виглядає волосся після складного плетіння кіс.

Африканська зачіска все ще користується популярністю, але не так як раніше, зараз лише зрідка можна зустріти на вулиці жінок з таким різноманіттям плетінь на голові. Зачіска на бік, з штрихом легкої недбалості зараз знаходиться на піку популярності. Для того, щоб додати своїй зачісці об'єм і навіть довжину рекомендують використовувати куплені в магазині пасма, відповідні за кольором волосся, це дозволить створити ефект свого власного довгого волосся.

Французький метод ( французька коса ) теж досить актуальний, тут зачіска створюється від самого лоба, до кінця довжини волосся, це може бути одна коса, дві, три і навіть більше. Наведемо приклад однієї такої сучасної зачіски. Розділіть прямим проділом волосся на дві рівні частини. Поки працюєте з однією частиною, другу закріпить крабиком або гумкою, аби вона не заважала. Волосся, аби не розпушувалися, можна обробити пінкою, але не сильно, аби вони не здавалися мокрими. Почніть плести від скроні або від середини між скронею і серединою лоба, власне, як вам дозволить фантазія. В кінці волосся закріпть маленькою гумкою для волосся. З другою частиною волосся зробіть теж саме, так аби зберігалося симетрія. Ззаду дві готові плетінки схрестіть, ліву під праву, а праву під ліву, або можете закріпити волосся в потилиці, а далі сплести єдину косу.

зачіска коса
зачіска коса

зачіска коса
зачіска коса
зачіска коса
зачіска коса
зачіска коса
зачіска коса
зачіска коса

зачіска коса

зачіска коса
зачіска коса
зачіска коса
зачіска коса
зачіска коса
зачіска коса
зачіска коса
зачіска коса


З такою зачіскою можна з'явитися і на роботу, і на навчання, і навіть на світський раут, універсальність зачіски полягає в її простоті, оскільки її можна своїми руками зробити вдома, не звертаючись за допомогою в салон краси, або попросити подругу. Гра уяви і фантазії дозволяють створити воістину цікавий варіант зачіски для довгого волосся. Довгу плетінку можна за допомогою шпильок зафіксувати на потилиці, надавши їй форму вісімки, або калачика. Багато зірок кіно і шоу-бізнесу з'являються на сторінках журналів з подібними зачісками і навіть жінки-політики на засідання президії приходять в строгих костюмах і подібних зачісках.@ec

Як зробити зачіску з об'ємними косами: відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: