Як підібрати зачіску за формою обличчя: модні чоловічі стрижки | Краса та здоров'яЯк підібрати зачіску за формою обличчя: модні чоловічі стрижки

Категорії статей: Волосся ;

Як і одяг, зачіска не може в рівній мірі личити абсолютно всім. Проте, на відміну від піджака, стрижку неможна зняти з себе і відкласти, як непідходящу. Ось, чому важливо розуміти, що саме вам підходить, ще до того, як зберетеся йти до майстра.

Blow_your_dandruff_away_970x540

Як підібрати стрижку? Визначтеся зі своїм типом обличчя і погляньте на приклади - хоч в цій статті, хоч в глянці.

Як зрозуміти, яка у мене форма обличчя?

Звичайно, найпростіше визначити на погляд.

man-looking-in-the-mirror1

Проте бувають ситуації, коли тип обличчя тяжіє до змішаного і тут нам буде потрібно трішки порахувати.

Потрібно поглянути на:

 1. Лоб. Поміряйте відстань від найвищої точки правої брови до найвищої точки лівої.
 2. Скули. Запам'ятайте відстань між верхніми (трішки нижче за зовнішній кут ока) і нижніми (розташовані біля того місця, де сходяться щелепи) точками.
 3. Підборіддя. Розрахуйте відстань від його середини до мочки вуха або, точніше, до крайньої точки нижньої щелепи. Помножте на два.
 4. Довжину обличчя. Від лінії росту волосся (за точку відліку беремо середину лоба) до підборіддя.

Тепер, коли всі параметри в наявності, починаємо розрахунок.

 • В овальної форми довжина обличчя більша, ніж відстань між скулами, а лоб - ширший за підборіддя. Нижня щелепа виглядає більш закругленою, а не незграбною.
 • В квадратного обличчя всі показники більш менш рівні. Нижня щелепа незграбніша.
 • У володарів прямокутного обличчя найбільший показник - четвертий, а ось відстань між скулами, лобом і підборіддям практично рівні.
 • Кругле обличчя передбачає, що відстань між скулами і довжина обличчя майже ідентичні. Лоб і підборіддя - практично однакової ширини. Лінія нижной щелепи закруглена.
 • В ромбоподібного обличчя довжина - найбільша величина, потім йдуть скули, лоб і підборіддя.
 • Гостре (серцеподібне) обличчя передбачає, що лоб ширший за скули і підборіддя. Останнє - вузьке і виражене.
 • У трикутного обличчя підборіддя ширше за скули, а ті, у свою чергу, ширші за лоб.

Ну ось, із формою, здається, розібралися. Тепер поглянемо, як підібрати правильну зачіску за формою обличчя. Це не так складно, як здається.

Форма обличчя і стрижка

Овал

oval

Вважається оптимальною формою для жіночої обличчя. Втім, для чоловіків це відмінне поле для експериментів. Симетричний і пропорційний овал добре виглядає з більшістю зачісок. А ще його не потрібно врівноважувати бородою.

ovalhair

Втім, краще взяти на замітку пару трюків. Так, волосся краще укладати вгору, аби отримати об'єм і, якщо необхідно, виражені кути. Класичний варіант з короткими скронями і довшим верхом на прямий проділ - універсальна стрижка для такого обличчя.

ovalhairstyles

Чубок краще не укладати вперед, інакше він перенавантажує лоб і закруглює риси.

Квадрат

square

Вважається еталоном для брутального чоловіка. Як і овалу, цьому типові обличчя підійдуть багато зачісок: хоч “їжачок”, хоч довгий квіфф. Проте варто пам'ятати, що чим коротша стрижка, тим більш різкими здаються риси.

squarehair

Бічний проділ, невелика ступінчаста стрижка і пригладжене укладання добре виглядають з таким типом обличчя. Бороду краще не відпускати, тому що вона розширить важку нижню щелепу.

squarehairstyles

Прямокутник

oblong

Інколи цю форму просто називають “витягнутим обличчям”. Вона є чимось середнім між першим і другим типом. Основна хитрість - уникати коротких скронь з довгим верхом, тому що таке поєднання ще більш подовжує риси.

oblonghair

Об'ємний текстурний чубочок і пасма з боків внесуть гармонію і візуально не витягуватимуть обличчя. А ось довгу бороду відпускати не слід, оскільки вона надає зворотнього ефекту. Брутальна неголеність - ось максимум, який можна собі дозволити.

oblonghairstyles

Коло

round

Володарям цього типу обличчя часто потрібні поради, як правильно підібрати зачіску. Закругленому овалу потрібна стрижка, яка зробить образ більш вираженим. Чим кругліше обличчя, тим більше йому підійдуть квадратні форми. Підніміть пасма від лінії росту волосся і укладіть їх.

roundhair

Акуратно підстрижена борода зробить нижню половину обличчя мужнішою. Якщо у вас короткі скроні, пам'ятайте, що вони не повинні зливатися з рослинністю на підборідді: щось з цього необхідно відпустити довше.

roundhairstyles

Ромб

diamond

Цей досить рідкий тип обличчя характеризується вузьким лобом і підборіддям, а також широкими скулами. Ось, чому стилісти рекомендують косий проділ і інші способи укладання, які роблять верх об'ємнішим.

diamondhair

А ось відпускати довжину не рекомендується: пасма, за звичкою, забираються за вуха, і скули виглядають ще масивнішими. Короткі скроні не підійдуть з тієї ж причини.

diamondhairstyles

Серце

heart

Обличчя з характерними широкими скулами і лобом, а також вузьким підборіддям, виглядатиме гармонічніше, якщо вдатися до невеликої оптичної ілюзії. У будь-якому укладанні слід культивувати об'єм. Якщо стрижка в точності повторюватиме форму голови, це зробить підборіддя ще вужчим. Оптимальна довжина волосся - до середини вуха і нижче.

hearthair

Необхідного об'єму надасть борода. Вона візуально розширить підборіддя і вирівняє верхню і нижню половини обличчя.

hearthairstyles

Трикутник

triangle1

Цьому типові теж показана довжина, лише, на відміну від попереднього, волосся слід підіймати від кореня.

trianglehair

Якщо пасма погано тримають форму, використовуйте спрей на сольовій основі і прагніть укладати їх назад (але в жодному разі - не вниз і не з боків). У композицію добре впишуться бакенбарди.

trianglehairstyles

Звичайно, думка стиліста може виявитися вирішальною, але підготуватися все-таки варто. Як мінімум, для того, щоб розуміти, як ви потім укладатимете свою нову стрижку. До того ж, якщо ви зрозумієте, як підібрати зачіску за формою обличчя, то не попадете в халепу, якщо перукар виявиться недостатньо кваліфікованим.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

 • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
 • Іра: Гарно!...
 • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: