Українські зачіски: русява коса до поясу | Краса та здоров'яУкраїнські зачіски: русява коса до поясу

Категорії статей: Волосся ;

українські зачіски
українські зачіски
українські зачіски

Коси - це красиво. Це модно. Навіть ДУЖЕ модно і цього сезону, і у минулому, і точно в наступному. Але... здавалося б, дуже складно. Так, не кожна дівчина може самостійно зробити зачіску з кіс. Але на допомогу прийшли стилісти, адже косоплетіння це актуальний тренд, але тепер вын прагне до художнього безладу, природності.

ЯК ЗРОБИТИ?

Варіантів претения кіс - маса! Ось так виглядає сучасний варіант французької коси:

- Все волосся зачісується назад. На початку відокремити по одному пасму затовшки по 2.5 см. з лівої та з правої скроні.
- На задній стороні голови перехрестити пасма - праве над лівим.
- Підтримуючи пасма та притискуючи їх до голови, візміть лівою рукою нове пасмо з-під лівого пасма. Пасмо повинно бути того ж розміру, що і попереднє.
- Перехрестіть нове ліве пасмо з правим, наклавши зверху, та притисніть лівою рукою до голови .
- Правою рукою візміть нове пасмо з правого боку. Потім перехрестіть нове праве пасмо з лівим збільшеним пасмом, наклавши його зверху.
- Продовжувати плести, витягуючи пасма з-під "кінського хвоста" і перехрещуючи їх по центру.
- Закріпити кінець коси обтягнутою гумкою.

Коси - маленькі або великі, різних способів плетіння, прикрашені шпильками і квітами, - все ще в моді!
Ну, а якщо хочеться зачіску із складним плетінням, для цього краще звернутися в салон.

КОСА ДО ПОЯСУ

Довге і густе волосся завжди було на вагу золота у наших дівчат. Кіски починали заплітати дівчаткам з шести років. Цікаво те, що часто і дівчата-підлітки, і дівчата постарше носили однакову зачіску - заплітали волосся в одну або декілька кіс, вплітаючи в них стрічки. Кольоровими і яскравими стрічками волосся прийнято було прикрашати лише по вихідних і святах.

Крім того, в кожному регіоні України були свої правила того, як носити косу. На Закарпатті дівчата, як правило, заплітали волосся в одну косу, а спереду плели дрібні кіски ("дрибушки") як би у вигляді орнаменту, доповнюючи ними зачіску. На Черкасщині полюбляли робити 6 кіс - по 3 коси з кожного боку від проділу.
Після весілля волосся піддавалося жорстокому звичаю: їх просто зрізали сокирою або ножем. Це означало, що молода дружина - вже не дівчина і тепер вона не має права носити косу і повинна ховати волосся під головним убором - ходити "простоволосою" для заміжньої жінки вважалося непристойним!

Але заміжні жінки примудрялися виглядати навіть в цьому випадку красиво: розділяли волосся на дві частини, і кожну окремо закручували, та намотували на дерев'яне кільце (кибалку). Ви теж можете показати свою винахідливість, зробивши швидку і стильну етно-зачіску за декілька хвилин!

українські зачіски українські зачіски українські зачіски українські зачіски українські зачіски українські зачіски українські зачіски українські зачіски українські зачіски українські зачіски українські зачіски

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: