Модні чоловічі зачіски на всі часи, класика (40 фото) | Краса та здоров'яМодні чоловічі зачіски на всі часи, класика (40 фото)

Категорії статей: Волосся ;

Кажуть, що при знайомстві з чоловіком увагу відразу звертають на взуття. Проте не менше поглядів відразу ж фіксується на зачісці. І, повірте, білі броги на індивідуальне замовлення, якщо вони виявилися в компанії із неохайною стрижкою, меркнуть і залишаються непоміченими. Для того і потрібно мати в своєму арсеналі декілька стильних стрижок і укладань на всі часи.

IKKS-350x550

Текстурна стрижка з чубком

Аби така зачіска виглядала об'ємною, потрібно спершу небагато відростити довжину. До того ж, слід враховувати, що на тонкому волоссі текстурність виглядає менш вдалою.

Текстурна стрижка текстури личить володарям чуприни, оскільки навіть найкапризніші пасма в цьому випадку здаються доречними. Майстри радять формувати таку стрижку за допомогою стандартних ножиць і бритви, але не ножиць для філіруванняю.Через них кінчики стають схожими на павутиння, а корені виглядають грубими.

10

Укладають текстурну зачіску на сухому волоссі. Лише врахуйте, що важливо не перестаратися - прилизані пасма виглядатимуть безглуздо.

Бобрик

Стрижка, яка підійде будь-якому овалу обличчя і дуже личить чоловікам, схильним до залисин. Бобрик швидко сохне, підійде для будь-якого випадку і добре виглядає навіть без укладання. Якщо ж ви вирішили додати витонченості, використовуйте тільки лак. Легка розпатланість (яку ви і фіксуватимете лаком) зробить бобрик оригінальнішим. Головна ж хитрість полягає не в укладанні, а в тому, аби оновлювати стрижку кожні 3-4 тижні.

11

Під їжачка

Ще одна стрижка на всі часи. Ідеальний “їжачок” виходить у володарів того, що письменники називають “благородним профілем і правильними лініями черепа”. Втім, деяка несиметричність може бути компенсована за рахунок вдосконаленого варіанту - “їжачка” з більшою довжиною на верхівці. Оптимально, аби перукар використав для стрижки ножиці, а не машинку - в цьому випадку волосся краще лежатиме.

12

Все назад!

Гладко укладене назад волосся - дітище моди двадцятих років минулого століття. Тоді це було обумовлено практикою: подібна зачіска добре “лягала” під капелюх.

Сьогодні це, швидше, символ франтівства. Прямі (все-таки хвилясті пасма складніше укласти пасмо до пасма) локони, зачесані назад, створюють природну “рамку” для обличчя. Якщо ви носите бороду, вона виглядатиме ще об'ємнішою. Врахуйте, що ця зачіска протипоказана володарям тонкого рідкого волосся.

13

Класика жанру передбачає, що скроні і потилиця підстрижені коротше, а зверху збережена максимальна довжина. Процес укладання виходить трошки довшим, ніж у перших трьох варіантах. Спочатку за допомогою фену ви прибираєте волосся назад. Потім використовуєте помаду на водній основі, аби закріпити пасма.

Бічний проділ

Якщо хочете, називайте його доступнішою альтернативою попередній зачісці. Проділ набік йде більшості овалів обличчя, а способів укладання - просто неможливо порахувати.

14

Важливо витримати пропорції: коротка потилиця і скроні, а також трішки довший верх. Занадто велика довжина зверху призведе до того, що зачіска не триматиметься, тому попросіть перукаря дотримувати помірності.

Укладати краще дещо вологі (не мокрі!) пасма, наносячи стайлер за допомогою гребінця. Краще за все використовувати ту лінію проділу, яку підказує природа, - зачешіть пасма назад і погляньте, в якому місці вони починають розсипатися (а володарі дуже густої шевелюри можуть спочатку попросити допомоги у свого майстра).

Довжина до плечей

Елегантна і витончена стрижка, яку можна адаптувати під всі випадки життя. Головне завдання полягає в тому, аби відростити потрібну довжину і зберегти волосся здоровим і сильним.

Найкращий результат виходить на шевелюрі, схильній до утворення хвиль: жорсткі і прямі пасма, так само, як і пружні завитки, "чинитимуть опір" укладанню. Ситуацію може врятувати легка завивка або текстурна стрижка шарами. Що стосується укладання, то слід підбирати ті засоби, які не знищать природність.

15

Хай-топ або краса по-африканськи

Дивимося на фото з журналів про стиль і бачимо Уілла Сміта. Саме він вніс моду на сформовані в графічну форму кучерики.

Чого тут немає, так це свободи - хай-топ має гарний вигляд лише тоді, коли є чітко виражена форма, тому стрижку потрібно постійно оновлювати. До того ж, вона передбачає щільні жорсткі кучері.

16

Існує стільки варіацій цієї зачіски, що вам варто порадитися зі стилістом, перш ніж перейти на африканську сторону.

Помпадур

Все починалося з високих драматично-прекрасних дамських укладань в XVIII столітті, а закінчилося цілком практичними витонченими чоловічими зачісками в XXI. Підняті вгору пасма можуть зробити привабливішим майже будь-яку форму обличчя, так що, якщо довжина дозволяє, візьміть цей рецепт на замітку.

Помпадур передбачає певну товщину волосся, оскільки важливо, аби пасма підтримували самі себе. Довжина - від 7,5 см - таке волосся вже можна укладати вгору за допомогою мусу або соляного спрею. За допомогою фену підійміть пасма від кореня, кінчики підверніть пласкою щіткою.

17

В даному випадку як ніколи важливий дослідний шлях: потрібно підібрати такий стайлер, який би одночасно тримав зачіску, але і не обважував пасма, інакше вони почнуть негарно обпадати. Не забувайте наносити фіксатор і на скроні.

Як із журналу

Дуже модний нині різновид укладання - пасма підняті вгору і укладені набік, - отримав чимало назв. Бокс із бічним проділом, “британка”, куіфс, короткий “помпадур” - в цілому, це одне і те ж саме.

Як можна здогадатися, це менш пригладжений варіант номер вісім. Існує декілька варіацій даної зачіски: класична (з м'якшими лініями скронь і потилиці) і сучасна (скроні і потилиця - під машинку, а верх - довгий, з текстурним виконанням). Тільки не забувайте: чим довші пасма, тим довше потрібно іх укладати!

Аби надати стрижці форми, промокнемо вимите волосся рушником, зробимо косий проділ. Після цього сушимо термобрашингом і феном за мінімальною швидкістю і максимальною температурою. Коли все буде готово, наноситься стайлер сильної фіксації, аби ваші зусилля не були даремними.

18

Звичайно, за бажанням ви можете пригадати ще декілька зачісок, гідних цього списку. Проте ця “прекрасна дев'ятка”, мабуть, найпростіша у виконанні, що важливо для зайнятих чоловіків.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: