Класичні короткі зачіски | Краса та здоров'яКласичні короткі зачіски

Категорії статей: Волосся ;

класичні зачіски на коротке волосся
класичні зачіски на коротке волосся
класичні зачіски на коротке волосся
класичні зачіски на коротке волосся
Чим більше видів зачісок, тим складніше зробити вибір дівчині, яка бажає завжди і скрізь виглядати чарівно і неповторно завдяки практичному і привабливому укладанню. До речі, види стрижок відрізняються довжиною пасм, методом укладання, що залежить від типу волосся і форми попередньої зачіски, типажу обличчя і фігури. До того ж види стрижок відповідають індивідуальним перевагам леді в макіяжі (доречі можна робити віртуальний макіяж, як і віртуальну примірку стрижки за допомогою програми для підбору зачісок ), колірній гаммі вбрання, характеру аксесуарів, типу темпераменту і способу життя. Найбільш зручною для майстра і зрозумілою для клієнта є класифікація стрижок по довжині волосся.

Отже, серед популярних нині видів стрижок для милих пані максимально короткою, не враховуючи повне збривання волосся, є «Їжачок». Стрижка даного виду спочатку була суто чоловічою, і лише глобальна емансипація жінок на рівні підсвідомості, поведінки і іміджу додала їй жіночу подобу.

Зачіска «Їжачок», як найрадикальніший вид жіночої стрижки, яку вибирають сміливі, незалежні особи, зручна мінімальним, як і довжина волосся після стрижки - 1 см (в області верхівки - 2 см), доглядом. Такий вид стрижки, як «Їжачок», найбільш прийнятний для здоров'я, природного росту волосся, яке не потребує засобів для стайлінга, тому що короткі волосинки непохитно стійкі за будь-яких погодних умов. Такий вид стрижки вимагає від дівчини деякої сміливості, впевненості в своїй досконалості, та бажання продемонструвати всю красу свого обличчя.

Більш жіночним видом стрижки є створена на початку 20-го століття великою Коко Шанель (по інших фактах, перукарем Полемо Пуаре) чоловіча зачіска під назвою «Хлопчик» («Паж»), що Жак Дессандж перейменував в знаменитий «Гарсон» (по повісті Віктора Маргерітта «La Garone»). Цей вид короткої і простої у виконанні стрижки створює образ стервозної і непередбачуваною дівчини-підлітка. Стрижка «Хлопчик», як спрощений варіант, серед всіх видів жіночих стрижок вимагає мінімального догляду.

Цей вид стрижки в молодіжному стилі також личить зрілим жінкам, які, на відміну від легковажних підлітків укладають «Гарсон» хвилями і ведуть активний спосіб життя. Такий вид стрижки досить популярній і в наші дні, оскільки поєднує скромну розкіш і загадкову екстравагантність з економною практичністю, що особливо цінують сучасні бизнесвумен.

Варто відзначити, що такі види стрижок, як «Хлопчик» і «Боб», крокують по планеті, знаходячи нових прихильниць, з девізом: «Стрижи і носи», який став формулою успіху стиліста Ст Сессуна. Англієць в середині 60-х років минулого століття увічнив своє ім'я в історії перукарського мистецтва винаходом геометрично ідеальної жіночої стрижки «Боб», яка до того ж створює ілюзію густого волосся. Ця стрижка примітна діловито строгими контурами, які змінюють жіночно округлі лінії.

Такий вид стрижки для жінок, як «Боб», залучає романтичні натури, які настільки поглинені в творчість, що їм не до щоденного укладання, чого, втім, і не вимагає невередливий і поступливий «Боб» (хіба що коректування ступінчастих кінчиків 1 раз в 3 місяці).

Еталоном стилю і краси серед всіх видів жіночих стрижок одноголосно визнана стрижка «Каре», адже її першовідкривачем стала велика, неперевершена цариця Клеопатра. До речі, саме каре породило такий вид стрижки, як боб. Відмінність даних видів стрижок полягає лише в тому, що каре прикрашає прямий густий чубок. Також каре є більш креативно формою: передні локони (нижче за підборіддя) даного виду стрижки - найдовші, а найкоротшими стають задні пасма на рівні мочки вуха.

На сьогоднішній день консервативно-ділове каре - найпопулярніший вид серед всіх жіночих стрижок. Тому що лише каре зорово удосконалює обличчя до ідеальної овальної форми, а завдяки оберненим усередину кінцям локонів завершує загадкову і привабливу подобу, яка легко піддається модифікаціям. Оскільки найдовша серед всіх видів жіночих стрижок зачіска «Каре», на відміну від інших видів стрижок, вітає меліровку і колорування, а також бігуді і завивку.

Але леді з креативним баченням себе і нестандартним мисленням віддадуть перевагу епатажному «Каскаду», який не обмежує творця ні в кольорі, ні у формі, ні в довжині стрижки. Такий вид жіночої стрижки заснований на «Каре», але відрізняється від нього більшою експресією і відвертістю за рахунок обернених назовні кінців пасм.

Тому стрижку «Каскад» вважають найбільш ніжною, делікатною і привабливою. Лише «Каскад», на відміну від інших видів стрижок, без зусиль відкриває двері і елітних фітнес-клубів, і фешебельних залів для торжеств, з першого погляду впокорюючи своєю універсальністю і загадковістю.

класичні зачіски на коротке волосся
класичні зачіски на коротке волосся
класичні зачіски на коротке волосся
класичні зачіски на коротке волосся

Як бачимо, перукарське мистецтво багате на шедеври, кожен з яких має свої особливості, переваги і секрети. Залишилося лише їх розкрити (а життя настільки довге, що можна спробувати всі види стрижок) і, можливо, зробити революційні відкриття в світі зачісок. Тому що всі види жіночих стрижок володіють величезним потенціалом і магнетизмом.@ec

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: