Догляд за волоссям після пологів | Краса та здоров'яДогляд за волоссям після пологів

Категорії статей: Волосся ;

догляд за волоссям після пологів
догляд за волоссям після пологів
догляд за волоссям після пологів
догляд за волоссям після пологів
Частенько молоді мами після пологів виявляють, що волосся починає інтенсивно випадати, і розкішна недавно зачіска набуває вельми жалюгідного вигляду. Враховуючи особливий психічний стан жінки після пологів, легко зрозуміти, що при спогляданні поріділого волосся опускаються руки і виникає бажання надіти парик. Але не все так жахливо, відновлення волосся після пологів цілком можливе. Існує маса засобів для відновлення ослабленого волосся в післяпологовий період.

Допомога випадаючому і ослабленому волоссю

З метою допомоги випадаючому і ослабленому волоссю після пологів слід проводити заходи по їх зміцненню. Для виготовлення відновлюючих масок підійде житній хліб, тепла молочна сироватка, яєчний жовток. Не варто нехтувати обполіскуванням волосся трав'яними відварами і настоями трав, скажімо, кропиви дводомної або коріння лопуха і лепехи. Багато молодих мам з успіхом використовують для відновлення волос після пологів реп'яхове масло, яке втирається в коріння волосся. Можна використовувати і масло жожоба. І з великої кількості народних рецептів для зміцнення волосся кожна жінка може підібрати найбільш їй відповідний.

Після пологів має сенс зробити коротшу стрижку, що послужить стимул-реакцією для інтенсивного росту здоровішого і міцнішого волосся. Причому стрижка необов'язково має бути дуже короткою, сповна досить просто підкоротити існуючу.

Багатьма лікарями рекомендується після пологів, особливо в період годування, продовження прийому вітамінів - краще всього використовувати спеціальні полівітаміни, призначені для годуючих мам. Комплексні препарати нададуть допомогу в заповненні дефіциту необхідних організму речовин, що не може не відбитися на стані волосся.

Важливий вплив на волосся в післяпологовий період надає і харчування. Велика кількість в раціоні свіжих і натуральних продуктів найпозитивнішим чином позначається на стані волосся. Виключення з меню солоного, копченого і маринованого корисно не лише годуючим мамам, але і всім жінкам після пологів.

Правила догляду за волоссям після пологів

Голову мити можна не лише відварами і настоями трав, але і спеціально розробленими зміцнюючими шампунями, а після їх вживання бажаним є використання бальзамів-ополіскувачів. Вони додадуть волоссю м'якість, слухняність і забезпечать ним легше розчісування.

У цей період не варто використовувати металеві гребінці і щітки, які виривають ослаблене волосся, краще підібрати дуже м'який гребінець. Найоптимальнішим варіантом буде гребінець з дерева або щітка з натуральних матеріалів.

Помивши волосся, не варто використовувати для сушки фен - гаряче повітря шкідливе і для абсолютно здорового волосся, не кажучии вже про волосся жінки, що недавно народила. Також не слід гуляти під яскравим сонцем без головного убору. Виконання набору простих правил зробить думки про парик неактуальними, бо волосся набуде здорового і привабливого вигляду.

Додаткові чинники, що впливають на стан волосся

Слід зазначити, що на стан волосся в післяпологовий період дуже помітний вплив надає внутрішній психологічний стан жінки. Важливо, аби молода мама не піддавалася сильним стресам.

Якщо у жінки після пологів знаходиться час не лише на турботу про дитину, але і на себе, а близькі надають їй усіляку допомогу і підтримку, то всі тимчасові неприємності з шкірою і волоссям швидко пройдут, і молода (або не дуже) мама поверне свою минулу красу і привабливість.

Єдиний невтішний момент стосується блондинок, чиє волосся потемніло після пологів, як це не сумно, але первинний колір їх волосся вже не повернеться. Потемніння волосся є досить частим явищем, пов'язаним з гормональними метаморфозами, що відбуваються в організмі після після вагітності і під час лактації.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: