Бальзам для волосся | Краса та здоров'яБальзам для волосся

Категорії статей: Волосся ;

бальзам для волосся
бальзам для волосся
бальзам для волосся

Вживання бальзаму для волосся є важливим компонентом програми догляду за волоссям. Правильно підібрана косметика по догляду за волоссям забезпечує їх нормальне живлення, зміцнення і захист. Бальзам допомагає покращити стан волосся, ушкодженого внаслідок дії різних несприятливих чинників зовнішнього середовища. Лікування волосся за допомогою бальзаму допомагає відновити їх структуру, усунути запальні процеси, нормалізувати живлення волосяних цибулин і шкіри голови. Бальзам для волосся має виражені лікувальні властивості і є ефективним засобом для реставрації волосся після хімічної завивки, фарбування, знебварвлення.

Підбирають бальзам для волосся залежно від його типу, міри пошкодження і існуючих проблем з волоссям. До складу бальзаму для волосся включаються як натуральні масла, екстракти рослин, органічні кислоти, ефірні масла, так і різні вітаміни і мікроелементи, керамиди, необхідні волоссю амінокислоти, протеїни та ін. Додаткове живлення волосся і шкіри голови нормалізує обмінні процеси, насичує волосяні цибулини силою і здоров'ям, перешкоджає випаданню волосся.

Бальзам для волосся потрібно наносити на чисте, вологе волосся. Через декілька хвилин косметичний засіб необхідно змити. В деяких випадках бальзам для волосся може замінити дію зміцнюючої маски. Для цього його наносять на волосся і залишають на 10-15 хвилин. Для глибокої дії бальзаму на голову можна надіти поліетиленову шапочку і замотати голову теплим махровим рушником. Через 10 хвилин бальзам для волосся змивають теплою водою. Деякі види бальзамів для волосся можуть і не змиватися, це стосується таких засобів як сироватка для волосся або бальзамом-спреї.

Після вживання бальзаму волосся не лише стає здоровішим і менше випадає, але і легше розчісується. Сучасні формули бальзамів для волосся роблять їх використання приємним, не обважнюють волосся і не роблять їх жирніше. Набуваючи еластичності і здорового блиску, волосся стає слухняним, перестає плутатися. Бальзам створює невидиму плівку, яка захищає волосся від вітру, негоди і сонячних променів. Спеціально для цих цілей до складу бальзаму для волосся вводять UV-фільтри.

Після вживання бальзаму, волосся набуває блиску і сили. Якщо волосся здорове, то воно блищить і без вживання додаткових засобів по догляду за волоссям. Відбувається це тому, що здоровий волос має гладку поверхню і відбиває світло. Проте нездоровий спосіб життя, часті фарбування, завивки, використання фену та інші чинники псують структуру волоса. Кератіновиє лусочки, які повинні складати гладку поверхню волоса, підводяться. Через це волос стає тьмяним і пористим, його поверхня поступово починає руйнуватися. Вживання бальзаму для волосся дозволяє зупинити цей процес. При регулярному використанні бальзаму, лусочки кератину щільно прилягають до ствола волоса і утворюють гладку поверхню. Саме тому після застосування бальзаму ми відзначаємо їх блиск і здоровий вигляд.

Бальзам для волосся може допомогти вирішити проблему лупи, випадання волосся, нейтралізує статичну напругу, зволожує і живить волосся і їх коріння, робить волосся слухняним і здоровим. Проте досягти такого ефекту можливо лише при правильному підборі засобу. При цьому доцільніше використовувати і шампунь і бальзам від одного виробника і навіть з однієї серії, оскільки, як правило, такі косметичні засоби вдало доповнюють один одного, а ефект такого застосування буде помітний вже після першої-другої процедури.

Звичайно, важливо усвідомлювати, що не варто чекати дива від засобу, який було куплено з рук або за низькою ціною. Якісна косметика не може бути дешевою, оскільки на її розробку і виробництво витрачаються серйозні засоби. Якісний бальзам для волосся потрібно купувати в спеціалізованих магазинах, які мають всю необхідну документацію на товар і сертифікати. Не варто економити на красі і здоров'ї вашого волосся - це окупиться увагою оточуюючих і вашою високою самооцінкою.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: