Зачіска боб каре | Краса та здоров'яЗачіска боб каре

Категорії статей: Волосся ;

Зачіска боб каре
Зачіска боб каре
Зачіска боб каре

Стрижка «боб» - ознака стилю і елегантності. Проте, далеко не всі дівчата люблять короткі стрижки, а тим часом оригінальне укладання на короткому волоссі може виділити свою власницю з натовпу, особливо елегантно виглядає стрижка «боб». Вона м'яко обрамовує обличчя, підкреслюючи овальний контур, приховує недоліки будови обличчя, додає волоссю додатковий об'єм. «Боб» личить для повсякденного життя і гідний того, аби бути представленим на урочистому заході. Поговоримо про цю зачіску детальніше.

Стрижка боб-каре

Однією з найбільш популярних зачісок у зірок кіно і шоу-бізнесу є стрижка «боб-каре». Не дивлячись на швидку та мінливу моду, вона залишається актуальною без малого сто років, роблячи образ жінки елегантним і виразним.
Виглядає вона як класичний «боб», лише дещо довше. Інколи «боб-каре» розбавляється невеликим каскадом, тоді як класичний варіант передбачає єдину довжину для волосся. Істотною ж відмінністю від традиційного «боба» є наявність чубка в зачісці.
Для витонченішого переходу «боб-каре» оформляється кутом, коли передні пасма довше задніх. У свою чергу на потилиці локони підводяться над передніми приблизно на два сантиметри. В результаті виходить, що зріз в точності повторює лінію скул. Якщо зачесати в такій зачісці волосся назад, то у вуха вийде дуга, що акуратно обрамовує обличчя. Виглядає цей ефект дуже красиво. «Боб-каре» ідеально личить бізнес-леді, які стежать за своїм стилем, але не має надлишку часу для створення складних укладань.

Стрижка довгий боб

Довга стрижка «боб» є звичайним каре до плечей. Класичний її варіант не передбачає наявність чубка і каскадного переходу волосся від коротшого до довшого.
Краще всього «боб» виходить на прямому волоссі, але якщо ви є прихильницею кучерів ( зачіски для кучерявого волосся ), ніхто не перешкодить вам створити романтичний образ. Навпаки, таке укладання виглядатиме незвично і жіночно. Кращим прикладом довгої стрижки «боб» є зачіска Енн Хетеуей.

Стрижка середній боб

«Середній боб» ледве вкриває шию своєї власниці, роблячи акцент на красивому овалі обличчя.
«Боб» на волоссі середньої довжини є більш практичним, чим попередній варіант зачіски, і личить дівчатам, які люблять міняти свій образ. На базі цієї стрижки можна створити строге укладання для офісу, вечірню зачіску, а можна нічого не робити з волоссям, але і тоді вони виглядатимуть незвично. Дана зачіска однаково добре виглядає як з прямим, так і з косим проділом. Якщо ви бажаєте зробити акцент на укладанні або приховати широкого лоба, підстрижіть чубок. Приємно, що «боб» личить практично всім дівчатам.

Стрижка короткий боб

Любителькам спортивного стилю і рухливого способу життя напевно сподобається «боб» на короткому волоссі. Зовні це укладання нагадує так звану зачіску «під хлопчика», коли волосся забирається і з потилиці і із скронь, проте виглядає оригінальніше за рахунок ассиметричних пасм.
«Короткий боб» відмінно личить власницям довгої, лебединої шиї і овального обличчя. Неймовірно стильно і ефектно виглядає дана стрижка з довгими масивними сережками, які зорово витягують шию. І аби надати зачісці оригінальнішого вигляду, можна зробити колорування.

Стрижка «боб» з чубком

Чим відрізняється ця зачіска від попередньої? Практично нічим, якщо не рахувати того, що класичний «боб» - досить коротка стрижка. Аби вона виглядала стильно, незрідка до неї додається чубок. Найбільш вдалою в даному випадку вважається прямий густий чубок, що опускається на брови. У поєднанні з прямим волоссям вона робить образ строгішим і витонченішим. Але навіть якщо ви вважаєте за краще накручувати волосся на бігуді, створюючи пустотливі завитки, чіткий прямий чубок буде дуже доречним. Підійде вона і сміливим дівчатам, які вирішуються на «рвані» пасма, що роблять «боб» неймовірно стильним. Вона створить гармонійний образ і внесе до укладання баланс, якого інколи так бракує.
При тому, що «боб» з чубком виглядає вельми просто, ця зачіска є самодостатньою і не вимагає додаткових аксесуарів. Отже якщо ви вирішите піти на побачення з молодою людиною, маючи на голові стрижку «боб», вам не доведеться сушити голову тим, як урізноманітити укладання.

Зачіска боб каре
Зачіска боб каре
Зачіска боб каре
Зачіска боб каре
Зачіска боб каре
Зачіска боб каре
Зачіска боб каре
Зачіска боб каре
Зачіска боб каре
Зачіска боб каре

Як укладати «боб»

Намочіте волосся і розчешіть, розділивши його на три зони: тильну і дві бічні. Бажано заздалегідь зробити потрібний проділ. Озброївшись феном, круглим гребінцем і затиском для волосся, почніть сушку з потилиці. Для цього верхній шар волосся відокремте затиском і приберіть вгору. Потоком гарячого повітря надайте нижньому ярусу необхідну форму. Потім розпустіть пучок і укладіть локони в єдиному напрямі з висушеним волоссям. Те ж саме виконайте з бічними пасмами. Якщо у вас чубок, то є сенс укладання починати з нього, оскільки на лобі волосся сохне швидше. При певній вправності ці процедури займуть у вас не більше десяти хвилин. @cc

Стрижка каре: відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: