Шампунь для волосся - як вибрати? | Краса та здоров'яШампунь для волосся - як вибрати?

Категорії статей: Волосся ;

шампунь для волосся
шампунь для волосся
шампунь для волосся
шампунь для волосся
Основний засіб по догляду за волоссям - це шампунь. І від того, правильно ви його підберете чи ні, залежить здоров'я і краса вашого волосся.

Як же вибрати шампунь?

По-перше, підбирайте шампунь відповідно до того, який у вас тип волосся. Адже шампунь, який не відповідатиме вашому типові волосся, може лише нашкодити.

Прийнято ділити волосся на основні чотири типи: нормальне, сухе, жирне і комбіноване.

 • Шампунь для нормального волосся

  Нормальне волосся на вигляд блискуче, міцне, здорове, його кінчики не ламаються і не січуться. Такому волоссю досить підібрати засіб, який не нашкодить їх здоров'ю та здоров'ю шкіри голови.

 • Шампунь для сухого волосся

  Сухе волосся жорстке, часто ламається, його важко розчісувати, кінчики січуться, інколи неможливо їх укласти в зачіску. Зазвичай волосся стає сухим після знебварвлення і забарвлення, тобто, коли видаляється їх природне жирове мастило.
  Шампунь для сухого волосся підбирають такій, в якому використовуються речовини для оздоровлення і живлення волосся: вітаміни, жири, спеціальні біодобавки (очерет, ромашка, хміль і ін.), а також м'які очищаючі засоби.

 • Шампунь для жирного волосся

  Жирне волосся швидко забруднюється, у нього специфічний запах, на шкірі голови часто утворюється лупа. Шампуні, використовувані для жирного волосся, повинні мати добрі очищаючі властивості. До складу шампуня повинні входити інгредієнти, які заспокоюють шкіру голови, нормалізують обмін жирів, володіють антимікробною дією.

 • Шампунь для комбінованого волосся

  В комбінованого волосся сухі кінчики і жирне коріння. У шампуні для комбінованого волосся зазвичай містяться речовини з подвійною дією: і засоби, що знежирюють шкіру голови, і зволожуючі кондиціонери. Використовувані добавки: екстракт морських водоростей, яєчний жовток, живокіст і кропива.

 • Інколи тип волосся у жінки може змінюватися. Це відбувається через проблем із здоров'ям, зміни гормонального фону, вагітність, пологи.

  Окремо можна виділити і інші типи волосся: тонке і забарвлене.

 • Шампунь для тонкого волосся

  Для тонкого волосся зазвичай підбираються шампуні, які збільшують діаметр волосся. Використовувані добавки: морський протеїн, протеїн шовку, кератин, кальцій, пектин, мигдалеве молочко, пророщена пшениця. При цьому краще для тонкого волосся не використовувати шампуні з кондиціонером, який може обважнювати їх і позбавити об'єму.

 • Шампунь для забарвленого і пошкодженого волосся

  За волоссям після хімічної завивки і забарвленим волоссям рекомендується доглядати за допомогою шампунів, що містять речовини, які зберігають колір і живлять, а також краще підібрати шампунь з ультрафіолетовим фільтром. Використовувані добавки: екстракт пшениці, кератин, протеїни, гліцерин.

 • На що звернути увагу при виборі шампуня для волосся?

  Вибираючи шампунь, зверніть увагу на його склад. ПАВ або поверхнево-активні речовини призначені для очищення волосся, вони-то і створюють піну. Найкращими можна рахувати ТЕА Laureth Sulfate і TEA Layril Sulfate. Більш щадним і м'яким з найпоширеніших є лаурет. Сильний миючий засіб лаурил інколи викликає алергію.

  Є і фірми, які випускають шампуні без сульфатів, але їх ціна значно вища.

  Прагніть не використовувати шампунь 2 в 1. Шампунь і кондиціонер краще використовувати окремо. І, бажано, аби вони були однієї фірми.
  Якщо ви маєте намір придбати лікарський шампунь для лікування лупи, випадання волосся і екземи, пам'ятаєте, що використовувати його потрібно курсами, а не постійно. Бажано, по рекомендації лікаря трихолога або дерматолога.

  На якісному шампуні обов'язково повинні вказуватися його склад і термін придатності. Зазвичай, виробники вказують у складі компоненти по спадаючій, залежно від їх кількості. Тобто, першим буде вказаний компонент, якого в шампуні більш всього.

  Відео на тему:

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: