Здоровий спосіб життя людини | Краса та здоров'яЗдоровий спосіб життя людини

Категорії статей: Здоров'я ;

Здоровий спосіб життя
Здоровий спосіб життя
Здоровий спосіб життя
Здоровий спосіб життя
Що Ви знаєте про здоровий спосіб життя? Напевно, досить багато. Якщо хочете взнати більше - дочитайте нашу статтю.

Виявляється, якби кожен з нас дотримувався здорового способу життя, ми жили б не менше ста років. Але як ми живемо? Хтось з нас півжиття проводить на дивані або в кріслі, хтось обжирається до відвала (а це пряма дорога до цукрового діабету, атеросклерозу і так далі), хтось працює до знемоги, навіть уві сні прораховуючи вигідність операцій. А ще на все це накладається любов до нікотину і спиртного. Ось і виходить, що ні про який здоровий спосіб життя говорити не доводиться. А насправді, здоровий спосіб життя - це зовсім не складно.

У поняття здорового способу життя входить достатня фізична активність, збалансоване меню, дотримання правил гігієни, відмова від надмірностей будь-якого роду і, звичайно, загартовуючі процедури.

Одним з найважливіших чинників, складових поняття здорового способу життя, є плідна робота. Без зусиль неможливе само існування людини. Саме за допомогою праці людина обмінюється енергією і інформацією з довкіллям. Завдяки роботі людина відчуває себе потрібним і повноцінним членом суспільства. Робота має приносити задоволення. На такій роботі людина відчуває себе чудово, віддача у неї повна. А значить, вона реалізує весь свій потенціал. Для гармонійного розвитку в людині все повинно бути збалансовано: і фізичний розвиток, і інтелектуальний потенціал. Серед довгожителів зовсім немає людей, які б не працювали. Як правило, це сільські жителі, для яких праця, - це просто життя. Обов'язково слід правильно організувати своє робоче місце.

Якщо Ви вирішили скласти графік свого дня, то дуже чітко розподіліть час для відпочинку і час для роботи. Вони повинні обов'язково чергуватися. Заняття фізичною культурою позитивно впливають не лише на стані Вашого здоров'я, але і на стані Вашої психіки і нервової системи. Якщо ж Ваша робота пов'язана з фізичною працею, тоді відпочивати потрібно пасивно. Тобто в житті все повинно бути урівноважено.

Неможливий здоровий спосіб життя без хорошого сну. Сон регулює роботу нервової системи. Під час сну ми відпочиваємо. Для того, щоб не знати слова безсоння, весь вечірній розпорядок повинен готувати Вас до відходу до сну. У добре провітрюваному приміщенні спиться краще.

Люди, що не приділяють уваги своєму фізичному стану, часто хворіють. Рано старіють. Організм у такої людини зашлакований, внутрішні органи його жорсткі, вони погано омиваються кров'ю, судини стають схожими на пластикові трубки.
Заняття фізкультурою не лише укріплять Ваш організм сьогодні, але і допоможуть Вам гідно зустріти старість, не одряхліти до певного часу.

Надзвичайно важливо нормалізувати свій раціон. Уявіть собі, що за сімдесят років життя середньостатистична людина з'їдає вісім тонн (!) булочок і хліба. Дванадцять тонн картоплі і сім тонн риби і м'яса! А всього за життя чоловік сидить за трапезою до шести років! Уявляєте, скільки всього цікавого встигло статися за цей час в світі. І вживаємо ми далеко не здорову їжу. У основній своїй масі ми їмо всяку гидоту. Така їжа може лише нашкодити. Вона не несе чистої життєвої енергії. Окрім цього, оброблені промисловим способом продукти включають шкідливі добавки.

Серед обов'язкових складових здорового способу життя і відмова від куріння та розпивання спиртних напоїв. Мільйони людей вмирають від серцевосудиних захворювань, викликаних курінням. Мільйони молодих людей вмирають від наркотиків. А скільки мучаться від онкологічних захворювань, спровокованих курінням! Ні про який здоровий спосіб життя і мова йти не може, якщо Ви хочете залишити за собою ці шкідливі звички.

Загартовування організму допоможе Вам запобігти різних захворюваннь, зберегти молодість, ще багато років працювати і отримувати задоволення від життя. Загартовування гарантує позбавлення від сезонної нежиті і простудних захворювань. Воно позитивно впливає не лише на роботу тіла, але і на роботу нервової системи, на залози внутрішньої секреції. Ви із здивуванням відмітите, що не просто стали менше хворіти, а стали хворіти в два, а то і чотири рази менше.

Пам'ятайте, що Ви отримали від природи коштовний дар - своє здоров'я. Ваше завдання використовувати всі доступні методи для його збереження і примноження. Віднесіться дуже серйозно до цього завдання. Загартовування покращує кровотік у внутрішніх органах, активізує внутрішньоклітинні процеси.

До речі, якщо Ваш раціон далекий від норми, Ви можете підібрати для себе біологічно активні добавки (БАД), які збалансують раціон і зроблять його корисним і поживним. @cc

 • Ключові тези: записаться на фитнес, фитнес онлайн, фитнес центры киев львов
 • Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: