Збільшення губ без операції, все геніальне - просте | Краса та здоров'яЗбільшення губ без операції, все геніальне - просте

Категорії статей: Косметологія ;

збільшення губ
збільшення губ
збільшення губ
збільшення губ
У загальній масі жінок можна розділити на прихильниць досягнення краси будь-якими засобами, і тих, хто на шляху до досконалості ретельно продумує кожен крок. Більше всього клопоту після фігури в прекрасної половини людства викликає форма губ. Особливо цьому сприяють нові тенденції в моді. І якщо перша категорія жінок вже давно перепробувала всі мислимі ін'экцїї та операції, то що ж робити другій? В косметології далеко не все вирішується хірургічними методами. Збільшити і скоректувати форму можна і більш щадними прийомами.

На початку XXI століття відомі наступні варіанти безопераційнох зміни будови губ:

Контурна пластика або збільшення губ за допомогою гелю

До недавнього часу корекцію форми робили, використовуючи різні гелі на основі штучних препаратів акрилу або силікону. Ця процедура була досить небезпечною, оскільки організм далеко не завжди адекватно реагував на чужорідну речовину. За останні п'ять років в косметологічних кабінетах став популярним гель на основі фізіологічно близького для організму компонента гіалуронової кислоти. З найбільш відомих - «Restylane Lipp», за ціною від 400 доларів за 0,5 мл і «Perlane», вартість якого від 350 доларів за 0,5 мл. Суть дії препарату проста - довкола молекули кислоти збираються до однієї тисячі молекул води, як би надуваючи губи і створюючи тим самим об'єм. Виводиться препарат природним чином, не заподіюючи шкоди. Існують два основні недоліки такої процедури: ціна і необхідність повторення ін'єкції один раз в півроку.

Татуаж губ

Татуїровка відома з незапам'ятних часів, а з другої половини XX століття її сталі використовувати для корекції операційних шрамів, пізніше і для косметичних маніпуляцій. Її переваги очевидні: відпадає необхідність підфарбовуватися вранці і протягом дня, можна дещо візуально змінити форму очей або губ, а також зробити губи по-дитячому рожевими. Процедура корекції контура триває трохи більше години і в разі, якщо працював професіонал, використовуючи фірмові фарбники, то вже через тиждень можна буде похвалитися «новими формами». Недоліки: дорого (від 60 долларів), післяпроцедурний період займе близько двох тижнів (в цей час можливі набряки і деякий дискомфорт), слід враховувати, що повністю наслідки татуажа зникнуть лише через п'ять-сім років, тому вибір майстра - дуже відповідальна справа.

Ліпофілінг

По суті, це ін'єкція, лише замість активного препарату гіалуронової кислоти використовується власний підшкірний жир. Переваги: мінімальний період адаптації, оскільки жінка одночасно є і донором і пацієнтом, результат зберігається на все життя, не має протипоказань. До недоліків можна віднести: вартість процедури вагається в інтервалі від 120 до 270 долларів, незначні больові відчуття протягом тижня-двох, поки тканини не приживуться.

Косметичні засоби

Виробники косметики, як декоративної, так і засобів по догляду, віддають мільярди для того, щоб оплатити розробку різних засобів, які забезпечуватимуть бажаний результат - збільшення форм (у тому числі і губ), а також їх корекцію. З останніх новинок, що з'явилися протягом двох-трьох років можна виділити ментолові блиски, які за рахунок посилення кровообігу створюють ефект припухлості, 3D помади, лаки для губ з гіалуроновою кислотою та інше. Всі вони дають зоровий, короткочасний результат. Серед засобів по догляду за губами вітчизяними красунями найбільш припав до душі REMODELLING CONTOUR LIP CREAM з серії PROFUTURA MARBERT. Його вартість від 60 долларів, в склад входить цілий комплекс насичених кислот, перцевої м'яти, вітамінів і «еластичних ниток», що дещо збільшує губи.

Макіяж (по темі: віртуальний макіяж )

Це найбільш відомий спосіб візуального збільшення губ: його використовує більшість жінок, і частенько, навіть не підозрюючи цього. Або зорово збільшити тонкі губи їх потрібно обвести трохи вище за контур світлим олівцем і нанести шар помади світлих відтінків (бежевих). Зверху бажано покрити губи блиском, аби досягнути ефекту пухкості. До складу деяких помад також входить колаген, гіалуронова кислота і ефірні масла, які дозволяють досягнути тимчасового об'єму.

В «зірок» також є свої секрети краси. Так, відома співачка Мерайя Кері обов'язково додає в тюбик з улюбленим блиском декілька крапель м'ятного екстракту. Він підсилює кровотік, і губи при цьому стають більш насиченого кольору і дещо объемнішими. Проте, слід враховувати, що такий спосіб прийнятний лише для жінок в яких немає алергічної реакції на м'яту.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: