Засоби для зміцнення волосся - гарантія їх краси та здоров | Краса та здоров'яЗасоби для зміцнення волосся - гарантія їх краси та здоров

Категорії статей: Волосся ;

зміцнення волосся
зміцнення волосся
зміцнення волосся
зміцнення волосся

Аби волосся радувало своєю красою і пишнотою, його потрібно не лише регулярно мити і розчісувати, але і приділяти досить уваги процедурам по зміцненню волосся. Засоби для зміцнення волосся допомагають зробити волосся живим і блискучим, перешкоджають його випаданню, забезпечують додаткове живлення корінню волосся. Ефективність вживання засобів для зміцнення волосся залежить від регулярності їх використання і від правильного підбору, залежно від типа волосся. Не слід забувати, що лише комплексний підхід допомагає укріпити волосся і зробити їх здоровим.

Турбота про здоров'я волосся

Зміцнення волосся починається з правильного харчування, яке забезпечує організм всіма необхідними вітамінами, мікроелементами і іншими корисними речовинами. Спеціальні вітамінні комплекси для шкіри, волосся і нігтів містять саме ті корисні речовини, які допомагають укріпити волосся, зробити його здоровим і блискучим.

Аби укріпити волосся, не варто піддавати їх дуже частому миттю, використанню фену і великої кількості засобів для укладання. Одним з найважливіших засобів для зміцнення волосся є... сильна нервова система. Волосся реагує одними з перших в організмі на нервове перенапруження і починають активно випадати саме в періоди стресових навантажень на організм. Спокій і сильна нервова системи - ось гарантія красивого і пишного волосся, а також краща профілактика його випадання.

Живильні і зміцнюючі шампуні

Дія живильних і зміцнюючих шампунів направлена на забезпечення волоссю додаткового живлення і догляду. Для зміцнення волосся корисними є косметичні засоби з додаванням вітамінів групи В, пантенолу, інших корисних речовин. Поєднання нанесення зміцнюючих шампунів з масажем шкіри голови забезпечує глибше проникнення корисних речовин і активізує мікроциркуляцію в шкірі голови.

Проте не варто чекати від вживання зміцнюючих шампунів миттєвого ефекту. Лише регулярне використання правильно підібраних косметичних засобів допоможе укріпити волосся і значно покращити його стан.

Бальзами для зміцнення волосся

Догляд за волоссям за допомогою живильних або зміцнюючих шампунів можна доповнити вживанням спеціальних бальзамів. Такий косметичний засіб для зміцнення волосся наносять на вологе волосся по всій довжині і залишають діяти протягом трьох-п'яти хвилин. Потім зміцнюючий бальзам змивають теплою водою і обполіскують волосся.

Бальзами для волосся є не лікувальною, а швидше профілактичною допомогою. Тому їх вживання обов'язково має бути доповнене лікувальними процедурами з використанням професійних засобів в умовах салону краси.

Маски для волосся

Маски для волосся є одним з найефективніших косметичних засобів для їх зміцнення. Маски - це більш концентровані засоби, які забезпечують волоссю інтенсивних догляд і активно їх відновлюють. Добре себе зарекомендували зміцнюючі маски для волосся, які входить до складу професійних серій і використовуються в роботі салонів краси. Вживання таких засобів в комплексній програмі зміцнення волосся допомагає досягнути вираженого ефекту і скоротити кількість волосся, що випадає.

Не варто чекати добрих результатів від дешевих косметичних засобів. Висока ціна професійної косметики обумовлена серйозними витратами на її розробку і виробництво, використанням інноваційних компонентів, які і забезпечують ефективність професійних масок для волосся.

Народні засоби зміцнення волосся

До народних засобів зміцнення волосся відноситься вживання настоїв і відварів для обполіскування, а також масок домашнього приготування. Такі засоби є натуральними, не містять консервантів і фарбників і є досить ефективним засобом по догляду за волоссям.

Мінусом народних засобів для зміцнення волосся є той факт, що не завжди всі необхідні інгредієнти є під рукою, та і часу на їх приготування потрібний немало. Саме тому, оптимальною системою зміцнюючого догляду за волоссям є їх лікування в умовах салону краси і регулярний профілактичний догляд за допомогою готових або приготованих самостійно косметичних засобів в домашніх умовах.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: