Засоби для укладання волосся - зберігаємо зачіску | Краса та здоров'яЗасоби для укладання волосся - зберігаємо зачіску

Категорії статей: Волосся ;

засоби для укладання волосся
засоби для укладання волосся
засоби для укладання волосся
Старанно укладені вранці локони або шикарний об'єм волосся, якого ви так наполегливо досягали, мають бути збережені. Проте якщо перед виходом на роботу або побачення ваша подоба ідеальна, не факт, що так буде протягом дня. Аби надійно зберегти зачіску, в арсеналі кожної жінки просто зобов'язані бути спеціальні засоби укладання. Широка різноманітність подібних засобів, як правило, утрудняє вибір. Серед всіх цих гелів, мусів, стайлінг-кремів, спреїв, паст і лосьйонів можна запросто розгубитися. Не кожен засіб підійде і типові зачіски, і типові волосся. Навіть від часу доби і року залежить цей вибір.

По популярності серед засобів укладання лідерами все ж залишаються лаки. Проте не завжди використання лаку доцільне. Та і шкоду волоссю його склад наносить чималий.

Засоби для укладання волосся: пінка і мус

Отже, придивляємося до пінок і муссів. Такі засоби не просто миттєво збільшать об'єм, вони зроблять волосся сильнішим. Волосся перед нанесенням має бути трохи вологим, головне - не мокрими. Закріплюють ефект феном. Тонке волосся не любить засобів сильної фіксації - обважнюється і ослабляється. Дані засоби підійдуть жорсткішому волоссю або в'юнким локонам. Мусси і пінки - не лише фіксатори. Вони також забезпечують догляд, захист, добре живлять і зволожують. Рекомендується зробити вибір на користь мусу, адже він легший, ніж пінка, а фіксує зачіску надійніше і запаху не має.

Засоби для укладання волосся: гель

У справі моделювання зачіски допоможе гель. В основному гель використовують вже в готовій зачісці, виділяючи окремі пасмочки або добиваючись ефекту «мокрого волосся». На вологе волосся гель наносити не варто - його негативна дія зростає. Пишне і сильне волосся гелю підвладне. Неслухняне волосся за допомогою гелю розгладжується і зміцнюється зсередини.

Засоби для укладання волосся: віск

Якщо зовні вашу зачіску «підстерігає» дощ або висока вологість, для укладання підійде віск. Це сильний засіб, якому підкориться навіть хвилясте або в'юнке волосся. У доповнення до легшого укладання після обробки воском, ваше волосся засяє природним блиском і буде м'якшим. Зачіска в стилі 60-х при фіксації воском виглядатиме чарівно.

Засоби для укладання волосся: лак

Лаки в основному використовують для фіксації зачіски або окремих пасм. Проте додатково вони можуть захищати і навіть живити. Навіть інший відтінок можна додати пасмочці за допомогою лаку. Бувають лаки на лікарських травах з вітамінним складом, які ефективно оздоровлюють волосся. Відмітьте, спирту у складі лаку бути не повинно. Він шкодить волоссю і може викликати алергію. Міра фіксації засобу вибирається по типу потрібної зачіски і волосся. Сильні фіксатори, поза сумнівом, збережуть зачіску надовго, проте вони обважнюють волосся. Повітряної легкості і невимушеності в укладеній зачісці вони не забезпечать.

Аби лак розподілився рівномірно, розпиляйте його в 30 см від зачіски. Не наносіть лак на мокре волосся і найголовніше - не лягайте спати, не змивши лак із зачіски. Волосся від такого "догляду" ушкоджується, починає ламатися і сіктися.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: