Зачіски на Новий рік 2016 | Краса та здоров'яЗачіски на Новий рік 2016

Категорії статей: Волосся ;

Цього сезону візитна картка будь-якої зачіски - об'єм, нарочита неохайність, легкий безлад. Лише низький хвіст для прихильниць мінімалізму має бути ідеально гладким, інші зачіски на Новий рік заборонено укладати волосок до волоска.

Тобі такий тренд буде лише на користь: навіть якщо з часом волосся виглядатиме трішки розпатлано, це завжди можна піднести як дотримання канонів моди. Та і шкідливі пінки, гелі і лаки для укладання можна використовувати по мінімуму. Отже, давай розберемося детальніше.

Оригінальні зачіски на короткому волоссі

На невеликій довжині особливо не розгуляєшся, хіба що ти зважишся на кардинальну зміну кольору. Більш бюджетний, але не менш оригінальний варіант - можна зробити зачіску з кольоровими пасмами, які припадуть до душі Вогненній Мавпі. Для цього необов'язково фарбувати волосся, прикрасити пасма можна за допомогою кольорової крейди. Головне, аби така зухвала зачіска вписувалася до новорічного образу, а не безглуздо доповнювала довгу вечірню сукню.

Зачіска з кольоровими пасмами на Новий рік 2016

Якщо вбрання, підготовлене для зустрічі Нового року 2016, не дозволяє таких експериментів, прикрась волосся оригінальним обідком, невидимками або іншими аксесуарами. У моді всілякі ланцюжки, гребені, незвичайні шпильки. Стеж, аби прикраси підходили під колір сукні або ж обирай декор універсальних золотих і бронзових відтінків.

Зачіска на коротке волосся на Новий рік 2016

Новорічні зачіски на середньому волоссі

Тут вже відкриваються нові горизонти. Складні зачіски і оригінальне плетіння робити зарано, проте можна попрактикувати всілякі варіанти пучків і хвостів. Всі ці зачіски нині в моді, твоя мета - додати їм богемного розслаблення, а не на швидкоруч закрутити банальний тугий пучок.

Зачіска пучок на Новий рік 2016

Якщо волосся не відрізняється природною пишнотою, перед святом помий його з вечора і заплети декілька невеликих французьких кіс. Вранці на тебе чекає непоганий об'єм і природні хвилі, за допомогою яких можна візуально збільшити густину волосся удвічі.

Зачіска на середнє волосся на Новий рік 2016

На Новий рік 2016 актуальними будуть образи в стилі мінімалізм із простим укладанням. Однотонні сукні простого крою, прибране назад волосся і макіяж з чіткими акцентами - ось тобі складові ідеального новорічного луку. Не роби складних зачісок: просто зачеши волосся назад і закріпи парою невидимок або непомітною шпилькою.

Проста зачіска на Новий рік 2016

Романтичнішим особам радимо зробити крупні локони, а як доповнення підібрати невеликий капелюшок або хоча б об'ємну прикрасу.

Тим, хто зовсім нічого не встигає, beauty-експерти радять не ускладнювати ситуацію і задовольнитися природними хвилями, трішки надавши їм форми і додавши об'єму від кореня. А косий проділ доведе зачіску до ідеалу.

Об'ємна зачіска на середнє волосся

Зачіски на Новий рік на довгому волоссі

Поза сумнівом, на перше місце вийдуть всілякі коси і зачіски з елементами плетіння. Включи фантазію, адже французькою косою вже нікого не здивуєш. На подіумах виплітають цілі каскади, багатошарові зачіски, сполучають декілька кіс між собою.

Зачіска з косами на Новий рік 2016

Зачіски в стилі ретро теж в тренді. Фальшивий чубок, високі пучки, бабетти, гладкі хвилі популярні цього року, але для їх виконання потрібна чимала вправність. Радимо заздалегідь подумати, наскільки доречно такі зачіски виглядатимуть на молодіжній вечірці, присвяченій Новому року 2016.

Ретро зачіска на Новий рік 2016

Локони, що струмують по плечах, припустимі, але тільки в тому випадку, якщо ти доповниш їх оригінальними аксесуарами. Не завивай дуже дрібні пасмочки - на довгому волоссі це виглядає недоречним.

До речі, в моду повертається забуте гофре. Створи додатковий об'єм зачіски за допомогою дрібних рифлених пасмочок від кореня. Інший варіант - користуватися гофрешкой, починаючи з середини довжини волосся, а в прикореневій зоні зробити невелике начісування. Таке волосся можна як залишити розпущеним, так і зібрати в хвіст, пучок або трішки видозмінену бабетту.

Зачіска гофре на Новий рік

Варіантів зачісок і укладань на Новий 2016 рік експерти запропонували чимало, причому серед трендових рішень є навіть протилежності, наприклад, ретро-зачіски і сучасні накладні кольорові пасмочки. Керуючись здоровим глуздом, нашими порадами і власними достоїнствами, обери ту зачіску, яка підійде до плаття і підкреслить твої сильні сторони. Пара пробних перукарських занять біля дзеркала - і в новорічну ніч ти затьмариш своєю красою всіх гостей.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: