Зачіска ракушка | Краса та здоров'яЗачіска ракушка

Категорії статей: Волосся ;

зачіска ракушка
зачіска ракушка
зачіска ракушка

Зачіска «ракушка» - вишукане рішення для будь-якого заходу

Існує досить багато зачісок для виходу в світ, проте лише невелика їх частина личить для роботи або прогулянки, тобто для повсякденної "носки", і, тим більше, не кожна дівчина може осилити складне укладання. Все набагато простіше із зачіскою «ракушка». Що це за зачіска?

Напевно, не варто проводити обширний лікбез про те, що таке «ракушка». Окрім звичної нам назви, це укладання називається французьким твістом і бананом. До речі, останнє найменування придумали саме французи, оскільки знайшли в цій зачісці контури відомого фрукта. Виглядає ж вона як звичайний валик з копиці волосся. Він може бути гладким, а може бути прикрашений окремими завитками. За бажання зачіску дозволяється доповнити декоративними шпильками.

До якого одягу личить «ракушка»? Спочатку вона вважалася святковою зачіскою, але в 80-х роках дівчата поголовно стали робити це укладання на роботу, побачення і просто для походу в магазин. А все тому, що французький твіст виглядає просто і лаконічно в поєднанні буквально з будь-яким костюмом. Сьогодні «ракушка» вітається ревнителями офіційно-ділового стилю одягу. Непогано виглядає ця зачіска і у складі вечірнього туалету. Особливо ефектна вона у якості зачіски для нареченої. Незрідка для більшої урочистості вона прикрашається живими квітами. Крім того, до «ракушки» дуже зручно кріпити головний убір нареченої.

Як зробити «ракушку»

Не дивлячись на зовнішню простоту, «ракушка» відкриває дівчатам величезний простір для експериментів. Її можна поєднувати з начісуванням, акуратними завитками і декоративними предметами. Розглянемо класичний варіант плетіння.

Для того, щоб зробити «ракушку», вам знадобиться фен, масажний гребінець з натуральною щетиною, мус для укладання волосся, шпильки, невидимки, красивий гребінь, а також лак для волосся. Вимийте голову, висушіть її рушником і на вологе волосся нанесіть трохи мусу. Він допоможе зробити укладання акуратнішим, а також не дасть чистим локонам розсипатися. Після того, як засіб нанесений на волосся, гарненько висушіть їх феном, додаючи невеликий об'єм волоссю гребінцем.

Розчешіть волосся масажною щіткою, прибравши його назад. Тепер зробіть низький кінський хвіст і заведіть його трохи вліво. Почніть скручувати локони в напрямі за годинниковою стрілкою, поступово піднімаючи його до верхівки. Хвостик, що залишився, заведіть під валик або залиште вільним. Згодом дрібні пасма можна буде накрутити щипцями і укласти поверх зачіски.

Коли «ракушка» буде сформована, візьміть у вільну руку гребінь і закріпіть ним плетіння. Аби укладання трималося міцніше, вставте в нього декілька невидимих шпильок. Тепер візьміть декілька невидимок і акуратно закріпіть волосся, що вибилося. Збризніть зачіску лаком і прикрасьте декоративними шпильками, квітами або обідком для волосся. Підберіть карколомне плаття, зробіть вечірній макіяж (доречі існує програма віртуальний макіяж ) і вирушайте на урочистий захід. Будьте упевнені, ви вразите публіку наповал.

За бажання можна зробити «ракушку навпаки". Техніка її виконання практично така, як і в класичному варіанті, лише волосся починаєм плести не знизу-вгору, а зверху-вниз. Хвостик, що залишився, можна прибрати в пучок, а можна зав'язати гумкою і залишити у вільному вигляді. Це укладання виглядає дуже жіночно і модно.

зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка зачіска ракушка

Кому личить «ракушка»

Без сумніву, «ракушка» робить жінку неймовірно красивою і акуратною. Більш всього вона личить дівчатам з овальним обличчям. Також вона непогано буде виглядати і на кругловидих красунях. Аби укладання виглядало найбільш виграшно, чубок необхідно зробити густим, а по лінії скул слід пустити витончені локони, які візуально витягнуть обличчя.

Аби ця зачіска підійшла квадратному або трикутному обличчю, можна укласти волосся навскоси, надавши образу асиметричного вигляду. Якщо є чубок, то його рекомендується підстригти по косій лінії. З одного боку обличчя можна також закріпити квітку, яка відверне увагу від широких скул. Не забудьте про красиві сережки.@ec

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: