Японське нарощування волосся | Краса та здоров'яЯпонське нарощування волосся

Категорії статей: Волосся ;

японське нарощування волосся
японське нарощування волосся
японське нарощування волосся

Про красиве в'юнке волосся мріє мало не кожна дівчина. І не випадково. Густі довгі локони з прадавніх часів були одним з головних достоїнств жінки і її ключовою зброєю для зваблювання чоловіків.
З часом мода змінилася, з'явилися нові технології виробництва одягу і аксесуарів. У жінок помінялися смаки, і в якийсь момент представниці прекрасної статі відмовилися від довгих локонів, віддавши перевагу коротким стрижкам в чоловічому стилі.
На щастя, мода на зачіски з коротким волоссям проіснувала недовго, і тепер все більше число жінок прагне створювати романтичний образ. Адже саме такий жіночний імідж допомагає модницям привертати увагу чоловіків.
Сучасні технології не стоять на місці і дозволяють в найкоротші терміни знайти красиву зачіску і досягти бажаної мети. Однією з найбільш модних на сьогоднішній день технологій є японське нарощування волосся.

Що являє собою японське нарощування волосся?

Нарощування волосся за японською технологією відноситься до так званого «холодного» нарощування. У його основі лежить кріплення донорських пасм до натурального волосся.

Здійснюється дана процедура наступним чином.

Перш ніж провести нарощування волосся за японською технологією, стиліст організовує попередню консультацію. Під час її оцінюється довжина і стан натурального волосся клієнтки. Крім того, підбирається колір, довжина і бажаний вигляд зачіски. Не випускається з уваги питання про кількість пасм. Після попередньої бесіди робиться запис на процедуру.

В призначену годину клієнтка приходить до фахівця і починається сам процес нарощування волосся за японською технологією. Він проводиться з використанням спеціальних металевих кліпс дуже маленького розміру. Кожна кліпса оснащена маленьким пасмом, яке кріпиться до основного волоса на відстані 5 мм від кореня. Як і пасма, кліпси бувають різних відтінків і підбираються відповідно до природного кольору волосся.
Як правило, при нарощуванні використовується біля 200 міні-пасм. Вся процедура займає в середньому 4 години.

Переваги японського нарощування волосся

Безперечною перевагою такого нарощування волосся є швидкість. Лише уявіть, як приємно побачити в дзеркалі свій оновлений вигляд, враховуючи те, що ще напередодні про довге волосся можна було лише мріяти.
Другим плюсом нарощеного волосся є їх здоровий вигляд. В даному випадку нарощування схоже з технологією, яка називається ламінування волосся: зовні волосся виглядає набагато красивішим і здоровішим, має значний об'єм, а також модний глянсовий блиск.
Крім того, при нарощуванні волосся за японською технологією у клієнтки є можливість реалізувати свої найсміливіші ідеї відносно їх кольору і довжини без шкоди для здоров'я.

Недоліки японського нарощування волосся

При всіх своїх перевагах японське нарощування волосся має два істотні недоліки. По-перше, дана процедура є вельми дорогою. Навряд чи вона підійде для регулярного проведення.

Другим недоліком є те, що при нарощеному в такий спосіб волоссю можна робити не всі зачіски. Якщо високо підвести волосся, наприклад, то велика вірогідність того, що виглядатимуть кліпси.
У іншому японське нарощування волосся є швидким і ефективним методом поміняти свій імідж і зробити образ більш жіночним.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: