Як впоратися з підвищеною пітливістю? | Краса та здоров'яЯк впоратися з підвищеною пітливістю?

Категорії статей: Здоров'я ;

пітливість
пітливість
пітливість
Як тільки настає літо, і у жінок, і у чоловіків виникає одна і та ж проблема - підвищене потовиділення. Круги під пахвами, неприємний запах - все це, зрозуміло, не дуже привабливо, проте, і з такою проблемою можна впоратися.

Гігієна і епіляція

Потовиділення - нормальний процес, який допомагає тілу регулювати свою температуру. Але неприємний запах - те, з чим досить важко змиритися. Проблема запаху в місцях потовиділення пов'язана з активним розмноженням бактерій, для яких теплі вологі зони - відмінне поживне середовище. Аби скоротити виділення поту і впоратися з поганим ароматом, дуже важливо підтримувати бездоганну гігієну тіла. Одяг має бути чистим, а зону підпахвових западин слід регулярно мити з милом, видаляючи волосся. Волоски - ще один момент, який залучає бактерії, які на них буквально гніздяться. Гладка чиста шкіра - застава помірного потовиділення і скорочення кількості бактерій, для яких ця область стає вже не настільки привабливою.

Натуральні матеріали

Інколи надмірне потіння тісно пов'язане з тим, що людина носить одяг, в якому їй дуже спекотно. Синтетичні тканини, особливо не дуже якісні, не дають шкірі дихати, і тіло обливається потом. Натуральні матеріали сприяють нормальній теплорегуляції, тіло дихає і потовиділення зменшується. Льон і бавовна - правильні матеріали для літа, шерсть - для холодної погоди.

Важливо пам'ятати, що темні кольори одягу притягують сонячні промені, тому на відкритому сонці влітку краще вибирати світліші варіанти.

Питна сода

Сода - відмінний засіб, що допомагає припинити діяльність бактерій і уникнути підвищеного потіння. Порошком можна обробляти стопи, водою з додаванням соди змочувати пахвові западини, полегшуючи роботу дезодоранту.

Галун

Алюмінокалієвий галун - це натуральний мінерал, який є сильним антиперспірантом. Камінь або порошок залишає на шкірі тонкий шар солі, який не дозволяє розмножуватися бактеріям. Важливо, що він не блокує потовиділення, а бореться саме з неприємними його наслідками у вигляді запаху.

На сьогоднішній день можна використовувати як натуральний камінь або галун у вигляді порошку, так і готовий косметичний продукт, що є антиперспирант на основі цього компонента.

Класичні дезодоранти і антиперспіранти

Важливо розрізняти властивості дезодорантів і антиперспірантів. Дезодоранти борються із запахом, маскуючи його. Вони не протистоять потовиділенню і навіть розмноженню бактерій. Це стосується будь-якого їх виду - стіка, спрея або кулькового засобу.

Антіперспіранти - засоби з легким ароматом, які допомагають уникнути підвищеного потовиділення, звужуючи пори і на якийсь час блокуючи діяльність потових залоз. Антіперспіранти дорожчі чим дезодоранти, відповідно, вони ефективніші в боротьбі з потінням.

На замітку:
Відвар шавлії протистоїть підвищеному потовиділенню, але затримує воду в організмі.
У спеку потрібно пити теплі, а не крижані напої, тому що останні вимушують організм ще більше розігріватися, виділяючи піт.
Кава, тютюн, алкоголь стимулюють потовиділення, особливо в спеку.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: