Як сісти на шпагат: шпагат в домашніх умовах | Краса та здоров'яЯк сісти на шпагат: шпагат в домашніх умовах

Категорії статей: Фізкультура ;

як сісти на шпагат в домашнх умовахАби навчитися сідати на шпагат в домашніх умовах, необхідна лише підлога) і таку вправу під силу освоїти кожному незалежно від віку. Якщо навчився сідати на шпагат, значить, у тебе гнучке тіло, м'язи в тонусі, немає солей в суглобах, хребет відчуває себе прекрасно. Люди старшого віку можуть навчитися сідати на шпагат за декілька місяців, молодші можуть освоїти цю техніку набагато раніше. А уявіть, як ви здивуєте близьких або друзів, сівши при них на шпагат !

Відразу обмовимося, що сідати на шпагат протипоказано людям з різними захворюваннями хребта, тріщинами в кістках ніг або тазу, а так само при високому артеріальному тиску. Як тільки відчуєте погіршення самопочуття або неприємні відчуття, відразу припиняйте заняття.

Чим ще корисний шпагат? Наприклад, тим, що освоїти як прості, так і складні танцювальні рухи буде набагато легше, в танго або вальсі не буде рівних, зміцнюються м'язи, робляться еластичними, що скорочує ризик розтягування або інших травм м'язів при падіннях і ударах.

Отже, вчимося сідати на шпагат в домашніх умовах. Пам'ятаємо, що тренуємося лише заздалегідь розігрівши м'язи. Приведе м'язи в розігрітий стан біг, присідання. Після розігрівання м'язів переходимо до самих вправ.

Вправи


 • Вправа перша - махи ногами, це основна і найефективніша вправа, що допомагає сідати на шпагат. Робиться просто - встаємо на одну ногу так, щоб на неї доводилася вся вага тіла. Другу ногу піднімаємо на максимальну висоту, на яку здатні. Нічого страшного, якщо спочатку нога підніметься максимум до поясу, з часом можна буде перевершити Джекі Чана). Мета - підняти ноги вище за плечі. Далі міняємо ноги, і робимо махи при прямих ногах і прямій спині.

 • Вправа номер два. як сісти на шпагат в домашнх умовахКладемо одну ногу на стіл або будь-яку поверхню врівень з поясом і робимо нахили, прагучи доторкнутися до підлоги. Потім міняємо ногу. Якщо відразу не вийде або буде боляче - не переживайте, вийде наступного разу, головне тут - регулярність занять.

 • Вправа номер три - сідаємо на шпагат . Власне, пробуємо сідати на шпагат наскільки це можливо до виникнення болю. Можна спробувати сісти як на подовжній, так і на поперечний шпагати.

 • Вправи тривають 30 хвилин через день. Після 2 тижнів тренувань буде видно результат, який ще сильніше вас спонукатиме до досягнення вашої мети!

  Як сісти на шпагат в домашніх умовах: відео

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: