Як правильно бігати, аби схуднути: основні правила пробіжок | Краса та здоров'яЯк правильно бігати, аби схуднути: основні правила пробіжок

Категорії статей: Фізкультура ;

Як правильно і скільки потрібно бігати, аби схуднути - це питання цікавить багато дівчат. Як правильно бігати, аби схуднути швидко і не завдати шкоди своєму здоров'ю? Скинути обридлі зайві кілограми можна багатьма способами. Проте немає ефективнішого методу схуднення, особливо в області ніг і живота, чим регулярний біг. Його користь неймовірна!

Як правильно бігати аби схуднути

Якщо ви вирішили боротися із зайвими кілограмами саме таким способом, то ви на правильному шляху. Адже регулярні пробіжки дають вражаючі результати, оскільки задіюють одночасно велику кількість м'язів. Крім того, такий регулярний вид фізичної активності додасть заряд бадьорості, налагодить роботу дихальної і серцево-судинної системи, і укріпить організм.

Але, слід розуміти, що тут важливо і провести легку розминку, яка підготує до майбутнього навантаження. На перший погляд це може здатися абсолютно не потрібним, проте невелика розтяжка м'язів і в'язок допоможе уникнути травм. Також це допоможе організму швидше і ефективніше спалювати калорії.

Основні правила правильного бігу для схуднення

Пропонуємо список основних правил, як потрібно правильно бігати, аби схуднути швидко і з результатом:

 • Якщо ви не підготовлені до фізичних навантажень і раніше не займалися спортом, то починати тренування потрібно з 5-7 хвилин. Після декількох занять поступово збільшуйте тривалість, довівши до 15-20 хвилин.
 • Спочатку вам може здатися це дуже важким заняттям, але вже після декількох тижнів ви відмітите, що легко справляєтеся з поставленим завданням. Можна спокійно збільшувати час до 30 хвилин, а це вже буде повноцінною пробіжкою.
 • Не забувайте про правильний одяг для своїх пробіжок. Надівайте легкий верх і низ, мінімум білизни і зручне спортивне взуття.

 • Опісля ще декількох занять, збільште загальну тривалість бігу. Адже ефективно розщеплюватися жирові відкладення починають після 40 хвилин навантаження, не раніше. А для здобуття максимального ефекту від схуднення за рахунок бігу, тривалість тренування має бути не менше 60 хвилин.
 • Бігати потрібно з середньою швидкістю, оскільки дуже швидкий темп вимотує організм, і ви відразу ж відчуєте втому. І нічого окрім замотанности і слабкостів після тренування вам це не принесе. У такому режимі організм періодично отримуватиме легке навантаження на серці, тим самим заставляючи його прискорювати всі обмінні процеси, у тому числі і спалювання калорій.
 • Добре здійснювати пробіжки по місцевості з невеликими схилами і підйомами.

 • Якщо ви хочете схуднути за допомогою бігу більш, ніж на 10 кілограм, то рекомендується обмежити і харчування. В будь-якому разі, для досягнення кращого результату, слід стежити за своїм щоденним раціоном і прагнути вживати більше корисної і не сильно калорійної їжі.
 • Дуже важливо бігати регулярно і не пропускати заняття, які повинні проводитися не менше 3-4 раз на тиждень. Лише таким чином ви досягнете своєї мети і схуднете. Звичайно, для цього вам доведеться добре попітніти і докласти багато зусиль.
 • І останнє, про що слід пам'ятати - навіть правильно бігаючи, незабаром тренування стануть одноманітними і ефект схуднення трохи знизиться. Тому не дозволяйте вашому організму адаптуватися до навантажень, збільшуйте час, темп. Міняйте і місце для пробіжки.
 • Виконуючи всі вищеперелічені правила, ви можете бути упевнені, що правильно бігати, аби схуднути - зовсім неважко. Головне - будьте старанні, примушуйте себе щодня рухатися у напрямку до ідеального фізичного стану власного тіла.

  Як правильно бігати та харчуватися, відео

  Джерело dіffеrеd.ru

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: