Як позбутися прищів | Краса та здоров'яЯк позбутися прищів

Категорії статей: Косметологія ;

як позбутися прищів
як позбутися прищів
як позбутися прищів
як позбутися прищів
Дивно, але факт: навіть невелика червона крапка на обличчі здатна зіпсувати настрій будь-якій жінці або дівчині. Ще б пак! Підлітковий період позаду, а його ознаки до цих пір нагадують про себе. А якщо це не одна крапка, а декілька?

Інколи нам здається, що злощасний прищ сьогодні з'явився лише для того, щоб зіпсувати настрій перед діловою зустріччю або додати ще одну годину посиленого гримування при підготовці до побачення з коханою людиною. Але можливо, не варто скаржитися на невдачу, а краще зазирнути трохи глибше? Причин появи висипу дуже багато: неправильне харчування, стреси, зміна кліматичних умов, вживання непідходящої косметики і навіть генетична схильність. До недавнього часу останній чинник не брався в розрахунок, і абсолютно марно. Поява угрів часто обумовлена спадковим дефектом пір.

Але це не означає, що потрібно зневіритися і поставити хрест на своєму соціальному житті. За лікування прищів потрібно братися комплексно і систематично, поступово покращуючи загальний стан організму. Адже не існує універсального засобу, здатного позбавити від будь-якого вугрового висипу, - кожен випадок індивідуальний.

Якщо причина появи прищів - збільшення активності андрогена, намагайтеся обмежити прийом гормональних препаратів, у тому числі і протизаплідних. Серед медикаментів в групі ризку знаходяться також препарати, що містять барбітурати і стероїди. Тому будь-яке лікування повинне проходити під кваліфікованим лікарським наглядом, а самовільне призначення препаратів варто припинити. Обов'язково звертайте увагу на склад медикаментів.

Висип може бути викликаний також стресами і неврозами. Ця причина актуальна для жінок, що займають відповідальні посади, які пов'язані з активною інтелектуальною діяльністю і прийняттям швидких рішень. Але і у дбайливої мами, яка займається вихованням дітей, стежить за ідеальним порядком і затишком в будинку, досить клопоту, здатного викликати перевтому і стрес. Намагайтеся забезпечити собі здоровий повноцінний сон і відпочинок. Нормалізувати стан можуть і деякі ліки на основі трав.

Зверніть особливу увагу на свій раціон. Висип виникає не лише через шкідливу жирну їжу, але і через продукти, що викликають алергічну реакцію. До речі, неправильна дієта для схуднення - ще один спосіб «заробити» собі прищі. Що ж потрібно робити? Перш за все, створити повноцінний раціон, який включатиме багатий вітамінний комплекс. Фрукти, овочі, йогурти, соки допоможуть налагодити процес обміну речовин і, отже, понизити вміст вільних жирних кислот, запобігти гіпертрофії сальних залоз і підвищеному виробленню шкірного сала.

Часто спроби косметично замаскувати прищі можуть посилити хворий стан шкіри. Небезпеку таїть в собі масло, яке входить до складу крем-пудри, рум'ян, очищаючих або зволожуючих кремів. Проблемою також стає і вода, що входить в їх склад. Все це ініціює вироблення жирних кислот, що порушують шкірний баланс. Звертайте увагу на склад косметичних засобів: ланолін, ізопропіл міристат, лаурил сульфат натрію, лаурет-4 і D і З червоні фарбники. Так само як і масло, ці компоненти дуже "важкі" для шкіри. Тому жінкам, що мають схильність до вугрового висипу, варто зі всією серйозністю підходити до вибору косметики. Додатково потрібно дотримувати декілька правил, які допоможуть підтримувати здоровий вигляд шкіри: ретельно змивайте рум'яна, двічі в день користуйтеся м'яким милом або спеціальним косметичним засобом, не зловживайте вживанням скрабів, оскільки вони роблять шкіру беззахисною перед забрудненим повітрям.

Особливо тривалого лікування не уникнути, якщо причина вугрового висипу - спадкова схильність. Окрім вищезгаданих способів позбавитися від висипу, існують також всілякі механічні і автоматизовані чищення шкіри. Але вони повинні проводитися систематично, оскільки вони дають покращення лише на певний період часу.

Звичайно ж, на сьогоднішній день є досить розрекламованих лікарських препаратів, що обіцяють швидке позбавлення від прищів. Деякі з них і справді дієві, але призначатися вони повинні лише фахівцем в області медицини.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: