Як підібрати зачіску по типу обличчя | Краса та здоров'яЯк підібрати зачіску по типу обличчя

Категорії статей: Волосся ;

як вибрати зачіску
як вибрати зачіску
Красивою може бути кожна жінка, якщо вона любить себе і уміє добре себе подати. Аби бути красивою і доглянутою, без знання того, що вам личить, а що - ні, ніяк не обійтися. Зачіска - один з найпотужніших інструментів для створення гармонійної подоби. Саме про те, як підібрати зачіску до обличчя, ми і поговоримо.

При виборі зачіски потрібно враховувати форму голови, тип обличчя, а також властивості волосся (густе чи рідке, тонке чи товсте, хвилясте чи пряме).

Жінкам з крупними рисами обличчя йде гладка зачіска, а з дрібними рисами - пишніша. При подовженій формі обличчя добре пишніше причісувати волосся або укладати їх валиком довкола голови. При незграбних (непропорційних) рисах обличчя волосся на скронях потрібно збивати, а ззаду збирати пучок або гладко затягувати.

Жінці з круглим обличчям рекомендується високо піднімати волосся з боків і робити ззаду довгі локони. При низькому лобі добре зачісувати волосся гладко. Якщо лоб дуже високий, то його потрібно прикривати чубком або локоном. При короткій шиї волосся потрібно коротко стригти або робити високу зачіску. При довгій шиї рекомендується зачіска з довгим волоссям.

Як підібрати зачіску до обличчя, яка допоможе замаскувати підборіддя? При виступаючому підборідді не рекомендується носити високо підняту зачіску і коротку стрижку, краще зробити зачіску з довгим волоссям або підбирати їх валиком. У тому і іншому випадку вуха мають бути закриті. При невеликому підборідді не рекомендується робити гладку зачіску і закривати вуха. Для обличчя з довгим носом не підійдуть коротка стрижка і гладко зачесане волосся.

Проділ може як прикрасити, так і зіпсувати зачіску. Косий проділ, що йде до верхівки, подовжує обличчя, а якщо він зроблений збоку, ближче до вуха, то розширює його. Чим проділ ближче до середини, тим обличчя здаватиметься ширше. Прямий проділ робить верхню частину обличчя ширше і вище, а також приховує дуже низький лоб.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: