Як набрати вагу | Краса та здоров'яЯк набрати вагу

Категорії статей: Харчування ;

Як набрати вагу
Як набрати вагу
Як набрати вагу
Як набрати вагу
Загальновідомо, що набрати вагу деколи складніше, ніж схуднути. Часто, це дійсно так, проте багато що залежить від самої людини і від його цілеспрямованості. Якщо ви вважаєте, що занадто худі, і це негативно відображається на вашій фігурі, то необхідно відразу ж дуже щиро відповісти собі на одне питання: ви готові виправити ситуацію на краще або хочете лише засмучуватися із цього приводу? Якщо ви відповіли ствердно на першу частину цього питання, то це значить, що ви ступили на тривалу і важку дорогу в боротьбі за красу своєї фігури. І в цій важкій боротьбі від вас вимагатиметься дуже висока дисципліна і готовність змінити свої звички, свої переваги і свій спосіб життя.

Звичайно, підстав для схуднення може бути дуже багато, у тому числі тривала хвороба, дуже високе нервове перенапруження (наприклад, під час екзаменаційної сесії у студентів), надмірна фізична активність, недостатнє харчування і інше. Проте худина, що виникла по таких причинах, - це тимчасове явище, зникаюче з усуненням основної причини. Тому давайте виходити з того, що ви ні на що не хворі, нормально, на ваш погляд, харчуєтеся і ведете розмірений спосіб життя. Іншими словами, особливості будови вашого тіла полягають в темпераменті, індивідуальних конституційних характеристиках і швидкості обміну речовин. Чи можна в таких випадках протистояти своїм спадковим даним і кинути виклик своїй власній природі? І як це зробити?

Перш за все, переглянете режим і характер свого харчування. Можливо, все те, що ви звиклися вживати на сніданок, обід і вечерю, зовсім не задовольняє всім біологічним потребам організму. Просто травна система перебудувалася на мінімальне харчування і працює по «економному» варіанту. Якщо це так і є, то звідки ж взятися нормальній вазі. Отже, забезпечте протягом дня багаторазове харчування: не менше п'яти, а то і шести раз на день. Їжа поринна бути з вмістом достатньої кількості калорій, а також вітамінів і мікроелементів. В день потрібно вживати не менше сто грам білків, жирів і чотирьохсот грам вуглеводів. Причому всі ці речовини в продуктах харчування мають бути добре збалансовані, відповідно 1:1:4. Аби порахувати калорійність їжі і вміст в ній білків, жирів і вуглеводів, слід навчитися користуватися спеціальними таблицями калорійності, які досить легкий знайти на сторінках відповідних сайтів. Крім того, потрібно правильно розподілити калорійність протягом дня. Так, на перший і другий сніданок повинно бути спожито не менше 35% від денного вмісту калорій. Насправді, день лише починається і організму необхідний запас енергії. На обід досить спожити 30% від загального денного раціону, останні 35% доводяться на полудень і вечерю. Разом з цим їжа має бути не лише калорійною, але і всілякою. Зміна своїх харчових звичок є найважливішим кроком до нормалізації вашої ваги.

Налагодивши харчовий раціон, приступаємо до фізичних тренувань. Так-так, м'язове навантаження зовсім не протиречить основним принципам збільшення маси тіла, хоча і пов'язане з додатковою витратою енергії. Навпаки, правильний спортивний режим сприяє збільшенню м'язової маси, настільки необхідної худорлявим жінкам і дівчатам для отримання красивих форм. Не потрібно боятися, що тренування зіпсують вашу фігуру, зробивши ваше тіло занадто м'язистим і мужоподібним. По-перше, «перекачати» м'язи людині з астенічною статурою - це дуже важке завдання, а по-друге, існує спеціальна підбірка фізичних навантажень, розроблених виключно для дівчат і жінок. Можна відвідувати фітнес-клуби і аеробіку. Але слід пам'ятати, що виснажувати себе тренуваннями немає необхідності: три рази в тиждень по тридцять-сорок хвилин - це той максимум, який ви можете собі дозволити. Інакше є ризик отримати негативний результат.

Ще одна дуже важлива порада: навчіться управляти своєю нервовою системою і ні в якому разі не допусайте емоційного негативу. Будь-яка негативна емоція призводить до викиду стресових гормонів, що спалюють структурні елементи м'язової тканини. Аби володіти собою, слід навчитися методам релаксації і медитації. Цьому може допомогти йога, тантрична техніка медитації, гімнастика ушу і деякі інші вправи.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: