Як доглядати за волоссям: створюємо супероб'єм | Краса та здоров'яЯк доглядати за волоссям: створюємо супероб'єм

Категорії статей: Волосся ;

супероб'єм волосся
супероб'єм волосся
супероб'єм волосся

Не дивлячись на те, що в моді сьогодні рівне гладке волосся, інколи хочеться чогось пишного і легкого, одним словом - супероб'єму волосся. І щоб додати волоссю бажаний об'єм, не обовязково бути професійним стилістом. Наступні поради допоможуть вам зробити це легко і швидко. Спробуйте, і у вас все вийде!

Об'єм короткого волосся.

Вам знадобляться: гребінець з частими зубцями і лак для волосся.

Техніка виконання: Розділіть волосся на пасма. Підніміть одне пасмо вгору, нанесіть на нього трохи лаку і начешіть, починаючи рух від середини пасма у напрямку до коріння. Продовжуйте, пасмо за пасмом, потім за допомогою гребінця укладіть волосся, як вам подобається, трохи розподіливши пасма, зафіксуйте лаком, але лише злегка, щоб уникнути еффекту "каски".

Порада. Не рекомендується удаватися до цього прийому дуже часто. При начісуванні, поверхня волосся стає шорсткою, що у результаті може зробити волосся слабким і ламким в самого коріння.

Об'єм волосся середньої довжини.

Вам знадобляться: мус для укладання, шпильки або затиски, кругова гребінець-щітка, фен і лак.

Техніка виконання: Мус для укладання нанесіть на сухе волосся ( не на вологе, інакше ефект засобу укладання зменшитися в два рази), розділіть волосся на пасма, скрутивши кожне в джгут і закріпивши на верхівці затиском або шпилькою. Тепер починаючи з потилиці візьміть одне пасмо і за допомогою кругового гребінця-щітки висушіть феномом, при цьому, туго натягнувши пасмо, піднімайте його до верху. Теж саме зробіть зі всіма пасмами. Збийте волосся пальцями рук і закріпите лаком.

Порада. Обов'язково після сушки охолодіть волосся, направивши на нього холодний струмінь фену. Цим ви закріпите укладання, ваше волосся залишиться пишним і зачіска не втратить форму довгий час.

Об'єм довгого волосся і волосся середньої довжини.

Вам знадобляться: лак для волосся, крупні бігуді, фен.

Техніка виконання: Розділіть волосся на декілька пасм, збризніть кожне з них лаком для волосся і акуратно накрутіть на крупні бігуді. Трохи підсушіть волосся феном і дайте йому остигнути. В кінці розчешіть волосся пальцями і збризніть лаком.

Порада. Аби зафіксувати пишну зачіску, прагніть направляти струмінь лаку від низу до верху, при цьому нахиливши голову - так локони краще триматимуться.

Інколи важливо знати, скільки засобу укладання потрібно для тієї або іншої зачіски. Адже перебір або нестача можуть звести всю красу вашої зачіски нанівець. Тому скористайтеся нашими порадами.

Аби створити ефект мокрого волосся за допомогою гелю, вам достатньо засобу укладання всього лише об'ємом в цукерку - трюфель. Розітріть гель між кінчиками пальців: таким чином при нагріванні він розплавитися і не залишить грудочок. Потім легкими рухами нанесіть засіб на волосся по всій довжині.

Аби додати волоссю об'єм, скористайтеся мусом. Струсіть балончик і витисніть мус розміром з тенісний м'яч на долоню. Вільною рукою помалу нанесіть засіб на волосся. Коли весь засіб буде витрачений, розподіліть його залишки між долонями і помасажуйте коріння волосся.

Аби виділити окремі пасма за допомогою воску, вам знадобитися всього лише горошина цього засобу. Спочатку погрійте віск між пальцями. Потім нанесіть на пасма, прагніть захоплювати лише тонкі пасма, інакше волосся здаватиметься бруднним.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: