Хитрі прийоми знаменитостей: фальшива зачіска | Краса та здоров'яХитрі прийоми знаменитостей: фальшива зачіска

Категорії статей: Волосся ;

фальшива зачіска
фальшива зачіска
фальшива зачіска
фальшива зачіска
Вас дивує, що минулого тижня на одному заході відома селебриті впокорювала оточуюючих своїм довгим волоссям, а вже сьогодні у неї знову коротка стрижка? Через тиждень вона знову з довгими локонами, а ще через три дні вона носить короткий боб? Жодного чаклунства - лише спритність рук перукаря.

Фальшива зачіска - це використання накладних локонів для додання довжини і бажаної форми своєму волоссю або навпаки, маскування рідного волосся під коротку стрижку. А для того, щоб змінити колір, зірки не біжать стрімголов в перукарню, а просто використовують кольорові пасма. Аби постійно не міняти стрижку і колір волосся, знаменитості дуже часто удаються до хитрощів - фальшиві пасма, шиньйони в ходу у самих впізнанних жінок планети, оскільки з їх допомогою можна створювати самі різні подоби для будь-якого заходу.

Фальшиву зачіску, якщо попрактикувати, зробити досить легко самій. Використовуючи накладні пасма, можна приміряти на себе будь-яку довжину волосся і зробити навіть чубок, перш ніж зважитися на ту або іншу стрижку.

Фальшивий чубок

Якщо вас завжди захоплював чубок, але ви так і не набралися сміливості підстригти його, тоді пропонуємо варіант, який підібрала для себе Ізабелла Міко. Актриса використовувала своє власне волосся для створення «чубка». Значна частина накладного волосся була додана до справжнього волосся ззаду, а своє власне волосся Ізабелла перекинула наперед і підколола на рівні очей, тим самим створивши ілюзію пишного, мило укладеного набік чубка.

Накладні кольорові пасма

Аби заощадити час і гроші на фарбування пасм волосся в яскраві тони, можна скористатися ідеєю, яку втілила Кеті Пері для створення своєї нової зачіски. Співачка прикріпила до свого волосся декілька кольорових пасм, що дуже зручно, оскільки не потрібно було перефарбовувати рідне волосся. Тим паче, що після заходу пасма можна просто зняти. Закріпіть кольорові локони під своїм волоссям, витягніть їх назовні і переплетіть з волоссям. Ніхто не здогадається, як була зроблена така карколомна зачіска.

Зачіска фальшивий боб

Думаєте, як Малін Акерман могла зістригти свої довгі локони і приміряти зачіску короткий боб? Але актриса і не думала позбавлятися від довгих пасм, вона просто підколола кінчики волосся і заховала їх усередину. Малін залишила спереду декілька пасм, які падали прямо на обличчя, і тим самим створила ефект фальшивої короткої стрижки. Це абсолютно легка і швидка «зачіска», яка допоможе зрозуміти, личить вам коротка стрижка, чи ні.

Псевдоірокез

Хочете бути в центрі уваги, як знаменита співачка Кеша? Тоді неодмінно зробіть себе зачіску в стилі псевдоірокез. Спершу переконайтеся, що в запасі у вас досить лаку для волосся і шпильок. Аби поставити дибки довгі пасма, доведеться трохи попрацювати, але гра вартує свічок. Така зачіска точно нікого не залишить байдужим.

Зіркові зачіски : відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: