Харчові добавки з клітковиною | Краса та здоров'яХарчові добавки з клітковиною

Категорії статей: Харчування ;

Харчові добавки з клітковиною
Харчові добавки з клітковиною
Харчові добавки з клітковиною
Клітковина для нашого організму грає величезну роль. Саме від неї залежить наскільки добре буде працювати шлунково-кишковий тракт, чи не буде проблем із стільцем. Звідси витікають і її значущість для підтримання нормальної ваги, і у тому числі вона бере участь в формуванні м'язової тканини. Але інколи доводиться приймати спеціальні добавки з вмістом клітковини.

Додаткова доза клітковини необхідна людям, які не забезпечують собі нормальний її рівень за допомогою харчування. Тут може бути винна дієта, інколи вимушена, і якщо ви знаєте, що вам клітковини не вистачає і маєте певні проблеми у зв'язку з її дефіцитом, ваш вибір - терапія за допомогою біологічно-активних добавок або корекція щоденного меню, в яке потрібно включити певну кількість продуктів з її вмістом.

Якщо людина проходить курс лікування седативными препаратами, серед яких можуть бути потужні снодійні ліки, сильні транквілізатори, що надають закріплюючу дію, можуть знадобитися добавки з клітковиною, яка допоможе роботі кишечника.

Тим більше такі препарати потрібні якщо ви страждаєте синдромом знервованого кишечника, спазмами і больовими відчуттями, що утрудняє нормальне його спорожнення.

Препарат, який часто фігурує як засіб, що рекомендується як джерело клітковини - інулін. Це фруктоолігосахарид, який отримують з кореня цикорію. Він адсорбує кальцій, магній і залізо, надаючи детоксикуючу дію на організм, широко застосовується при різних відхиленнях в роботі кишечника.

Дуже часто для послаблювальної дії використовують рослинні жувальні пастили, які є порівняно новим способом постачання клітковини організму, але незабаром обіцяють вийти на лідируючі позиції.

 • Псилліум (волокно рослинного походження) вважається ефективним засобом для правильної роботи кишечника , але недоліком його є метеоризм як побічний ефект.

 • Метилцелюлоза (синтетичне волокно) використовується і як послаблюючий засіб, і як речовина, що зупиняє діарею. Позитивний момент - надмірного газоутворення і здуття при її прийомі не відбувається.

 • Ще одна добавка для покращення діяльності кишечника - полікарбофіл (синтетичне волокно). Дуже широко застосовується для лікування запорів, але інколи після прийому може викликати відчуття важкості.
 • Перед тим, як придбати добавки з вмістом натуральних рослинних або синтетичних волокон, які налагодять роботу вашого травного тракту, потрібно проконсультуватися з лікарем. Особливо це стосується вагітних і годуючих жінок, алергіків, осіб з хронічними порушенням роботи травного тракту. Діабетики і люди, які страждають серцево-судинними захворюваннями, а значить постійно приймають лікарські речовини, обов'язково повинні пройти попередню консультацію. Це зменшить ризик побічних явищ, а також стане гарантією того, що звичні ліки не вступлять з конфлікт з новим засобом. Лікар підкаже, який препарат більше підходить саме вам і скоректує дозування.

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: