Вправи для сідниць | Краса та здоров'яВправи для сідниць

Категорії статей: Фізкультура ;

вправи для сідниць
вправи для сідниць
вправи для сідниць

Весна з кожним днем відвойовує свої позиції, і теплі днини радують все частіше. І тут мимоволі приходять думки про те, що пора упорядковувати своє тіло. Найбільш проблемними зонами на жіночому тілі прийнято вважати ділянку живота і сідниць. Про останні ми сьогодні і поговоримо.

Як підтягнути сідниці

Навіть ті жінки, для яких ідеальна фігура не є головною цінністю в житті, хочуть виглядати на пляжі красиво. Є декілька варіантів як позбутися від зайвого жиру і від целюліту. Можна сісти на дієту, зайнятися спортом або сходити в салон краси. Аби досягнути позитивного ефекту в максимально стислі терміни, краще скористатися всіма способами одночасно. Так ви і м'язи в тонус приведете, і організм оздоровите. Адже правильне харчування ще нікому не нашкодило. Головне, аби воно було дійсно правильним.

Перш ніж вибирати систему схуднення, потрібно розібратися в причинах збільшення об'єму сідниць. Є як мінімум чотири причини погіршення зовнішнього вигляду: в'ялість м'язів, обвисання сідниць, збільшення об'ємів унаслідок неправильного харчування і, нарешті, целюліт. Лише не варто відразу опускати руки. І для цієї проблеми знайдеться своє рішення. Якщо ви серйозно задумалися над тим, як підтягнути сідниці, то ми пропонуємо вам ряд вправ по покращенню їх зовнішнього вигляду.

Робота над собою

У мережі Інтернет достатно багато різних комплексів вправ, які можна робити без інструктора, не виходячи з дому. Ми вибрали кращі з них і пропонуємо вам для ознайомлення.

Найпростішою вправою на тренування сідничних м'язів є присідання. Поставте ноги на ширину плечей, а стопи паралельно одну одній (при цьому пальці ніг повинні «дивитися» вперед). Напружте м'язи черевного преса, сідниці і випрямте спину. Тепер можна починати присідати. Прагніть не сідати дуже низько. Кожного разу стегна повинні опинятися паралельно підлозі. Опускатися вниз необхідно на видиху, а підніматися - на вдиху. Зробіть 15-20 присідань. Виконуйте дане завдання в міру можливостей. Не варто в перший же день давати дуже велике навантаження. Всі вправи повинні виконуватися поступово.

Ще одна ефективну вправу на сідниці можна робити, лежачи на спині. Ляжте на гімнастичний килимок, зігніть ноги і розставте їх на ширині плечей. Руки розведіть в сторони, дивіться в стелю. Притисніть поперек до підлоги, напружте м'язи нижнього преса і починайте піднімати стегна. В результаті повинна вийти поза, що зовні нагадує напівмісток. При цьому стежте, аби сідниці були максимально напружені. Залишайтеся в такому положенні декілька секунд, а потім плавно опустіться на підлогу. Аби ускладнити вправу, не лягайте повністю на килимок, а утримуйте таз над підлогою. Таке положення не дасть сідницям розслабитися до кінця. Повторюйте до тих пір, поки не втомитеся.

Третю вправу на сідниці слід виконувати з положення лежачи на боці. Ляжте на килимок так, щоб все ваше тіло утворило одну пряму лінію. При цьому нога, яка знаходиться внизу, має бути зігнута в коліні під кутом 90°. Другою точкою опори стане зігнута в лікті рука (якщо ви лежите на лівому боці, то це буде ліва рука). Ногу, яка знаходиться зверху, потрібно повільно піднімати вгору, а потім так само повільно опускати вниз. У районі стегон і сідниць повинно відчуватися напруження. Для кращого ефекту можна покласти вільну руку або гантельку на стегно. Стежте за тим, аби ступня була паралельна підлозі, не тягніть носок. Ці вправи слід виконувати в два підходи.

Вправи для ледачих

Якщо ви відчуваєте, що приведені вище вправи не для вас, то їм можна знайти альтернативу. Ми розповімо вам, як підтягнути сідниці і без важких фізичних навантажень.
Протягом дня по черзі скорочуйте і розслабляйте м'язи. Робіть це при першій-ліпшій можливості. Перевага даної вправи полягає в тому, що воно є дуже простою і дозволяє працювати над своїм тілом в будь-якому місці і з будь-якого положення. Головне - це мати бажання і час. Але то хіба можна не знайти час для себе?

 • Ключові тези: записаться на фитнес, фитнес онлайн, фитнес центры киев львов
 •  
  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: