Випрямлення волосся - плюси і мінуси | Краса та здоров'яВипрямлення волосся - плюси і мінуси

Категорії статей: Волосся ;

випрямлення волосся
випрямлення волосся
випрямлення волосся
Жіноча краса, як відомо, вимагає жертв. Пам'ятаючи про це, представниці прекрасної статі стійко витримують усіляки тортури заради гарного вигляду. Зазвичай в першу чергу дістається волоссю. І це виправдано: при мінімальних зусиллях можна досягнути максимального ефекту.

Тисячі жінок мріють про природні кучері, але власниці прекрасного в'юнкого волосся часто прагнуть їх випрямити. На щастя, останніми роками управляти своїм волоссям стало досить просто. Найпростіший спосіб - це покупка спеціальних електричних щипців.

 • Як правило, щипці оснащуються керамічними полотнами для м'якшого і дбайливішого випрямлення волосся. Багато які працює в режимі «2 в 1», тобто дозволяють не лише випрямляти, але і знову накручувати волосся. Деякі моделі оснащуються дисплеями і мають температурні регулювання. Все задоволення обходиться в середньому в 30-90$. Краще всього вибрати модель, яка підтримує режим низькоъ температури. Дорожчі моделі оснащуються іонним покриттям, яке благотворно впливає на волосся.
 • Перед випрямленням волосся рекомендується нанести захисний засіб - спрей або мус. Він захистить волосся від дії високої температури. Фахівці не рекомендують випрямляти волосся частіше одного-двох раз на тиждень.
 • Очевидним мінусом домашнього випрямлення волосся є його недовговічність. У випадку якщо ви попадете під дощ, ваша зачіска може дуже швидко повернутися до свого природного стану.
 • Майже в кожному салоні краси сьогодні доступна послуга перманентного випрямлення волосся. Йдеться про хімічну дію на волосся. Плюси витікають з самої назви процедури: після випрямлення вашому волоссю не страшні жодні зовнішні обставини.
 • Хімічно випрямлене волосся можна мити, сушити, укладати і не боятися, що воно втратить форму. При перманентному випрямленні відбувається перебудова структури кучерявого волосся в пряму форму.
 • Сучасні методи хімічного випрямлення вважаються максимально безпечними для структури волосся. До складу продуктів для випрямлення волосся зазвичай входять багаточисельні лікувальні компоненти, які підтримують якість і блиск волосся.

 • Перш ніж зважитися на перманентне випрямлення волосся, ще раз подумайте: ви бажаєте раз і назавжди змінити своє волосся? Якщо ви не до кінця упевнені у виборі нового образу, можливо, має сенс спробувати термічне випрямлення волосся.

  Ну а якщо ви остаточно зважилися на перманентний ефект, намагайтеся вибрати салон краси, якому можна довіряти. Мабуть, коли мова йде про настільки важливу процедуру, економити недоречно. Вартість випрямлення волосся з використанням якісних препаратів складає в середньому від 300 до 600$, залежно від довжини волосся.

  Після процедури випрямлення волосся фахівці рекомендують все ж більше уваги приділяти різним живильним маскам, розрахованим на пошкоджене волосся. А через півроку після випрямлення необхідно провести також процедуру корекції структури коріння волосся, яке вже встигло відрости.

  Відео на тему:

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: