Випадання волосся і вітаміни | Краса та здоров'яВипадання волосся і вітаміни

Категорії статей: Волосся ;

випадання волосся - вітаміни
випадання волосся - вітаміни

Багато чоловіків і жінок шукають ідеальний засіб боротьби з випаданням волосся. Більшість з них дуже переживають через це - адже вони упевнені, що для успішної кар'єри необхідна розкішна шевелюра. Саме цим пояснюється величезний попит на засоби по лікуванню випадання волосся.

Хоча випадання волосся може бути викликане найрізноманітнішими причинами, найчастіше цей процесс стимулюється нестачею в організмі поживних речовин, вітамінів і мінералів. Наприклад, випадання волосся може бути викликане дефіцитом вітамінів в-групи, особливо, вітаміну B6, інозиту, біотвань (вітамін Н) і фолієвої кислоти. Вітаміни в-групи, особливо вітамін B5 (пантотенова кислота) і B3 (Ніацин) - найважливіші речовини, необхідні для росту волосяного фолікула.

Аби зупинити випадання волосся, слід приймати вітамінні добавки, проте з обережністю. За результатами дослідження, прийом вітаміну В6 у великій кількості стимулює ріст волосся у чоловіків, а дефіцит фолієвої кислоти викликає повне облисіння.

Основна функція вітаміну E - перенесення кисню крові і поліпшення кровообігу в шкірі голови. Вітамін E укріплює імунну систему організму і таким чином покращує здоров'я волосся. Саме тому вітамін E вважається вітаміном, що відповідає за ріст (або випадання) волосся. Добова потреба організму у вітаміні Е складає 10 - 30 міліграм (400 міжнародних одиниць).

Вітамін C також можна вважати вітаміном, що відповідає за ріст і випадання волосся, оскільки він стимулює кровообіг в шкірі голови і покращує функції капілярів, по яких кров поступає до волосяних фолікулів. Максимальний добовий вжиток вітаміну С складає 5,000 міліграм.

Для росту і здоров'я волосся також важливі такі вітаміни, як біотваней, інозит і вітамін в-групи. Біотваней зберігає здоров'я волосся. Для запобігання формуванню дефіциту цей вітамін слід приймати двічі в день по 50 міліграм під час їжі. Поза сумнівом, це дасть помітні результати. Біотваней міститься в безлічі продуктів: булгуре (продукт з обробленої пшениці), зеленому горошку, сочевиці, волоських горіхах, насінні соняшника, сої, злаках, пивних дріжджах і коричневому рисі. Інозит також дуже важливий для здоров'я волосся. Аби прискорить ріст волосся, приймайте 100 міліграм інозиту двічі в день.

Зловживання вітаміном А може привести до випадання волосся. Проте після стабілізації вмісту вітаміну А в організмі випадання волосся припиняється.

Для здоров'я і росту волосся також важливі такі вітаміни в-групи, як вітамін B3 (Ніацин), вітамін B5 (пантотенова кислота) і вітамін B6 (піридоксин). Вітаміни B-группи у великій кількості містяться у висівках, горіхах, яйцях, сої, моркві, горошку і квасолі. Прийом цих вітамінів допомагає поліпшити густину, текстуру і ріст волосся.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: