Відновна пластична хірургія обличчя | Краса та здоров'яВідновна пластична хірургія обличчя

Категорії статей: Косметологія ;

пластична хірургія
пластична хірургія
пластична хірургія
пластична хірургія
Занепокоєння відносно власної зовнішністі абсолютно нормальне, прийнятне і зрозуміле - адже приваблива зовнішність (або наше уявлення про неї) нерозривно пов'язана з мірою самооцінки. Для людей, життя яких псують, у прямому і переносному сенсі, лицьові дефекти, існує декілька способів вирішення проблеми - у тому числі відновна пластична хірургія обличчя.

Відновна пластична хірургія обличчя характеризується високим коефіцієнтом результативності: операція дозволяє людині назавжди попрощатися з недоліками і дискомфортом. Відновна пластика робить можливим повернення нормальній зовнішності.

Відновна пластика обличчя

Відновна пластична хірургія обличчя - один з видів пластичних операцій, який не входить в категорію косметичної хірургії. У відновної пластики обличчя - абсолютно інша мета: на відміну від косметичних операцій, що проводяться з метою покращення зовнішності, відновна пластика обличчя проводиться з метою вирішення яких-небудь медичних проблем: наприклад, позбавлення від лицьових дефектів, отриманих при народженні або в результаті нещасного випадку. Незалежно від причини, що викликала дефект, відновна пластика обличчя дозволяє повернути нормальну зовнішність і відновити функціонування лицьових м'язів. Відновна пластика обличчя можлива практично у всіх випадках, пов'язаних з дефектами обличчя і черепа, - за винятком мозку і очей.

Корекція "розщепленої" губи і розщепленого піднебіння

Відновна пластична хірургія обличчя коректує такі природжені дефекти, як розщеплена губа і розщеплене піднебіння. Як правило, подібні дефекти утворюються ще на ранніх стадіях вагітності плода. Операцію можна проводити вже після декількох місяців після народження дитини - термін проведення операції залежить від стану здоров'я новонародженого. Основна мета пластики - корекція дефекту і покращення зовнішності.

Параліч лицьового нерва

Пошкодження лицьового нерва може привести до його паралічу. Параліч лицьового нерва супроводиться неможливістю відображення емоцій на обличчі - в буквальному розумінні втрати виразів обличчя. Крім того, параліч лицьового нерва наводить до таких проблем, як проблеми з мовою, неможливістю жувати, ковтати або пити, проблемам з очима. Відновна пластична хірургія обличчя допомагає ефективно вирішити проблему паралічу лицьового нерва, не лише відновивши нормальне функціонування нерва, але і значно покращивши зовнішність пацієнта. Курс лікування і проведення операцій залежить від ряду чинників - у тому числі віку пацієнта, історії хвороб і степені серйозності пошкодження.

Відновлення після раку

Голова, обличча, вуха, шия, руки, передпліччя - ракова пухлина може виникнути в абсолютно будь-якому місці людського тіла. Базально-клітинний рак шкіри, злоякісна меланома, плоскоклітинний рак - найбільш поширені види ракових захворювань, що найчастіше вражають обличчя, голову, область шиї. Після хірургічного видалення злоякісної пухлини відновити пошкоджені тканини і функції м'язів і нервів допомагає відновна пластична хірургія.

Наслідки травм

Одна з найбільш поширених причин виникнення лицьових дефектів - всілякі побутові травми і аварії. Залежно від виду пошкодження - наприклад, перелому лицьових кісток, перелому носа, перелому щелепи, пошкодження брови, порізу - відновна пластика обличчя може стати найефективнішим способом відновити всі функції пошкодженої ділянки обличчя, покращити зовнішність і замаскувати шрами. Фактично, останні досягнення у відновній пластичний хірургії дозволяють пацієнтові здобути нове обличчя навіть після найстрашнішої аварії. За допомогою трансплантації відновна пластика дозволяє відновити обличчя пацієнта після опіків, пострілів, серйозних травм.

Видалення шрамів

Утворення шрамів на обличчі може бути пов'язане з порізами, пошкодженнями, ранами або навіть бути наслідком акне. Відновна пластика дозволяє якщо не повністю позбавитися від шрамів, то хоч би звести їх помітність до мінімуму. Ефективність відновної пластики у випадку з шрамами залежить від розмірів шраму, глибини рани, кольору шкіри і так далі. У специфічних випадках, коли шрам не можна видалити повністю, відновна пластика передбачає шліфовку шраму, що дозволяє зробити його менш помітним.

Мікротія

Мікротія - патологія зовнішнього вуха, при якій дитя народжується без вуха або з деформованою вушною раковиною невеликих розмірів. Через мікротію дитя може страждати від втрати слуху. Відновна пластична хірургія у ряді випадків може ефективно допомогти у вирішенні проблеми. Як правило, операція проводиться після досягнення дитиною шести років. В цьому випадку відновна пластика дозволяє реконструювати вушну раковину максимально близько до природної форми, розміру і розташування.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: