Відбілювання зубів в домашніх умовах | Краса та здоров'яВідбілювання зубів в домашніх умовах

Категорії статей: Косметологія ;

Відбілювання зубів
як відбілити зуби
Відбілювання зубів
як відбілити зуби

За минуле десятиліття технологія відбілювання зубів - як в професійній стоматології, так і в домашніх умовах - радикально змінилася. По суті, всі методики можна віднести до однієї з двох категорій: стоматологічного (контрольованого) вибілювання і домашнього вибілювання. Ми хочемо поділитися з вами деякими секретами, які залишать вашого стоматолога без роботи! Отже, як відбілити зуби?

Метод 1: стоматологічне (стаціонарне) відбілювання зубів

Наскільки нам відомо, всі дантисти просто ОБОЖНЮЮТЬ пацієнтів, які хочуть провести відбілювання зубів в стоматологічному кабінеті. На початку 90-х вибір зводився до одного-єдиного варіанту.

У той час дантист зробив би гіпсові зліпки ваших зубів, відіслав би їх в лабораторію, і через 5-10 днів ви отримали б щелепу для відбілювання за зразком вашої власної. Потім вам довелося б провести в стоматологічному кріслі як мінімум 1-2 години. На зуби надівали ці пластикові коронки для відбілювання, порожнина яких була заповнена перикисом водню (дуже низької концентрації). Під дією перекису зуби нібито ставали білішими.

Після 3-4 подібних сеансів стоматолог офіційно поздоровляв вас з прекрасно вибіленими зубами (зуби дійсно ставали білішими) і виставляв рахунок на суму так 500 - 1 000 $. Сплативши рахунок, ви з легким серцем і не менш легким гаманцем вирушали додому. Ну, і із сліпуче білими зубами, звичайно.

На щастя, як це часто трапляється, втрутився прогрес, аби зробити процес відбілювання зубів простішим і доступнішим!

Метод 2: як відбілити зуби в домашніх умовах

Почнемо із сміливої заяви: сьогодні можливо (майже у всіх випадках) досягти «стоматологічної» якості відбілювання зубів в домашніх умовах! Повсюдне поширення «домашнього» відбілювання істотно скоротило наплив клієнтів до стоматологів, що примушує стоматологічні клініки витрачати величезні суми на рекламу, яка змогла б переконати потенційного пацієнта скористатися перевагами відбілювання в клініці.

І правильно, адже сучасні технології роблять відбілювання в домашніх умовах не менш ефективним, чим в стоматологічній клініці.

Варіант відбілювання 1 - вибілюючі пасти

В принципі, вибілюючі пасти - припустимий варіант. Процедура максимально проста: щіткою нанесіть пасту на зуби, дайте їй висохнути і залиште на ніч. Елементарно, чи не так?

Насправді ж виявляється, що відбілювання пастою призначене для однієї, нечисленної, категорії людей, яких не лякають проблеми (тобто для тих, які люблять робити все наперекосяк і потім переробляти кілька разів). Відбілювання зубів пастою має два головні недоліки:

1. Принцип дії вибілюючої пасти заснований на дотриманні умови сухості зубів. В принципі, це добре, але якщо навіть трохи намочите таку вибілюючу пасту (наприклад, слиною або облизавши зуби), вона може легко стертися на окремих ділянках зубів. Вгадайте, що станеться, якщо ви ЧАСТКОВО зітрете вибілюючу пасту? Ви нас зрозуміли - результат буде неоднорідним! Замість сліпучої посмішки ви вразите оточуюючих нерівномірними білими плямами на зубах

2. Другий недолік вибілюючих паст - їх інгредієнти. Якщо ви уважно поглянете на перелік інгредієнтів будь-якої вибілюючої пасти - навіть найкращої і найпопулярнішої - те неодмінно відмітите, що перший інгредієнт - спирт. Але спирт протипоказаний для вашого дихання! Крім того, більшість вибілюючих паст містять гліцерин, який буквально висмоктує вологу з емалі зубів, адже це - першопричина чутливості зубів, викликаної відбілюванням.

Варіант відбілювання 2 - вибілюючі смужки

Другий за поширеністю спосіб домашнього відбілювання зубів - використання вибілюючих смужок. Привабливість цього способу полягає в його надзвичайній простоті, оскільки вибілюючі смуги легко закріпити на зубах, і не потрібна жодна спеціальна підготовка.

Вибілюючі смуги зазвичай складаються з верхньої і нижньої смуги, які притискаються до зовнішньої поверхні зубів. А тепер задумайтеся на секунду... чи дійсно поверхня зуба абсолютно плоска? Звичайно, ні - на поверхні є непомітні оку горбки і поглиблення. Також не варто забувати про невеликі проміжки між зубами. Уявіть, що ви фарбуєте паркан, і замість того, щоб ретельно замалювати кожну дошку, просто вилили на нього банку фарби. Такий паркан виглядав би досить дивно, чи не так? Досить мило пофарбований, проте при найближчому погляді видно канавки між дошками, чорні і брудні, покриті старою фарбою, що облупилася.

При використанні вибілюючих смужок з вашими зубами може статися те ж саме - якщо, звичайно, ви не дотримуватиметеся обережності. Чим біліше стануть ваші зуби, тим помітніше будуть контрастні невибілені зазори! Дуже старанне відбілювання може привести до того, що створиться враження, ніби зуби утворюють не єдиний ряд, а частокіл. Ясно, ви прагнули не до цього результату!

Варіант відбілювання 3 - каппи з вибілюючим гелем

Каппи з вибілюючим гелем як і раніше забезпечують найкраще поєднання економічності і ефективності відбілювання. По-перше, стоматологи користуються практично однаковими вибілюючими гелями, що пояснюється невеликою кількістю виробників на ринку. Лише деякі дантисти користуються гелями з унікальною формулою.

По-друге, більшість вибілюючих гелів в роздрібному продажі не можуть похвалитися високою якістю. Одному Богу відомо, скільки часу вони валялися на складах, а оскільки вони орієнтовані на середнього споживача (тобто їх ціна невисока), то містять дуже низькі концентрації активних компонентів. Раніше вибілюючі гелі містили лише 16 % перекиси карбаміду.

По-третє, в професійного вибілюючого гелю і гелю для домашнього використання є одна загальна риса - і в тому, і в іншому як носій використовується гліцерин. У самому гліцерині немає нічого жахливого. Він ні в якому разі не небезпечний. Проте при змішуванні з перекисом карбаміду гліцерин «витягує» рідину з емалі, аби прискорити процес відбілювання. Саме це і є причиною найпоширенішого побічного ефекту відбілювання - розвитку чутливості зубів! Тому необхідно шукати засіб для відбілювання зубів, в якому не використовується гліцеринова основа.

Відбілювання зубів: декілька порад

Чи можна отримати оптимальні результати при вибілюванні зубів? Так, мрія про сліпучу посмішку може стати реальністю, якщо ви врахуєте чотири основні чинники.

1. Безпосередньо перед відбілюванням чистіть зуби протягом двох хвилин збагаченою киснем зубною пастою з найдрібнішими натуральними поліруючими частками і алое вєра, аби укріпити ясна і запобігти чутливості зубів. Це забезпечує безпосередній контакт вибілюючого гелю з емаллю зубів (а не із зубним нальотом).

2. Використовуйте щільно прилеглі каппи, точно відповідні вашому прикусу. Переконайтеся в тому, що кожна каппа добре сидить на зубі і з усіх боків прилягають до зуба і ясен. У кращих системах для домашнього відбілювання зубів використовуються пластичні каппи, які можна відрегулювати по вашому розсуду. Для додання каппі потрібної форми опустіть її в теплу воду на декілька секунд, а потім притисніть шаблон, який розм'як, до своїх зубів. Каппа отримає форму ваших зубів і захолоне в такому стані. Тепер ви можете спокійно приступати до процедури відбілювання.

3. Використовуйте максимально сильнодіючий вибілюючий гель, аби не повторювати процедуру кілька разів. Використовуйте вибілюючий гель з 21% концентрацією перекису карбаміду, формула якого дозволяє зменшити чутливість зубів і ясен (інакше кажучи, в його склад НЕ ВХОДИТЬ гліцерин!). Такий процентний склад також означає велику ефективність відбілювання за короткий проміжок часу. Нарешті, ароматизований вибілюючий гель також ефективний - то чом би не зробити цю процедуру максимально приємною? Ефективний гель не повинен погано пахнути!

4. Аби поліпшити і закріпити отриманий результат, негайно після відбілювання зубів скористайтеся збагаченим киснем засобом для полоскання рота. Не користуйтеся зубним еліксиром на спиртній основі, оскільки це може хімічно зменшити ефект відбілювання, не говорячи вже про те, що подібне полоскання викликає сухість в роті!

Рекомендуємо проводити цю процедуру відбілювання протягом 5 днів підряд. Крім того, ви можете проводити відбілювання окремо верхньої і нижньої щелепи - як побажаєте. Обіцяємо, що після цього ваша посмішка стане воістину білосніжною!

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: