Вечірні зачіски 2011 | Краса та здоров'яВечірні зачіски 2011

Категорії статей: Волосся ;

Елегантну вечірню зачіску нескладно виконати в домашніх умовах самостійно. У цій статті ми наведемо приклади оригінальних зачісок, які можна зробити вдома.

1. Стрижка "пучок-модерн"

Класичний пучок при всій своїй пишності все ж втрачає актуальність. Нині на зміну приходять інші, свіжіші зачіски, що виконуються на основі пучка. Отже, спершу додаємо волоссю об'єм за допомогою фену і мусу для укладання.

вечірня зачіска 2011 вечірня зачіска 2011 вечірня зачіска 2011
Відділяємо широке пасмо волосся і накручуємо його на бігуді. Після підсушки феном дайте йому можливість остигнути. Волосся, що залишилося, слід зібрати в хвіст на потилиці. За допомогою спеціальної накладки формуємо красивий пучок, але так, щоб накладка не була помітною. Пасма закріплюються довкола накладки, а кінчик хвоста начісується. Чубок краще всього зачесати на бік і зафіксувати шпилькою.

2. Стрижка "очманілі завитки"

Збираємо волосся у високий хвіст і скріплюємо гумкою. Необхідно розділити хвіст на три пасма різної товщини. Наприклад, робимо праве пасмо тонким, середнє - найбільшого діаметру, а ліве - середньої товщини. На кожне окреме пасмо наносимо засіб для укладання, аби неслухняні волоски не вибивалися.

вечірня зачіска - очманілі завитки вечірня зачіска - очманілі завитки вечірня зачіска - очманілі завитки

Обертаємо основу хвоста правим пасмом і закріплюємо її шпильками. Пасмом середньої товщини так само робимо один оберт довкола гумки і укладаємо наперед. Пасмом, що залишилося, проводимо процедуру, аналогічну першій. Кінчик хвоста можна оформити в красивий локон. Не забудьте закріпити зачіску лаком.

3. Зачіска "витончений вузол"

Звичайний високий хвіст можна перетворити на красиву зачіску для вечірки. Для цього не потрібно бути перукарем, все гранично просто. Розподіліть по всій довжині волосся засіб для укладання і зберіть волосся у високий хвіст.

вечірня зачіска - високий хвіст вечірня зачіска- високий хвіст вечірня зачіска - високий хвіст

Закріпіть хвіст еластичною гумкою і приховайте її пасмом волосся, обернувши довкола хвоста. Далі ділимо хвіст на дві частини. Одну з них так само слід закріпити гумкою. Пасмо, що залишилося, укладаємо вперед на лоб і закріплюємо шпильками в основі (біля гумки). Іншу частину волосся відкидаємо назад. Зачіску слід закріпити лаком

4.Стрижка "хвіст з каскадом"

Для виконання цієї зачіски нам знадобляться невидимки, гумка, гребінець з рідкими зубцями, щипці і праска, лак, а так само декоративні шпильки для прикраси.
Дана зачіска відмінно підійде для урочистих заходів і, безперечно, прикрасить будь-яку дівчину.

Для підготовки волосся вимийте його і підсушіть феном. Прямому волоссю важливо додати трохи об'єму за допомогою плойки. Розділяємо волосся в проділ від вуха до вуха, відступивши близько п'яти сантиметрів від лінії росту волосся. Відокремлені пасма закріплюємо шпильками-невидимками. Із задньої частини волосся формуємо високий хвіст на верхівці.

Відокремте ліве верхнє пасмо з хвоста товщиною не більш 3-х сантиметрів, скрутіть його довкола пальця і підколіть невидимкою поверх хвоста. Аналогічну процедуру виконуємо з правим верхнім пасмом хвоста і закріплюємо його з правого боку.

вечірня зачіска - хвіст з каскадом вечірня зачіска - хвіст з каскадом вечірня зачіска - хвіст з каскадом

Далі відділяємо з хвоста пасма по півсантиметра і спірально завиваємо їх за допомогою плойки. Потім можна накрутити все волосся. Оформляємо зачіску за допомогою укладання окремих пасм. Для цього розташуйте їх поверх хвоста і довкола нього, так, щоб загалом все виглядало симетрично і акуратно.

Перейдемо до передньої частини волосся. Його слід розпрямити праскою і розділити проділом. Ліва частина волосся обертається довкола голови, а кінчик ховається під хвіст. Укріпіть пасмо шпильками для надійності. Ліву частину волосся укладаємо так само. От і все. Збризкуємо шедевр лаком і милуємося в дзеркало. Якщо волоссю не вистачає довжини, аби заховати кінчики під хвіст, закріпіть їх декоративними шпильками. Можна прикрасити зачіску різними красивими шпильками.

5. Стрижка "французький подвійний пучок"

На чисте волосся наноситься спрей для волосся, аби зробити його гладкими і слухняними. Заплітаємо кіску, яка повинна починатися на верхівці і закінчуватися в основі шиї, і зв'язуємо її гумкою.

вечірня зачіска - французький подвійний пучок вечірня зачіска - французький подвійний пучок вечірня зачіска - французький подвійний пучок

Гарячими щипцями оформляємо локони. Не забудьте остудити їх після підкручування. Тепер піднімемо гумку на потилицю і закріпимо в такому положенні за допомогою шпильок. Локони по черзі слід обмотати довкола гумки і зафіксувати. Залишилося лише додати об'єм волоссю на верхівці, що легко виконати кінчиком гребінця. @cc

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: