Вечірні зачіски своїми руками | Краса та здоров'яВечірні зачіски своїми руками

Категорії статей: Волосся ;

Потрібно йти на урочистий захід і, звичайно, без стильної стрижки не обійтись, але часу на салон немає, та і у кармані пусто. Звичайно, можна погодитися з думкою мами, що головна прикраса жінки - це здорове, доглянуте волосся. І все одно хочеться спорудити на голові щось таке, аби всіх вразити! А можливо, в вас прокинувся «сам собі перукар», що жадає застосувати на практиці свій творчий потенціал і створити карколомну вечірню зачіску? Так хто ж вам заважає? Спробуйте!

Ось декілька варіантів вечірніх зачісок для різної довжини волосся, яке цілком можна зробити самостійно.

Зачіска 1. «Ефект мокрого волосся».

Добра тим, що прекрасно виглядає і не вимагає багато часу на те, аби її зробити. Цю зачіску можна робити на будь-яких типах волосся і на будь-якій їх довжині, окрім дуже короткого і дуже довгого. Зачіска робиться за допомогою мусу (гелю, пінки) для волосся і фену з дифузором. На трохи вологе волосся потрібно нанести засіб для укладання, відділяти по черзі кожне пасмо, м'яти і скручувати їх руками в грудочку, а після цього фіксувати дифузором і підсушувати. Для надання святкового вигляду зачіску можна потім побризкати лаком з лелітками або чимось прикрасити, наприклад, квітами, шпильками із стразами і тому подібним. Якщо ви все правильно зробите і виберете правильні засоби, то зачіска протримається декілька днів.

вечірня зачіска своїми руками
вечірня зачіска своїми руками
вечірня зачіска своїми руками
вечірня зачіска своїми руками
вечірня зачіска своїми руками
вечірня зачіска своїми руками

Зачіска 2. Зачіска в стилі Одрі Хепберн.

Зараз на піку моди вінтажні стрижки, тобто такі, які повторюють моду минулих десятиліть. Часто вони пов'язані з іменами відомих актрис, для яких стали своєрідним брендом, як це сталося, наприклад, із зачіскою Одрі Хепберн. Характерна ознака зачіски а-ля Одрі Хепберн - це волосся, підведене на потилиці і чубок. Зачіску можуть доповнювати широкі стрічки, банти. Ця зачіска підійде волоссю різної довжини. Якщо волосся коротке, то ззаду можна зробити начісування, скориставшись пінкою або мусом, а чубок виділити гелем.

Якщо ви хочете зробити зачіску а-ля Одрі Хепберн на довгому волоссі, то можливі декілька варіантів: зібрати волосся ззаду в «черепашку» і закріпити його шпильками, або заколоти ефектною шпилькою, абож закріпити «китайськими паличками», а можна просто зібрати волосся на потилиці в хвіст, а кінчики підіткнути в його основу.

вечірня зачіска своїми руками
вечірня зачіска своїми руками

Чубок - обов'язковий елемент зачіски а-ля Одрі Хепберн. Якщо ж у вас немає чубка, то відокремте попереду пасмо волосся, рясно змочіте його засобом для укладання, загорніть назад довкола чогось круглого (можна узяти велику круглу щітку-гребінець або, наприклад, бігуді великого розміру) і висушіте феном. При необхідності волосся можна закріпити шпильками, а їх кінці потрібно заховати в «черепашці». Тоді у вас вийде не просто вінтажна зачіска, але додатково ще і авангардна.

Зробивши таку зачіску хоч би один раз, ви напевно захочете її повторити, так що з часом ви будете не лише «сам собі перукар», але і «сам собі стиліст».

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: