Ультразвукова чистка обличчя | Краса та здоров'яУльтразвукова чистка обличчя

Категорії статей: Косметологія ;

ультразвукова чистка обличчя
ультразвукова чистка обличчя
ультразвукова чистка обличчя
ультразвукова чистка обличчя

На відкриті ділянки шкіри постійно діють різні зовнішні чинники, будь то температурна, вітер, сонячна радіація, пил, мікроби, хімічні забруднення і багато що інше. В більшості випадків довкілля не найкращим чином впливає на стан шкіри. особливо це актуально тоді, коли йде мова про ніжну шкіру обличчя. Ось чому клітини шкіри «запрограмовані» на регулярне оновлення, при якому молоді дермальні структури витісняють відмерлий епітелій.

Додатковим захисним механізмом шкіри є виділення сального секрету, склад якого згубний для багатьох хвороботворних мікроорганізмів. Проте осідання на шкірі дрібних пилових часток призводить до закупорки сальних залоз, що не лише порушує їх роботу, але і викликає такі неприємності, як вугрі, прищі, запалення окремих ділянок шкіри. Захисна функція шкірних покривів погіршується, шкіра стає, як це прийнято говорити, проблемною.

Аби повернути шкірі обличчя первозданний вигляд, а собі - упевненість, більшість жінок використовують різні методи чистки обличчя. Спобів чистки існує декілька. Одні з них повзв'язані із застосуванням спеціальних мазей, кремів і лосьйонів, сприяючих розм'якшенню, зволоженню і просоченню шкіри корисними очищаючими інгредієнтами. При закупорці пір ефективність косметичних препаратів різко знижується через неможливість глибокого проникнення в дерму. В зв'язку з цим фахівці-косметологи рекомендують так звані активні методи очистки обличчя, які проводяться у відповідних салонах.

Під час проведення таких процедур цілеспрямовано зіскоблюються поверхневі ороговілі клітки, тобто здійснюється пілінг. В результаті сеансу активної очистки віддаляються відмерлі клітини, пори очищаються від бруду, покращується «дихання» шкіри, усуваються перешкоди для проникнення косметичних препаратів, шкіра набуває свіжості і природного відтінку. Раніше єдиним способом активної очистки шкіри був механічний пілінг. Проте надалі почали з'являтися інші технології, і справжньою революцією в косметологічній практиці можна назвати ультразвукову чистку обличчя.

Надвисокі частоти ультразвукових коливань абсолютно безболісно очищають шкіру від рогових пластинок, ліквідують сальні пробки і «масажують» клітини шкіри на всіх рівнях, аж до базального епітелію. Таке глибоке проникнення забезпечує благотворну дію на функціональну здатність шкіри. Так, ультразвукова чистка обличчя покращує кровопостачання і живлення шкіри, підсилює виведення лімфи, що видаляє з клітин токсичні компоненти, прискорює регенеративні можливості, стимулює утворення колагенових і еластичних волокон, що, в свою чергу, підтримує пружність шкіри. Таким чином, відразу ж після сеансу ультразвукового очистки можна оцінити благотворні зміни. Обличчя стає свіжішим, світлішим, молодшим, розгладжуються рубці, зникають поверхневі зморшки, підтягується лицьовий овал.

Переваги ультразвукової чистки обличчя очевидні:

 • По-перше, це швидкоплинність процедури: зазвичай біля півгодини, але при необхідності проведення додаткових маніпуляцій сеанс може розтягнутися і на годину
 • По-друге, це повна безболісність, позбавляюча від необхідності додаткового введення анестетиків. М'який контакт спеціальної насадки з поверхнею шкіри викликає лише приємні відчуття.
 • По-третє, вибіркова дія, завдяки якій видаляються лише ороговілі клітки і не ушкоджуються живі. Крім того, відсутній реабілітаційний період, в процесі якого пацієнтка повинна строго дотримувати особливих запобіжних заходів.

 • До недоліків методу можна віднести лише необхідність частого повторення процедури. Так, експерти радять проводити ультразвукову чистку обличчя щомісячно. Що ж, як відомо, краса вимагає жертв. Але, враховуючи високу ефективність і низьку вартість даної процедури (у різних салонах від п'ятнадцяти до тридцяти доларів), така «жертва» не здасться настільки вже великою.

  Відео на тему:

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: