Танець живота - древній і сучасний | Краса та здоров'яТанець живота - древній і сучасний

Категорії статей: Фізкультура ;

танець живота
танець живота
танець живота
Танець живота - один з найбільш древніх танців світу. Впродовж багатьох років не припиняються суперечки відносно походження танцю живота. Хоча добре відомий той факт, що цей танець отримав свій розвиток на Близькому Сході, проте, до цих пір невідомо, яка країна подарувала його світу. Цілком можливо, що танець живота зародився в персидських країнах, в Єгипті чи можливо навіть в Римі.

Що таке танець живота?

Танець живота є своєрідною мовою. До того як люди навчилися спілкуватися за допомогою слів, вони використовували свої тіла для вираження своїх думок. В наші дні люди продовжують використовувати пластику свого тіла в мистецтві спілкування і зваблювання. Спочатку в східному танці втілювалися духовні і метафізичні процеси, пов'язані із створенням і народженням.

В даний час танець живота сприймається як тонке переплетення різних культур, втілених в жестах, пластиці і музиці. Танець живота - це не просто танцювальне мистецтво, це - своєрідний метод оздоровлення всього організму. Більшість людей вважають, що танець живота - це всього лише танець і нічого більшого. Але не забувайте про його естетичне значення і оздоровчому, навіть можна сказати, фітнес-ефекті.

Танець живота і фізичне навантаження

Танець живота - один з дієвих способів підтримки тіла в хорошій фізичній формі і збереження здоров'я. В порівнянні з іншими видами танців, це танцювальний напрям вельми складний для початкуючих танцівниць. Навчання цьому ефектному танцю передбачає наявність певної фізичної підготовки. Проте, танець живота може допомогти вам позбавитися від зайвих кілограмів, якщо у вас є проблеми із надлишковою вагою.

Танець живота проти стресу

Ще один безперечний факт, який важливий для багатьох жінок, особливо для городян. Танець взагалі, а особливо танець живота здатний позбавити від стресу, як, в принципі, і будь яке інше фізичне навантаження. Рухи танцю, концентрація, необхідна для їх виконання, дозволять відмежуватися від щоденних тривог, повністю розслабитися - це своєрідна медитація.

Східний танець допомагає покращити поставу і забезпечує тонус м'язів. Рухи танцю живота збільшують приплив синовиальної рідини до суглобів. Цей танець сприяє також покращенню процесу травлення, оскільки рухи тіла в області живота допомагають проходженню їжі по травній системі.

 

По зовнішнім джерелам

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: