Рожеві нігті: красиво, просто, ніжно (фото) | Краса та здоров'яРожеві нігті: красиво, просто, ніжно (фото)

Категорії статей: Косметологія ;

Не секрет, що нігті потребують такого ж догляду, як волосся і шкіра. Красиві нігті - один з секретів, який допомагає жінці стати майстерною спокусницею, незалежно від того, ким є пані - бізнеследі, домогосподаркою або бібліотекарем в університеті.

Отже сповна логічно, що ні в якому разі не можна забувати своєчасно робити манікюр, який включає не лише догляд за пальчиками, але і нанесення кольорового покриття.

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Не секрет, що в світі манікюру капризна пані мода також диктує свої умови, яким повинні слідувати ті, хто бажає бути не гребені модної хвилі.

Проте багато жінок, переглядаючи в журналах основні тенденції в манікюрі не знаходять для себе ідеального рішення. Ну не красуватися ж в офісі з актуальними в новому сезоні чорними нігтями?!

І тоді на допомогу приходить класика. Здогадалися про що мова? Правильно про рожеві нігті! Адже саме рожевий вважається самим нейтральним і в той же час самим жіночним кольором.

Рожеві нігті

Рожевий у всі часи вважався кольором дуже яскравим, святковим і нарядним. Він личить жінці, дівчині, дівчинці будь-якого віку, тут все залежатиме лише від яскравості і насиченості кольору.

Рожеві нігті популярні у будь-яку пору року. Цей колір залишає широке поле для експерименту. Ви можете використовувати блідий або яскравий і насичений колір, з лелітками або стразами, матовий або глянсовий лак, найголовніше правило: колір манікюру повинен поєднуватися з вашим одягом, віком і, зрозуміло, підходити до тієї події, яка вас чекає.

Прозорі рожеві нігті підійдуть будь-якій жінці, вони виглядатимуть дуже елегантно, і поєднуватимуться з будь-яким предметом вашого одягу, починаючи від шийної хусточки і закінчуючи кольором верхнього одягу.

Для створення рожевого манікюру, як і для будь-якого іншого, необхідно заздалегідь підготувати нігтьову пластину. Для цього за допомогою засобу для зняття лаку і ватяного диска потрібно видалити з нігтиків залишки старого лаку. Робити це необхідно особливо ретельно, аби не залишалося і тіні попереднього лаку. Для цієї процедури не використовуйте звичайну вату або ватяні кульки: вони залишають на нігті найдрібніші ворсинки. Також ні в якому разі не користуйтеся засобами для зняття лаку на основі ацетону, оскільки ця речовина згубна для ваших нігтиків і сприятиме їх розшаруванню. Після цього за допомогою дерев'яної лопатки відсуньте кутикулу і після обробіть її спеціальним розм'якшуючим маслом. Таким чином, можна творити найцікавіше - робити нігті рожевими!

Рожеві нігті

Отже, для рожевого манікюру вам знадобиться, звичайно, сам лак, який можна використовувати в декількох відтінках: світліших і темніших. Комбінувати їх можна таким чином: саму пластинку забарвити одним кольором, а саму виступаючу частину забарвити іншим, так у вас вийде своєрідний французький манікюр. Який лак використовувати як основу, а яким покривати ніготь зверху - абсолютно непринципово, тут ви повинні діяти лише на ваш розсуд.

Рожеві нігті

Звичайно, необхідно використовувати прозорий закріплювач лаку, так ваш манікюр довше збереже приємний і охайний вигляд. Будь-який лак, звичайно, стирається, так що оновлювати його потрібно не рідше, ніж раз на тиждень. Погодьтеся, немає нічого гіршого, ніж залишки облупленого рожевого лаку на нігтях.

І декілька слів про здоров'я нігтів. Рожевий лак не в силах приховати таку проблему, як розшаровування нігтя. Саме тому, якщо ви страждаєте такою проблемою, пропонуємо вам наступні варіанти її рішення. Перш за все, пропийте курс вітамінів для здоров'я нігтів, які міститимуть необхідний кальцій. Періодично покривайте нігті лікувальним лаком і давайте їм відпочинок від кольорових покриттів. Робіть різні сольові теплі ванни, які сприятимуть зміцненню нігтьової пластини. Введіть в раціон морську капусту, яка містить необхідний йод і яблука - джерела цинку.

Піклуйтеся про свої нігтики і тоді не лише рожевий лак, але і будь-який інший виглядатиме дуже виграшно!

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Рожеві нігті

Sоurcе оnа-znаеt.ru

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: