Ріта Ора: зачіски зірки | Краса та здоров'яРіта Ора: зачіски зірки

Категорії статей: Волосся ;

Співачка Ріта Ора не боїться експериментів з власним іміджем і регулярно міняє зачіски. Улюблене укладання співачки - тугі локони, які Ора носить розпущеними, лише інколи укладаючи волосся у високі зачіски. Прослідкуємо, як мінялися зачіски Ріти.

Ріта Ора вибрала цегельно-червону помаду основою свого макіяжа. Вона також продемонструвала ретро-укладання з волоссям, розділеним на бічний проділ і укладеним в локони:


Ріту Ору часто порівнюють з багатьма сучасними зірками (і Леді Гагою, і Ріанною) завдяки епатажному стилю. Але з цим укладанням Ріта успішно втілює образ сексуальної діви з минулого - Мерілін Монро:


Для світських виходів Ріта фарбує губи червоним, а погляд робить виразно чорними стрілками. Зачіска Ріти - тугі локони, підведені в коріння і укладені в об'ємну зачіску:


Звичний для себе образ з червоною помадою і чорними стрілками Ріта Ора доповнила smoky eyes. Легкі хвилі відтінку блонд - візитна картка співачки.


Цей образ Ріти відрізняється від звичного іміджу співачки. Замість розпущеного волосся - вечірнє укладання з начісуванням. Замість червоної помади - помада тілесного відтінку. Головний акцент - макіяж smoky eyes з темно-сірими тінями.


Ріта вибрала зачіску, яка виглядає як об'ємний боб. Для ще більшої пишноти стилісти прибрали пасма від обличчя і зачесали вгору. І знову мейк-ап в стриманих, холодних тонах.


Для цього образу стилісти створили акуратно укладене каре, а візажисты завершили образ за допомогою кремової помади і декількох шарів чорної туші на віях.


Одне з кращих укладань - волосся, укладене в об'ємну зачіску з текстурованими локонами. На контрасті з волоссям платинового відтінку виділяється яскраво-червона помада. Макіяж cat eyes додав образу виразності.


Зачесане назад волосся і гладке укладання додали образу Ріти жіночності. Акуратні темні брови виглядають дуже стильно, а матова яскраво-червона помада звертає увагу на губи співачки:


Улюблена зачіска багатьох дівчат - коса, не залишилася без уваги стилістами Ріти. З цією косичкою, укладеною на один бік, Ріта виглядає досить мило. У макіяжі Ріти теж зміни - акуратне підведення очей, рожева помада.


Жіночне укладання з волоссям, розділеним на бічний проділ і укладеним в текстуровані в'юнкі локони, поза сумнівом, прикрашає Ріту:


Волосся Ріти укладене настільки ідеально, що нагадуює парик. З таким укладанням, в стилі ретро, Ора виглядає дуже стильний. Доповнює образ макіяж з насиченою ягідною помадою.


Ріта Ора з лаконічною зачіскою: пряме волосся, зачесане на бічний проділ. Візажісти створили для зірки ультрамодний макіяж: сірі смокіайс з накладними віями. Помада морквяного відтінку - «родзинка» всього образу:


Зачіска з легкими локонами - одна з головних в арсеналі краси Ріти. Макіяж візажисты створили з виразним акцентом на очі, за допомогою чорного підведення і тіней золотого і зеленого відтінків.


Зачіска з тугими локонами додала б'юті-образу ретро-інтонацію. Макіяж smoky eyes у фіолетових тонах вигідно відтіняє колір очей Ріти, а ніжно-рожева помада ідеально гармонує з відтінком тіней.


Об'ємне укладання з ефектом «білизни» викликало у прихильників Ріти неоднозначні оцінки. Зате з макіяжем Ріта не стала експериментувати, віддавши перевагу все тій же червоній помаді і чорним стрілкам.


Волосся Ори було розділене на бічний проділ, підведене в коріння і укладене в м'які локони. Очі Ріти візажисты підкреслили темно-синім олівцем, а на губи нанесли помаду блідо-коралового відтінку. Яскраво і ефектно - в цьому вся Ріта.

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: