Причини появи зморшок | Краса та здоров'яПричини появи зморшок

Категорії статей: Косметологія ;

причини зморшок
причини зморшок
причини зморшок
причини зморшок
Зморшки на обличчі: неминучість і... недбалість

Причини появи

Будь-який молодий організм виробляє колаген - основу волокон, що відповідають за еластичність і пружність наших м'язів. Ближче до 30-ти років його кількість починає зменшуватися, а потім він і зовсім припиняє вироблятися . Крім того, поступово порушується жировий баланс шкіри, і вона стає сухою. У результаті з'являється в'ялість, інколи обезводнення, порушується еластичність. На шкірі з'являються ледве помітні складочки, які поступово заглиблюються. Це - справжнісінькі вікові зморшки.

Типи зморшок
Фахівці зазвичай розрізняють:
- мімічні зморшки;
- вікові зморшки.

Мімічні зморшки виникають в результаті однотипних рухів одних і тих же лицьових м'язів. Тому і існує твердження, що якщо ви хочете виглядати вічно молодою, ваша обличчя має бути безпристрасним. Перші мімічні зморшки з'являються на найніжніших ділянках шкіри, які найменш захищені від тиску, що систематично надається м'язами, які скорочуються. До цих ділянок відноситься шкіра довкола очей. Далі вони з'являються залежно від характеру і життєвих обставин людини. Похмурий завжди хмурить брови - з'являються зморшки на переніссі, веселий завжди з посмішкою на обличчі - виникають зморшки коло рота і так далі.
Вважається, що мімічні зморшки виникають, якщо день за днем повторювати один і той же рух м'язами 15 тисяч разів.

Вікові зморшки виникають на шкірі як елемент природного процесу старіння. Адже живемо ми не в ідеальних умовах, і колаген не може вироблятися до безкінечності, та і регенераційні процеси в організмі з віком сповільнюються.

Будучи спочатку поверхневими, зморшки поступово заглиблюються, і їх вже неможливо приховати, навіть якщо обличчя знаходиться в стані спокою. Все це дає підставу ще для однієї градації, згідно якої зморшки бувають:
- динамічними, які виявляються лише в процесі руху м'язів обличчя;
- статичними, які видно в стані спокою лицьових м'язів.

Рання поява зморшок

Проте навіть у людей, що живуть поруч в однакових умовах, зморшки з'являються в різному віці. Вочевидь, справа не лише в загальному процесі старіння нашого організму. Деколи навіть зовсім молоді люди, що лише переступили 20-річний рубіж, вже мають на обличчі перші ознаки передчасного старіння. Чому так буває?

 • По-перше, деякі дівчата і хлопці надмірно емоційні, і всі їх емоції, як в дзеркалі, відбиваються на обличчі. В цьому випадку порада проста: не варто по всякому приводу дратуватися, морщити лоба, кривити рот.
 • По-друге, неминучий агресивний і навіть руйнівний вплив на шкіру надає чинник забрудненого довкілля і ультрафіолетового випромінювання. Тому, ніжачись під літнім сонцем на пляжі, дотримуйте міру.
 • По-третє, неабиякою мірою прискорює процеси старіння тривалий стрес. Звичайно, життя радує далеко не завжди, проте, знаходьте час для систематичних занять спортом і прагніть правильно харчуватися. Це відновить «збитий з пантелику» організм.
 • По-четверте, зловживання алкоголем і куріння (особиво у молодому віці), поза всяким сумнівом, теж залишають свій «слід».
 • По-п'яте, дуже шкідливо поперемінно то худнути, то набирати вагу. Окрім негативної дії на організм, це шкідливо впливає і на шкіру обличчя. З цієї причини, збираючись сісти на чергову новомодну дієту, задумайтеся: чи вартують ті декілька кілограмів "зайвої" ваги того, аби постаріти ще на декілька років.

 • Відео на тему:

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: