Посічене волосся - як зупинити цей процесс? | Краса та здоров'яПосічене волосся - як зупинити цей процесс?

Категорії статей: Волосся ;

посічене волосся
посічене волосся

Ні для кого не секрет, що в моделей, що рекламують всілякі бальзами-шампуні теж далеко не ідеальне волосся: не дуже сприятливе екологічне середовище, не завжди здоровий спосіб життя, неправильне харчування, постійна дія ззовні. Все як у людей. Проте, красиве волосся це багатство і гордість дівчини, так що варто намагатися зробити їх красивіше. Ось тільки проблему тьмяного або пошкодженого волосся не вирішити навіть за допомогою наймоднішої і найвдалішої стрижки. Проте, необхідно розібратися, звідки з'явився корінь проблеми, вірніше, вивчити волос під мікроскопом і зрозуміти, що ж порушило його структуру. Усередині волоса знаходиться серцевина, що складається з повністю ороговілих сплюснутих круглих клітин. Наступний шар це кератиновый, він же кірковий. Саме тут знайшов свій притулок пігмент, що додає волоссю колір.

І нарешті, проблемний зовнішній шар. Саме два верхніх шари волоса і відповідають за зовнішній вигляд волосся. Не у всьому, звичайно, але багато у чому. Принаймні, чим цілісніший верхній шар і чим більш «дружні» між собою лусочки, тим краще зовнішній вигляд зачіски. А від чого ж лусочки не бажають жити дружно? Та це і так відомо. І справа навіть не у відсутності догляду або перетворенні голови в експериментальну лабораторії по створенню зачіски. Адже дівчата, що не роблять з волоссям нічого такого теж стикаються з проблемами. Отже січеться волосся у багатьох. Як з цим боротися? Проблему збереження шевелюри треба вирішувати за допомогою стрижки і подальшого догляду. Чом би не почати нарешті правильно харчуватися і живити волосся. Тому їмо вітаміни та і волосся не забуваєм ублажати масками, бальзамами, відварами з трав.

Ще один принцип - не нашкодь. Механічно і термічно. Розчісуємося і витираємося акуратно, феном не зловживаємо, втім, і занадто гарячою водою теж. І звичайно ж, даємо волоссю відпочити від хімічної атаки у вигляді фарб і хімічної завивки. Та і сонце з повітрям і водою не обов'язково наші кращі друзі. Інколи і ворогами можуть стати. Особливо дощова вода і вода з басейну а також жорстоке сонце. Отже після взаємодії з цими техногенними стихіями обов'язково миєму голову, і краще кип'яченою водою. І ще. Не забувайте про гігієну гребінців і про їх якість.

Якщо волосся січеться, краще використовувати кондиціонери і шампуні в окремих флаконах. Бальзам краще використовувати по інтенсивній методиці: на чисте вологе волосся нанесіть бальзаму більше звичайного, приділяючи увагу кінцчикам волосся. Рочешіть волосся гребінцем з рідкими зубчиками і помасажуйте шкіру голови подушечками пальців. Пов'яжіть голову поліетиленовим пакетом і накрийте махровим рушником. Потримайте цю маску 30-60 хвилин, а потім змийте її водою без шампуня. Але це швидше профілактика, а проблема посічених кінців вирішується лише за допомогою стрижки, пошкоджене волосся вже не склеїш.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: