Як зробити перманентний макіяж: секрети і особливості | Краса та здоров'яЯк зробити перманентний макіяж: секрети і особливості

Категорії статей: Косметологія ;

перманентний макіяж
перманентний макіяж
перманентний макіяж
перманентний макіяж

Мрія жінки мати постійний красивий і презентабельний вигляд сьогодні стає реальністю завдяки технології мікропігментації. Перманентний макіяж підкреслює природну красу ліній брів, губ, повік і навіть сосків, не змивається при відвідинах сауни або басейну, звільняє жінку від необхідності наносити макіяж. При цьому шкіра відпочиває від косметики, а обличчя завжди виглядає доглянутим і красивим.

Історія і технологія перманентного макіяжу

Перманентний макіяж виник ще в епоху Льодовикового періоду, коли для нанесення кольорів використовувалися різні інструменти і натуральні фарбники. Навіть Клеопатра і її піддані використовували фарби, а тіла єгипетських мумій покривали татуїровками. З тих пір пройшло немало століть, змінилася технологія, з'явилося нове устаткування. Перший прилад для нанесення перманентного макіяжу винайшов учений Самуель Рэйлі у 1880 році, а першу процедуру по прихованню випавших вій здійснив пластичний хірург Кровелл Берд. Родоначальницею модної течії по нанесенню перманентного макіяжу стала в 1985 році Паті Павлик. Вона ж заснувала Національну Асоціацію Косметичного Татуажу.

Процедура перманентного макіяжу полягає в окресленні контура і заповнення його спеціальним фарбником за допомогою голки. Верхні шари шкіри набувають потрібного кольору, кровоносні судини і нервові закінчення не зачіпаються. Для виробництва фарб використовують органічну або мінеральну основу, яка не викликає алергічних реакцій. Процедура не викликає неприємних відчуттів завдяки використанню спеціального знеболюючого гелю. Татуаж проводиться в умовах абсолютної стерильності, після закінчення процедури на шкіру накладається крем з бактерицидним ефектом. У перший день після татуажу рекомендується промивати місце нанесення прохолодною водою, аби не з'явилася скориночка. Починаючи з другого дня можна вдатися до прискорюючих регенерацію шкіри засобів, використовувати гігієнічну помаду і сонцезахисний крем.

Можливості перманентного макіяжу

Для перманентного макіяжу використовується безліч кольорів, які можна змішувати, тому обмежень у виборі відтінку практично немає. Після того, як пігмент забарвлює всі шари дерми, утворюється захисна капсула, а надалі колір пігменту стає світлішим і матовим. Відтінок підбирається індивідуально майстром кожному клієнтові для досягнення потрібного результату. Можливості перманентного татуажу практично безмежні, чим з успіхом користуються зірки. Так, прикрасила свої брови балерина Анастасія Волочкова, учасниця групи Тату Юлія Волкова. Вікторія Лопирєва зробила татуаж верхніх повік, Марина Хлєбнікова забарвила лінію росту вій. Не забувають про татуаж обличчя і західні знаменитості, наприклад, співачка Ріана, Мадонна, Шакіра.

Вибір основних ліній макіяжу повинен опиратися на мінімум, який доречний для будь-якого випадку, у тому числі і святкового торжества. Корекція брів за допомогою перманентного макіяжу дозволяє досягнути красивої форми і натурального кольору. В межах наміченого контура наносяться маленькі штрихи. Татуаж направлений лише на верхні шари шкіри, тому волосяні цибулини не ушкоджуються. Верхні повіки може прикрасити акуратна стрілка або натуральний ефект густих вій, який створюють розтушовуванням лінії в основі вій. Завдяки перманентному макіяжу вдається скоректувати форму очей, позбавити від необхідності використовувати декоративну косметику. Татуаж дає можливість зорово збільшити губи, скоректувати їх колір, підкреслити форму, а також відновити контур, який може втрачатися з віком. Більш того, за допомогою перманентного макіяжу можна зробити родимки, «замаскувати» пігментні плями, приховати шрами. Перманентний макіяж вимагає тонкої і копіткої роботи. Дуже важлива техніка нанесення, правильний вибір глибини, акуратність ліній, рівномірність фарбування. І найголовніше, не варто забувати про відчуття міри. Будь-яка татуїровка - це на все життя.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: