Озонотерапія | Краса та здоров'яОзонотерапія

Категорії статей: Косметологія ;

Озонотерапія
Озонотерапія
Озонотерапія

Останніми роками медицина і косметологія все більш активно застосовують властивості озону і його унікальні особливості на організм людини для лікування всіляких захворювань, профілактики вікових змін і усунення косметологічних проблем. Успішне використання цієї лікувальної методики пов'язана з природними можливостями озону руйнувати грибки, віруси і бактерії. Озонотерапія має яскраво-виражену бактерицидну дію, активізує імунітет, допомагає боротися з вірусними інфекціями і надає анальгезируючу дію.

Здоров'я сучасної людини часто знаходиться під загрозою через активізацію хвороботворних бактерій і вірусів, які з часом мутують як через екологічну обстановку, що погіршується, так і внаслідок безконтрольного вживання антибіотиків, противірусних препаратів. Для успішної боротьби з патогенною флорою лікарям доводиться прописувати великі дози антибіотиків. Але навіть таке агресивне лікування не завжди призводить до позитивного результату. Озонотерапія в даному випадку є щадним варіантом лікування таких інфекційних захворювань як герпес, цитомегаловірус, хламідиоз і провокованих ними молочниці, ерозії шийки матки, уретриту, аднекситу, оскільки не лише знищує шкідливі бактерії і віруси, але і не порушує природного балансу внутрішньої флори.

Озонотерапія використовується як ефективний метод лікування захворювань в гінекології, урології, кардіології, ендокринології, гастроентерології, неврології і офтальмології. Протизапальна, ранозагоювальна і бактерицидна дія озонотерапії дозволила активно застосовувати методику в лікуванні опіків і їх наслідків, гнійних ран, пролежнів, трофічних виразок, грибкових уражень шкіри і так далі. У гастроентерології збагачена озоном вода використовується в процесі лікування хронічних гастритів і проявів виразкової хвороби. Внутрішньовенне введення озонованої крові значно підвищує імунний статус людського організму і сприяє швидкому лікуванню простудних захворювань, бронхіальної астми, захворювань дихальної системи.

Застосовується озонотерапия і для збільшення об'єму руху, зняття запалення і зменшення болю при таких захворюваннях суглобів як артроз і артрити. Киснево-озонова суміш ефективно використовується для видалення судинних зірочок. При цьому відсутні головні побічні ефекти інших способів вирішенні цієї проблеми - поява рубців, можливість рецидивів.

Озонотерапія допомагає позбавитися від багатьох косметологічних проблем: вікові зміни шкіри, судинні зірочки, розтяжки і так далі. Окислювально-відновні властивості озону допомагають вирішити проблему порушення мікроциркуляції в шкірі і в підшкірно-жировій клітковині, що допомагає ефективно боротися з целюлітом за рахунок активного спалювання жирів. Нормалізація змінних процесів веде до відновлення шкіри обличчя і значно омолоджує її. Окрім корекції мімічних і вікових зморшок озон повертає обличчю здоровий колір, прибирає набряклість і «мішки» під очима.

Проблема розтяжок на шкірі пов'язана з перерозтяганням шкірного покрову, який найчастіше виявляється під час вагітності і гормональних стресів в організмі. Стимулюючи змінні процеси в шкірі, озонотерапія призводить до змін в сполучній тканині, яка ущільнюється в місцях прояву розтяжок, що робить їх менш помітними.

Довгі роки використання озонотерапії дозволили лікарям і косметологам виробити дієві схеми використання озону в лікування захворювань і корекції косметичних недоліків. Напрацьований досвід допоміг розробити сучасне устаткування, яке значно підвищує дієвість використовуваної методики і знижує вірогідність появи побічних ефектів.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: