Неприємний запах з рота | Краса та здоров'яНеприємний запах з рота

Категорії статей: Здоров'я ;

неприємний запах з рота
неприємний запах з рота
неприємний запах з рота
неприємний запах з рота

Як позбавитися від неприємного запаху з рота?

Жоден ранок не може бути добрим, доки пробудження супроводиться неприємним запахом з рота. Воно переслідує весь день і додає масу незручностей. Незручно говорити, соромно сміятися, навіть знаходитися наодинці з собою не хочеться. І мучить лише одне питання: як позбавитися від запаху з рота?

Неприємний запах з рота дуже підступний. Його володар відчуває дискомфорт в порожнині рота лише спочатку. Потім відчуття притупляються, і запах стає практично непомітним для господаря. Дізнатися про запах з рота самостійно буває непросто. Наш нюх, на жаль, не дозволяє учути власне несвіже дихання.

Неприємний запах з рота: причини

Не мають рації ті, хто рахує неприємний запах з рота наслідком проблем із зубами. Звичайно, карієс здатний принести подібні неприємності, проте не він один. Причин неприємного запаху з рота сповна може бути декілька.
Найбільш частою причиною є куріння. Продукти горіння тютюну осідають на зубах, язику, на тканинах порожнини рота і з часом стають проблемою для курця. Особливо неприємно, коли з цим стикаються жінки. Сюди ж можна віднести вживання алкоголю. Крім того, що спиртні напої згубно позначаються на здоров'ї жінки, вони роблять її джерелом неприємних запахів.
Ще однією причиною неприємного запаху виступає порушена мікрофлора порожнини рота. Мікроби, що осідають на піднебінні, язику і яснах, здатні додавати масу клопоту своєму володареві. Виникають вони, у більшості випадків, внаслідок неправильного догляду за порожниною рота.

Серйозною проблемою, що породжує несвіже дихання, є наявність захворювань внутрішніх органів. Дуже часто це також захворювання шлунково-кишкового тракту. З цією причиною впоратися складніше. В цьому випадку лікування вимагає комплексного підходу.

Неприємний запах з рота: лікування

На щастя, не всі причини запаху з рота вимагають складного лікування. Інколи досить підсилити контроль за гігієною порожнини рота, аби неприємні "аромати" зникли раз і назавжди.
Деколи доводиться відвідувати дантиста і підліковувати зуби, уражені карієсом. А в деяких випадках слід навідатися до гастроентеролога за детальною консультацією і аптечним рецептом. Саме цей крок стає першим на шляху до відновлення нормального стану порожнини рота. Якщо ситуація не настільки трагічна і передбачає лише профілактику, скористайтеся звичними засобами для первинного лікування проблем з мікрофлорою.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: