Нарощування волосся | Краса та здоров'яНарощування волосся

Категорії статей: Волосся ;

нарощування волосся
нарощування волосся
нарощування волосся
нарощування волосся

Весна провокує не лише на покупки, але, в тому числі, на експеременти над собою, хочеться щось змінити - одяг, зачіску, колір волосся, а інколи і його довжину та густину. Густе і довге волосся - мрія багатьох представниць прекрасної статі, саме тому індустрія краси створює все нові і нові способи аби виглядати ефектіше. Нарощування волосся - одна з небагатьох процедур, що дозволяють надати волоссю бажаного вигляду. Але, перш ніж вирушити в салон краси, познайомимося з існуючими різновидами нарощування волосся.

 • Англійське нарощування - один з перших методів нарощування. Таке нарощування передбачає використання гарячої смоли. За допомогою спеціального пістолета майстер видавлює крапельку смоли, яка скріплює рідне пасмо волосся з донорським. Місце стиковки формується в капсулу. Донорське волосся кріпиться до потиличної і скроневої частини голови. Для якісного проведення даної процедури довжина власного волосся не має бути менше 6 см. А довжина нарощеного пасма може доходити до 70 см. Волосся, нарощене за англійською технологією, рекомендується носити 3-4 місяці. Потім необхідно його зняти, або ж зробити корекцію.

 • Італійське нарощування, як і англійське, відноситься до гарячого способу нарощування волосся. Пасмо донорського волосся вже має капсулу смоли в своєму складі. Для її розм'якшення використовується спеціальний нагріваючий прилад. Як тільки смола стає рідкою і, пасмо донорського волосся кріплять до власного волосся. Місця кріплення затискають спеціальними щипцями, які перетворюють смолу на плоску непомітну пластинку. Італійське нарощування найпоширеніше, досить зручне і легке, мабуть це фаворит спосібів нарощування на даний момент. Волосся, нарощене за італійською технологією, можна носити 5-6 місяців.

 • Іспанське нарощування - це один з методів холодного нарощування волосся. Процес нарощування ідентичний англійському. Донорське пасмо, за допомогою спеціального клею, розробленого іспанською компанією, скріплюється з рідним волоссям. Але на відміну від англійської технології, клей не потребує нагрівання. Іспанська технологія не підійде брюнеткам, оскільки клей має світлий відтінок. Носити таке волосся можна 3-4 місяці, потім пасма легко видаляються.

 • Нарощування за допомогою намистин - також відноситься до холодного методу нарощування. Цей спосіб підійде для власниць жорсткого волосся. Процедура безпечна для волосся, оскільки жодних склеююючих речовин при даному способі нарощування не застосовується. Волосся стикується за допомогою металокерамічних кліпс, розміром 2-3 мм. Намистини можна використовувати і для нарощування чубка, оскільки пасма кріпляться на відстані 5 мм. від коріння волосся. Велика різноманітність колірної гамми намистин дозволяє підібрати їх точно в тон вашого натурального волосся. Носити нарощене волосся можна 4 місяці, потім намистини або знімаються, або робиться корекція.

 • Стрічкове нарощування волосся. У основі методу лежить кріплення донорського волосся на силіконовій стрічці. Стрічкове нарощування не передбачає ні термічної, ні механічної дії. Сама процедура триває приблизно годину. Проте стрічкове нарощування не довговічне, буквально через місяць донорське волосся необхідно зняти.

 • Безумовно, нарощене волосся має ряд плюсів. Чотири години і ви - власниця красивого довгого волосся. Казкове перетворення - та й годі. Нарощене волосся - це можливість суттєво змінити свою зовнішність, адже можна наростити пасма будь-якого, навіть самого незвичайного кольору. Це можливість тішити око пишними струмуючими локонами, не чекаючи доки своє волосся відросте.

  До мінусів відноситься дискомфорт під час сну, особливо в перші дні після нарощування. Капсули і намистини не помітні, поки на вулиці штиль. Та варто вітру гарненько розпушити волосся - як місця кріплення стають видимими. Крім того, сама по собі капсула практично не відчувається, але коли їх багато, вага капсул таки відчутна. Не варто забувати і те, що нарощене волосся потребує особливого догляду і додаткових засобів.

  Якщо ж вас не лякають нові турботи, ви визначилися з методом і ще більше упевнилися в своєму рішенні наростити волосся, то вам можна лише позаздрити. Впевнена, мужня жінка гідна похвали і, звичайно, виконання будь-якого бажання.

  Відео на тему: власний досвід нарощування волосся  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: