Нарощування вій по японській технології | Краса та здоров'яНарощування вій по японській технології

Категорії статей: Косметологія ;

нарощування вій
нарощування вій
нарощування вій
Вже багато років підряд, перегортаючи глянсові журнали і підшукуючи туш для себе, ми бачимо моделей з розкішними віями, які нафарбовані звичайною недорогою тушшю. Так в чому ж справа? Справа в тому що використовуються нарощені вії, нарощування відбувається поштучно, по японській технології.

Вії нарощуються лише на верхню повіку, на внутрішній кут. Процес досить довгий і вимагає терпіння, триває 2 - 2,5 годин. Якщо вам пропонують швидший метод, не погоджуйтеся, - це буде халтура!
В день процедури не рекомендується використовувати косметику, вії не повинні бути покриті тушшю. Процес починається з повного очищення. Для знежирення майстер повинен протерти вії спеціальним засобом, тим самим продовживши життя нарощеним віям.

Клієнт під час процедури, повинен лежати із закритими очима. У майстра має бути лампа, хороше освітлення, інакше розгледіти дрібні вії, просто не вдасться! Між верхніми і нижніми повіками укладається спеціально мікротонка прокладка, для запобігання склеюванню вій верхніх і нижніх повік. У спеціальне кільце, наливається клей, смола.
По вибору клієнта підбирається розмір наклеюваних вій. Вони бувають від 6 до 12 і більше міліметрів, різних кольорів і щільності. При нарощуванні майстер працює двома пінцетами, одним з яких розсовує вії, аби це була дійсно поштучна робота.

Головне правило довговічності таких вій це відсутність травмуючих чинників. Доведеться відвикати спати на животі і терти очі руками. Ні в якому разі не користуватися жирними кремами на верхні повіки і не змащувати вії маслом, інакше, залишишся без них.
Віям не сильно сподобається підвищена вологість хаммама і лазні, а ось сауну можеш спокійно відвідувати і спокійно купатися в басейні.

Максимальна тривалість життя приклеєних вій - 2-3 тижні. Рівно стільки, скільки живуть свої, до яких вони кріпляться. У різних людей цей термін може трохи варіюватися, від 3 до 6 днів.
І не лякайся, що деякі вії можуть випадати відразу після нарощування, процес оновлення йде постійно. Разом з твоїми випадатимуть і «штучні» родичі.

Запам'ятай!

Більше чим півроку носити такі вії не рекомендується. Їх потрібно буде зняти, але лише у майстра! Ні в якому разі не пробуй зробити це сама! Залишишся і без своїх і без штучних. Майстер спеціальним засобом, за допомогою двох ватяних тампонів зніме вії, не дозволяйте майстрові, знімати вії пінцетом, відриваючи від живих. Це лише нашкодить. Хоча і прискорить процес зняття.

Запам'ятай! Наростити вії собі самій не вдасться, навіть не намагайся, можеш лише нашкодити собі.

Відео на тему:

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: