Найефективніші вправи для збільшення грудей | Краса та здоров'яНайефективніші вправи для збільшення грудей

Категорії статей: Фізкультура ;вправи для збільшення грудей
вправи для збільшення грудей
вправи для збільшення грудей
вправи для збільшення грудей
вправи для збільшення грудей
Всі люди якоюсь мірою схильні до яких-небудь забобонів. Хтось впевнений, що жіноча молодість до тридцяти років закінчується і далі чекати нічого, хіба що до послуг пластичних хірургів звернутися. Дехто вважає, що жінки, які мріють про красиві великі груди, повинні активно народжувати дітей. Інші взагалі впевнені, що груди збільшуються від вживання капусти, а є і такі, хто переконаний, що скоректувати форму грудей можна вживанням спеціальних пігулок.

Звичайно, вірити таким домислам немає сенсу, і Пaмeллoю Андeрceн ви не станете, хіба що витратите купу грошей і часу. Головною проблемою сучасної людини є лінь. Ми хочемо мати струнку фігуру, але при цьому лінуємося робити навіть зарядку.

Протиріччя прикре і очевидне, адже ми не лінуємося витрачати величезні гроші на фіточаї і антицелюлітні креми, а ось ранкову розминку робити якось лінь. Чому тоді ми дивуємося з сантиметрів і нових складок в проблемних зонах? Кого нам винити в тому, що з часом груди почали провисати.

Потрібно розуміти, що без хірурга збільшити бюст, звичайно ж, неможливо. Але реально додати йому спокусливі форми за рахунок роботи з мускульними тканинами, розташованими під бюстом.

Вправи для збільшення грудей не працюють з його тканинами, оскільки жіночі груди - це не м'язовий орган і вони складаються з жирових і молочних тканин, які не можна «накачати». Розвивайте мускульні тканини грудної клітки, це добре впливає на тонус грудей, і тим самим сприяєте їх збільшенню.

Не забувайте, що вправи для збільшення грудей потрібно виконувати щодня, але ефект ви відмітите лише через півтора а то і два місяці. Найбільш ефективні заняття з тренером в тренажерному залі, але не зневіряйтеся, збільшити свої форми можна і удома.

Одними з найбільш ефективних вправ для збільшення бюста є нескладні навантаження, направлені на верхню частину грудної клітки, які дозволяють надати грудям привабливу форму без матеріальних і часових витрат.

Вправи для збільшення грудей

 • Почнемо, ляжте на живіт, в ліктях руки зігніть і покладіть на підлогу долоні. Стежте, аби долоні повністю прилягали до поверхні підлоги, а потім дуже повільно піднімайте верхню частину свого тулуба. При цьому долоні мають бути на одному рівні з плечима, а обличчя повинно дивитися вгору. Прагніть утримати таке положення протягом п'ятнадцяти секунд. Виконайте вправу десять разів.
 • Віджимання від підлоги і підтягування - це прекрасні вправи для збільшення грудей. Робити віджимання від підлоги потрібно з прямими руками, випрямленим тілом і ногами. Наближаючись до підлоги, тримайте груди максимально близько до підлоги, а стегна і таз - злегка підведіть, піднімаючись до верху - тіло обов'язково потрібно випрямляти. Намагайтеся зробити хоч би десять таких віджимань.
 • Ще одним способом створення привабливих грудей є наступна нескладна вправа. Опустіться на підлогу, ноги в колінах зігніть. У кожну руку візьміть невелику гантелю і піднімайте їх вгору. Прагніть витягувати руки вище і потім опускайте до грудей. Вправу повторіть п'ятнадцять разів.
 • Останньою вправою для збільшення грудей є нахили. Сядьте на коліна і витягніть носки. Помалу опускайтеся вниз, торкніться бюстом своїх стегон. Потім руки витягніть і продовжуйте нахил, поки долоні і лоб не торкнуться підлоги. Тривалість нахилу повинна складати приблизно хвилину.
 • Виконуючи ці прості вправи для збільшення грудей, Ви зробите свої форми пружними і спокусливими, не гірше, ніж з рекламного плаката пластичного хірурга.

  *Ключові тези: записаться на фитнес, фитнес онлайн, фитнес центры киев львов

  Вправи для збільшення грудей: відео

  Написати коментар/показати коментарі

  Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

  Цікаве у мережі: