Модні жіночі зачіски 2012 | Краса та здоров'яМодні жіночі зачіски 2012

Категорії статей: Волосся ;

Кожна сучасна модниця знає, що бути щодня різною неймовірно легко - варто всього лише поміняти свою зачіску. Кінський хвіст або строгий пучок - і ви дійсна бізнес-леді, розпущене довге волосся з витіюватими локонами - і ви готові до вечірнього виходу, модна коса або багато кіс - і ви власниця найстильнішого образу.
Погодьтеся, що кожній з нас, хочеться виглядати не лише стильно, але і модно - взнаємо, якими ж зачісками пропонують в майбутньому сезоні своїм прихильницям прикрасити голови світові бренди.

Модні зачіски 2012: Актуальні тенденції

У грядущому сезоні 2011-2012 абсолютно кожна дівчина самостійно впорається із створенням модної зачіски. Популярні нехитрі, легкі зачіски з ефектом нарочитої недбалості. Це і природне, розпатлане волосся, це і ефект «мокрого волосся», що повернувся в моду, а також пасма, що вибиваються, з легкого пучка або класичного хвоста.

модні зачіски 2012 модні зачіски 2012 модні зачіски 2012 модні зачіски 2012

Цією осінню і зимою стане модним прикрашати своє волосся всілякими аксесуарами - будь то шпильки, обідки переважно чорного або нейтрального кольору, пов'язки, скромні гумки, які виконують виключно практичну функцію.

модні зачіски 2012 модні зачіски 2012 модні зачіски 2012

У майбутньому сезоні неймовірно модними стануть високі зачіски з 19 століття як в Luisa Beccaria, Ruffian, Жан Поль Готье.

модні зачіски 2012

Свою актуальність втратив чубок, оскільки в нових колекціях світові бренди пропонують модницям робити зачіски виключно без чубка, а замість нього вибирати начісування - MaxMara, Derek Lam, Vera Wang.

модні зачіски 2012 модні зачіски 2012

Зачіски 2012: ультрамодний хвіст

Як і раніше своєї актуальності не втратив класичний хвіст з гладко зачесаним волоссям без проділу як в колекції від Луї Вітон і Діани фон Фюрстенберг, пухнастий хвіст, перехоплений пасмом волос як в Gucci і хвіст витіюватої форми як в Versace.

модні зачіски 2012 модні зачіски 2012

Проте самою трендовою зачіскою стане хвіст з окремо виступаючими пасмами як в дефіле від Valentino, Емільо Пуччі, Burberry Prorsum, Олександр Вонг.

Неймовірно стильно виглядатиме волосся, зібране в класичну «французьку складку».

модні зачіски 2012

Зачіски 2012: Модна коса

Цього сезону туге плетіння в авангардному стилі як в показі від Kenzo і Andrew Gn буде сусідствувати з недбало заплетеною косою як в Band of Outsiders і Erdem.

модні зачіски 2012 модні зачіски 2012

Зачіски 2012: Модний проділ

Вже декілька сезонів поспіль на світових подіумах свою актуальність не втрачають зачіски з бічним проділом, які надають кожній дівчині неймовірно зухвалого і стильного зовнішнього вигляду. Саме цей проділ в своїх дефіле використовували Альберта Ферретті, Антоніо Берарді, Ів Сіна Лоран.

модні зачіски 2012

Зустрічалися в колекціях і зачіски без проділів як в Ralph Lauren, Altuzarra, Rick Owens.

модні зачіски 2012

Зачіски 2012: Модні вузли і пучки

Практично в кожній модній колекції можна було зустріти зачіску з вузлом або класичним пучком в різних варіаціях. Так, наприклад, одночасно жіночно і стримано виглядало високо зібране в акуратний пучок волосся в колекції від Донни Каран, а ось Джорджіо Армані і Елі Сааб запропонували своїм прихильницям закріпити волосся в нарочито недбалому вузлі.

модні зачіски 2012 модні зачіски 2012

Зачіски 2012: Розпущене волосся

І нарешті, цією осінню і зимою прихильницям романтичного стилю ніяк не обійтися без розпущеного довгого волосся. Це розпущене рівне волосся як в Versace, довге волосся з витонченими локонами як в Крістіан Діор і Zac Posen або просто дещо розпатлане волосся як в Chlo.

модні зачіски 2012 модні зачіски 2012

По матеріалам krаssоtkаm.ru

4 повсякденні зачіски: відео

Написати коментар/показати коментарі

Останні коментарі

  • tira: Я ходила на специальные массажи, но это только в качестве вспомогательного ...
  • Іра: Гарно!...
  • bogdana: невдається...

Цікаве у мережі: